Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.

4. NÁRODNÉ LETECKÉ DNI, 29. - 30. mája 2010 LETISKO PIEŠŤANY

4. národné letecké dni

Pozývame vás na najväčšie letecké podujatie v roku 2010 na Slovensku so širokou medzinárodnou účasťou. 29. a 30. mája na Letisku Piešťany. Lietadlá, vrtuľníky, špičková letecká akrobacia, parašutisti, pozemná vojenská technika. Strávte posledný májový víkend v príťažlivom svete lietadiel, leteckej akrobacie, vojenskej, policajnej i záchranárskej techniky!

Čo návštevníci uvidia

V rámci prezentácie Ministerstva obrany SR: MiG-29, L-39, Mi-24, Mi-17, An-26, L-410 a ďalšiu techniku slovenských ozbrojených síl a Vojenského historického múzea Piešťany. Medzi zahraničnými účastníkmi budú napríklad: JAS-39 Gripen, Mirage 2000D, F-16, Panavia Tornado, Eurofighter Typhoon, L-159 Alca, AWACS E-3 Sentry, C-27J, C-130J, Jak-3U, Po-2, Li-2, T-101.2, Heritage of Flying Legends (An-2), Zoltán Veres, Flying Bulls Aerobatic Team (Z-50LX) a ďalšie lietadlá a vrtuľníky...

Na čo sa možno ďalej tešiť

Magnetom určite bude letecký útok na historický pancierový vlak Štefánik. Tešiť sa možno na Eurofighter v letových ukážkach premiérovo s talianskym displej pilotom. V unikátnych výkrutoch sa predstaví talianske vojenské dopravné lietadlo C-27J Spartan. Divákov si získa svetová letecká akrobatická skupina Flying Bulls Aerobatic Team z Česka. Zaujme takisto veľké defilé systému záchranárskych a bezpečnostných zložiek. Organizátori tiež pripravujú pre návštevníkov súťaže O Škodu Fabiu na víkend, O najvyššieho človeka NLD a O najpočetnejšiu rodinu. Podrobnosti na letisku. Usporiadatelia sa tešia vašu návštevu.

Navštívte 4. NLD

Príďte na 4. národné letecké dni, ktoré budú v sobotu 29. a v nedeľu 30. mája na Letisku Piešťany a nenechajte si ujsť zaujímavý celodenný program, prekvapenia či atrakcie pre deti. Prežite víkend s rodinou a priateľmi v atraktívnom prostredí najväčších leteckých dní v roku 2010 na Slovensku. Verejnosť má prístup na letisko po obidva dni od 8.00 h. Letové ukážky sa začnú o 11.00 h a skončia o 18.00 h. Vstupné na jeden deň – 6 eur, deti do 150 cm, dôchodcovia nad 65 rokov a osoby ZŤP – 2 eurá, deti do 2 rokov, ZŤP-S a jedna sprevádzajúca osoba – zdarma. Parkovné v areáli letiska – 3 eurá.

Na počesť Otta Smika

Štvrté národné letecké dni sa tohto roku uskutočnia na počesť najúspešnejšieho slovenského stíhača v službách RAF v čase druhej svetovej vojny generálmajora in memoriam Otta Smika, ako aj 65. výročia ukončenia 2. svetovej vojny a 130. výročia narodenia gen. M. R. Štefánika.

Záštitu prevzali

Ivan Gašparovič prezident SR
Robert Kaliňák podpredseda vlády SR
a minister vnútra SR
Jaroslav Baška minister obrany SR
Tibor Mikuš predseda Trnavského samosprávneho kraja

Hlavný usporiadateľ

MAGNET PRESS Slovakia

Hlavný programový partner

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Generálni partneri

CAI, Stražan, SAGR

Partneri podujatia

Partneri podujatia

Mediálni partneri

Mediálni partneri

Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom. Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam, pridajte si prosím adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.