Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.

Newsletter Marec 2010 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Predstavujeme vám titul Kolekcia hasičských vozidiel. Prvé číslo časopisu sa dostáva do distribúcie od 18. marca 2010. V každom čísle prinášame popis konkrétneho hasičského vozidla, články o jeho vybavení, veľkých záchrannárskych akciách a zásahoch hasičských zborov z celého sveta. Súčasťou každého magazínu je i kvalitný, detailne spracovaný, kovový model hasičského vozidla.
Nová edícia - Veľké bitvy historie
Obálka Veľké bitvy historie Novinkou v našej ponuke je edícia „Velké bitvy historie“, ktorá je českou verziou svetoznámych edícií „Campaign“ a „Essential histories“ britského vydavateľstva Osprey Publishing. Táto séria Vás prevedie najvýznamnejšími vojenskými konfliktmi a bitkami v dejinách ľudstva. Každé číslo obsahuje DVD s dokumentárnym filmom. Čítajte viac
Vybrali sme pre Vás tieto knižné tituly

SPORTOVNÍ A ZÁVODNÍ AUTOMOBILY ŠKODA

Autori: Alois Pavlůsek, Ondřej Pavlůsek
Vydáva: Computer Press

Encyklopédia obsahuje podrobný prehľad športových a pretekárskych automobilov Škoda od roku výroby 1965 až po najnovšie modely. V knihe nájdete i pretekárske prototypy popredných konštruktérov, štúdie i nezrealizované projekty. Detaily titulu
Obálka - Sportovní a závodní automobily Škoda
Cena: 16,55 €
Strán: 264
Väzba: pevná
Obálka - Úspěšný rybolov v Norsku
Cena: 15,90 €
Strán: 172
Väzba: pevná

ÚSPĚŠNÝ RYBOLOV V NORSKU

Vydáva: Knižní klub

Pozoruhodná príručka pre obdivovateľov dopravných prostriedkov zahŕňa na tisíc koľajových vozidiel všetkých čias a typov. V dvoch častiach sa venuje lokálnej i diaľkovej doprave. Vďaka veľkému množstvu obrázkov a technických údajov ju ocenia nadšenci strojov jazdiacich po koľajniciach.
Detaily titulu

ENCYKLOPEDIE LETECKÉ VÁLKY

Autor: Chris Bishop
Vydáva: Naše Vojsko

Výpravná encyklopédia o vývoji lietadiel v dvoch svetových vojnách. Stovky fotografií, nákresov, plánov, farebných bokorysov a podobne. Kniha je určená predovšetkým milovníkom vojenského letectva. Detaily titulu
Obálka - Encyklopedie letecké války
Cena: 33,65 €
Strán: 264
Väzba: pevná
Obálka - 1000 kolejových vozidel
Cena: 26,75 €
Strán: 336
Väzba: pevná

1000 KOLEJOVÝCH VOZIDEL

Vydáva: Knižní klub

Pozoruhodná príručka pre obdivovateľov dopravných prostriedkov zahŕňa na tisíc koľajových vozidiel všetkých čias a typov. V dvoch častiach sa venuje lokálnej i diaľkovej doprave. Vďaka veľkému množstvu obrázkov a technických údajov ju ocenia nadšenci strojov jazdiacich po koľajniciach.
Detaily titulu
4. Národné letecké dni
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Hobby Historie
Nový titul Hobby Historie z vydavateľstva Aeromedia prichádza na trh v roku 2010. Ako je z podtitulu "osobnosti, letectví a vojenská technika 20. století" zrejmé, bude sa venovať oblastiam, na ktoré už v jestvujúcich tituloch tohto vydavateľstva nezostalo dostatok miesta.
Predplatiť Viac
Obálka - Combat Zone
Combat Zone je jedinečný časopis určený pre minulých, súčasných i budúcich bojovníkov a všetkých, ktorých fascinuje a zaujíma svet špeciálnych jednotiek, vojenské témy a bezpečnostná problematika.
Predplatiť Viac
Obálka - Moje Zahrádka
Moje zahrádka je jediný záhradkársky časopis zložený z príspevkov čitateľov. Skúsení pestovatelia a milovníci kvetín si vymieňajú osvedčené tipy, praktické nápady i zlepšováky, ktoré sami vyskúšali. V rubrikách Moja obľúbená rastlina, Šikovné ruky, Dom a záhrada, Zdravie z prírody, Rastlinolekár a Nápad na nezaplatenie si radia navzájom alebo žiadajú o radu odborníkov.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 43
Fax: +421 2 67 20 19 20
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova

Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom. Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z Magnet Pressu doručili a neboli považované za spam, pridajte si prosím adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.