Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.

Newsletter December 2010 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Obálka - Nová ponuka filmov na DVD

Nová ponuka filmov na DVD

Od decembra nájdete v našom e-shope i v predajniach novinku – DVD filmy zo spoločnosti ŘITKA VIDEO, s.r.o. Ponuka tejto spoločnosti je naozaj široká, obsahuje stovky titulov, a preto ju budeme dopĺňať postupne.

Rozsiahly výber dokumentárnych, vojnových, historických, akčných, dobrodružných filmov, sci-fi, krimi či hororov, staršie československé filmy, seriály, detské filmy a rozprávky vám prinesú poučenie, napätie, zábavu pre dospelých i pre deti, ale aj (pokiaľ budete chcieť) nostalgické spomienky.

A to všetko za skvelé ceny. Neveríte? Napríklad všetkých 5 dielov slávneho sovietskeho veľkofilmu Oslobodenie dostanete spolu za cenu 7,45 €

Viac
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

LEGENDÁRNE AUTOMOBILY

Vydáva: AMERCOM S.A.

V kolekcii vám postupne predstavíme najslávnejšie automobily sveta od počiatku ich vývoja až po súčasnosť. Súčasťou každého čísla bude model automobilu v mierke 1:43, unikátne fotografie, technické údaje, rôzne zaujímavosti a história vzniku daného automobilu. Kolekcia bude vychádzať každých štrnásť dní a bude obsahovať 48 čísiel. Prvé číslo bude stáť 2 € a od druhého čísla bude cena rovnaká 6,50 €. Predplatiť si kolekciu bude možné od druhého čísla.
Detaily titulu
Obálka - LEGENDÁRNE AUTOMOBILY
 
 
 
Obálka - LETECKÁ METEOROLOGIE
 
 
 

LETECKÁ METEOROLOGIE

Vydáva: Svět křídel

Je to ucelená učebnica, ktorú využijú piloti všetkých lietadiel, počínajúc padákovými a závesnými klzákmi cez vetrone, malé športové a súkromné lietadlá až po lietadlá pre obchodnú dopravu. Publikácia je bohato ilustrovaná a vysvetľuje všetky meteorologické zákonitosti, ktoré sú pre letectvo potrebné. Je to doposiaľ najobsiahlejšia česká učebnica leteckej meteorológie s rozsahom skoro 500 strán.
Detaily titulu

KALENDÁRE NA ROK 2011

Vydáva: Aeromedia a.s. a ďalší

Vyberte si z aktuálnej ponuky kalendárov na rok 2011v našom e-shope. V ponuke máme diáre, krásne stolné a nástenné kalendáre rôznych formátov. Kalendáre obsahujú farebné fotografie s rôznorodou tematikou: letectvo, námorníctvo, vojenská technika, auto-moto, železnice a fauna.
Detaily titulu
Obálka - KALENDÁRE NA ROK 2011 Obálka - KALENDÁRE NA ROK 2011 Obálka - KALENDÁRE NA ROK 2011
 
 
 
Obálka - KŘÍDLA NAD SUEZEM

KŘÍDLA NAD SUEZEM

Vydáva: Plejáda

Kniha troch skúsených britských autorov približuje čitateľovi históriu britsko-francúzsko-izraelských leteckých operácií proti Egyptu od konca prvej izraelsko-arabskej vojny v rokoch 1948 – 1949 a následne politické riešenia konfliktu na medzinárodnej úrovni. Autori podrobne popisujú anglo-francúzske letecké útoky na egyptské letiská a ďalšie ciele a prinášajú tiež podrobný popis zúčastnených typov bojových a ďalších lietadiel na strane západných Spojencov a Izraela vrátane ich súbojov s modernými egyptskými MiG-mi dodanými tiež z Československa.
Detaily titulu

HVĚZDY NHL 2011

Vydáva: Egmont ČR

V poradí už dvanásta ročenka z redakcie časopisu PRO HOCKEY o NHL obsahuje portréty najväčších hokejových hviezd súčasnosti s výhľadom na budúci rok, všetkých českých a slovenských hráčov, ktorí nastúpili za nejaký tím NHL v uplynulej sezóne, exkluzívne snímky a kompletné štatistiky a tabuľky.
Detaily titulu
Obálka - HVĚZDY NHL 2011
 
 
 
Obálka - TOMÁŠ A JEHO KAMARÁTI KNIŽKA NA ROK 2011
 
 
 

TOMÁŠ A JEHO KAMARÁTI KNIŽKA NA ROK 2011

Vydáva: Egmont ČR

Kto by nepoznal rušňa Tomáša a jeho priateľov z ostrova Sodor? V tejto knihe je rad ďalších nových príhod a dobrodružstiev, ktoré stroje na tratiach prežívajú. Nájdete tu i rad zaujímavých a zábavných hier na spríjemnenie voľného času.
Detaily titulu
Predplatné časopisov na rok 2011
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Digitální foto
V mesačníku Digitální foto nájdete predovšetkým praktické rady a postupy, ktoré vám pomôžu osvojiť si najrôznejšie fotografické techniky. Inšpirovať vás môžu rozhovory so zahraničnými, ale aj českými fotografmi, nájdete tu prehľad udalostí zo sveta fotografie, novinky či nezávislé testy najžiadanejších fotoaparátov, objektívov a inej fototechniky. Súčasťou časopisu je CD-ROM s desiatkami minút videotutoriálov o úpravách vo Photoshope a s ďalšími návodmi vo formáte PDF.
Predplatiť Viac
Obálka - SCORE + DVD
Najdlhšie pravidelne vydávaný mesačník SCORE + DVD o počítačových hrách v ČR, prináša pravidelne novinky zo sveta počítačových hier, recenzie vychádzajúcich titulov, herné návody, hardwarovú rubriku a 2 DVD prílohy, so 4 plnými hrami, výberom demoverzií, najužitočnejších programov, ovládačov a herných aktualizácií.
Predplatiť Viac
Obálka - Auta – Svět na kolech
Časopis Auta – Svět na kolech zavedie čitateľov do rozprávkového sveta, ktorý dobre poznajú z úspešného animovaného filmu spoločnosti Pixar. Každý mesiac sa môžu stretávať s Bleskom McQueenom, Sally, Burákom, Doktorom a ďalšími obyvateľmi Kardanovej Lehoty. Mesačník pre deti vo veku 6 – 10 rokov je plný príbehov, hier a nápadov na skvelú zábavu. V každom čísle navyše prináša nový model autíčka do zbierky. Vychádza 12-krát do roka.
Predplatiť Viac
Obálka - Chatař a chalupář
Mesačník Chatař a chalupář o bývaní na vidieku, rady pre chatárov a chalupárov. Reaguje tiež na súčasný postup modernej techniky smerom k vonkajšiemu bývaniu a zmeny životného štýlu. Nové druhy športov a využitia voľného času ako cyklistika, vodné športy dostávajú v časopise adekvátny priestor.
Predplatiť Viac
Apartmány Razula

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova

Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom. Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam, pridajte si prosím adresu newsletter@magnetpress.sk do vášho adresára.