Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.

Newsletter Apríl 2010 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Obálka - Otoč se a utíkej Predstavujeme vám titul

OTOČ SE A UTÍKEJ

Otoč se a utíkej je púť netradičnými cestami, na ktorých bohom nadaní vojvodcovia po tisíce rokov vynaliezali a znovuobjavovali čierne umenie vojny.

Celkove dvadsaťpäť napínavých, podnetných a inšpiratívnych príbehov ponúka fascinujúci pohľad na vojenské dejiny a predstavuje niektoré z ich najvýraznejších, najpozoruhodnejších a najcharizmatickejších postáv.
Viac
Vybrali sme pre Vás tieto knižné tituly

1000 MOTOCYKLŮ

Autori: Kolektív autorov
Vydáva: Knižní klub

Máloktorý dopravný prostriedok vzbudzuje toľko emócií ako motocykel. Táto obsiahla publikácia je viac ako encyklopédia, a to v každom smere. Tím odborných autorov vás prevedie brilantnou publikáciou od parného stroja až po dnešné superbiky i mnohými ďalšími zaujímavosťami. Detaily titulu
Obálka - 1000 motocyklů
Cena: 25,10 €
Strán: 336
Väzba: pevná
Obálka - Poklady kosmonautiky
Cena: 41,10 €
Strán: 72
Väzba: pevná

POKLADY KOSMONAUTIKY

Autor: Tomáš Přibyl
Vydáva: Computer Press

Bol to práve rozvoj kozmonautiky, ktorý človeku umožnil otvoriť dvere do vesmíru a vydať sa na jeho prieskum. Táto kniha vás oboznámi s vývojom kozmonautiky od prvých pokusov i neúspechov cez veľké tromfy a pády pri dobývaní Mesiaca až po horúce projekty súčasnosti. Vydajte sa dobývať vesmír!
Detaily titulu

MŮJ PŘÍTEL SUMEC

Autor: Jakub Vágner
Vydáva: Fraus

V knihe sa dozviete všetko, čo je o živote a love sumcov doposiaľ známe: biológia, život sumca, taktika lovu a zdolávania, nástrahy a veľa ďalšieho. Knihu robí zaujímavou i skutočnosť, že o svoje skúsenosti sa nedelí len autor, ale aj jeho priatelia. Oliver Portrat vyhlásil: „Jakubovi Vágnerovi sa podarilo napísať sumčiarsku bibliu.“ Detaily titulu
Obálka - Můj přítel sumec
Cena: 27,25 €
Strán: 376
Väzba: pevná
Obálka - Válka v Rusku
Cena: 22,55 €
Strán: 448
Väzba: pevná

VÁLKA V RUSKU

Autor: Carell Paul
Vydáva: Naše vojsko

Čo Paul Carell vo svojich knihách Operace Barbarossa a Spálená země zachytil slovami, to ukazujú fotografie z bojov a z ruskej zemi. Všetko! A pretože vo vojne sa trvale nebojuje, neumiera, nezabíja, ale predovšetkým žije, umožňuje Carell nazrieť aj do všedných dní vojakov a uvidieť scenérie drámy: mestá, dediny a ich obyvateľov, ako ich prežívali nemeckí vojaci.
Detaily titulu

KOLEKCIA HASIČSKÝCH VOZIDIEL Č.03

Vydáva: POLSKIE MEDIA AMER.COM SA

Aj samostatne predajné tretie číslo prináša model ľahkého amerického hasičského vozidla Pierce Dash Quint z roku 2005 (v mierke 1 : 87), popisuje záchranné práce pri veľkom požiari vo filmovom štúdiu Universal Studios v Los Angeles v roku 2008 a venuje sa hasičským tlakovým hadiciam. Detaily titulu
Obálka - Kolekcia hasičských vozidiel č.03
Cena: 6,00 €
Strán: 7
Väzba: pevná
Obálka - Velké bitvy historie č.02
Cena: 3,00 €
Strán: 94
Väzba: pevná

VELKÉ BITVY HISTORIE Č.02

Vydáva: POLSKIE MEDIA AMER.COM SA

Druhé číslo edície Velké bitvy historie s podtitulom Pearl Harbor 1941 prináša podrobný pohľad na 7. december 1941. Toto revidované vydanie obsahujúce najnovšie poznatky odhaľuje neznáme aspekty a vyvracia mýty, ktoré vznikli o tomto osudnom dni, o ktorom Franklin D. Roosevelt vyhlásil, že zostane navždy „dňom hanby“.
Detaily titulu
4. Národné letecké dni
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Macko Pusík
Macko Pusík je plnofarebný ilustrovaný mesačník pre deti od 3 rokov, s rozprávkami, Pusíkovými príbehmi, hádankami, maľovaním, veselým počítaním, návodmi a hrami.
Predplatiť Viac
Obálka - Chip + DVD
CHIP je najčítanejší a dlhodobo najpredávanejší český počítačový mesačník. Pravidelne prináša aktuálne informácie zo sveta počítačov a digitálnej techniky – testy hardvéru, softvéru, reportáže i praktické rady a tipy.
Predplatiť Viac
Obálka - InStyle
Instyle prináša články o móde, kozmetike, interiérovom dizajne a bývaní, o štýlovom stolovaní a cestovaní. Predstavuje módne trendy výhradne na celebritách, ktoré majú podobné typy postáv ako čitateľky, a preto je príťažlivý pre ženy všetkých vekových skupín.
Predplatiť Viac
Obálka - Letectví + kosmonautika
Na 100 i viac plnofarebných stránkach obľúbeného časopisu Letectví a kosmonautika nájdete články, reportáže, informácie a rubriky zamerené na históriu, súčasnosť a budúcnosť leteckej dopravy, priemyslu, vojenského letectva a kozmonautiky. Nechýbajú ani obľúbené rubriky, monografie, recenzie, pohľady do histórie a budúcnosti domáceho a svetového letectva.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 43
Fax: +421 2 67 20 19 20
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova

Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom. Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam, pridajte si prosím adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.