Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.

Newsletter November 2010 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Obálka - Predplatné časopisov na rok 2011

Predplatné časopisov na rok 2011

V ponuke predplatného na rok 2011 sme pre vás pripravili viac ako 220 titulov českých a slovenských periodík zo všetkých oblastí a žánrov. Nájdete u nás časopisy odborné, časopisy pre deti a mládež, lifestylové časopisy, časopisy z oblasti informačných technológií, filmu, fotografie, hudby, military, letectva, automobilizmu, športu, zdravia, módy, ručných prác, kulinárstva, poľovníctva, rybárstva, chovateľstva, turistiky, cestovateľstva, fantasy, krížovkárstva a hádankárstva a mnohých ďalších.

Preto neváhajte a listujte s nami!

Viac
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

POLÉVKY – KUCHÁRKA Z EDÍCIE APETÍT

Autor: redakce časopisu Apetit
Vydáva: Hachette Filipacchi 2000

Druhá z radu kuchárok z Edície Apetit vám ponúkne 168 strán preverených receptov. Prvá kuchárka, kde si svoju polievku vyberie naozaj každý, obsahuje všetko od najobyčajnejších receptov na zemiakovú polievku až po vybrané delikatesy z jedálnych lístkov luxusných reštaurácií. Knihu môžete na Slovensku kúpiť výhradne len u našej spoločnosti.
Detaily titulu
Obálka - POLÉVKY – KUCHÁRKA Z EDÍCIE APETÍT
 
 
 
Obálka - FOTBALOVÉ KLUBY 2011
 
 
 

FOTBALOVÉ KLUBY 2011

Autori: Jan Palička, Filip Saiver
Vydáva: Egmont ČR

Časopis PRO FOOTBALL pripravil pokračovanie obľúbenej série, knihu o najlepších futbalových kluboch. Portréty 25 populárnych klubov obsahujú hromadu informácií i fotografií vrátane snímok klubov vo formáte A4. Súčasťou knihy sú aj informácie o piatich najprestížnejších futbalových ligách a oboch európskych pohároch, štatistiky posledného ročníka a zhrnutie MS 2010.
Detaily titulu

VÁLEČNÁ TECHNIKA – REEDÍCIA ZA JEDINEČNÉ CENY

Vydáva: B.M.S., Bohemian Music Service s.r.o.

Pražská spoločnosť B.M.S. pripravila reedíciu úspešného 15-dielneho cyklu vojnových dokumentov na DVD, pod názvom „Válečná technika“, ktorý sa zaoberá vojenskou leteckou technikou od druhej svetovej vojny až po súčasnosť. Všetky DVD obsahujú český a anglický dabing a budú za jedinečnú cenu 3,99 €. Štyri diely už v predaji.
Detaily titulu
Obálka - VÁLEČNÁ TECHNIKA – REEDÍCIA ZA JEDINEČNÉ CENY
 
 
 
Obálka - ATLAS PAPOUŠKŮ

ATLAS PAPOUŠKŮ

Autor: Matthias Reinschmidt
Vydáva: Dona

Obsahuje 353 farebných fotografií jednotlivých druhov a poddruhov papagájov so stručným popisom ich výskytu, nárokov na chov v ľudskej starostlivosti, a rôznych zaujímavostí...
Detaily titulu

KOJAK – KOLEKCIA DVD

Vydáva: POLSKIE MEDIA AMER.COM SA

Chcete sa opäť po rokoch stretnúť s charizmatickým inšpektorom Theom Kojakom, stvárneným slávnym Tellym Savalasom? Na 12-tich DVD vám ponúkneme 24 epizód amerického kriminálneho seriálu natočeného v rokoch 1973 – 1978. Hlavného hrdinu nahovoril v dabingu Miroslav Moravec. Prvé dva diely už v predaji.
Detaily titulu
Obálka - KOJAK – KOLEKCIA DVD
 
 
 
Obálka - ROZPRÁVKY O PRINCEZNÁCH
 
 
 

ROZPRÁVKY O PRINCEZNÁCH

Vydáva: Egmont ČR

Prečítajte si šesť nových rozprávok o najobľúbenejších princeznách na svete. V tejto knižke s krásnymi ilustráciami nájdete príbehy o čiernej princeznej Tiane a jej priateľoch – morskej víle Ariel a malom delfínovi, Šípkovej Ruženke a neposednom dráčikovi, Belle a zatúlanom šteniatku, Snehulienke a siedmich trpaslíkoch a Popoluške a jej kamarátkach myškách.
Detaily titulu
Zvýhodnené predplatné časopisov AEROMERIA
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Střelecká revue speciál - 100 let Coltu 1911
Špeciálne číslo Střelecká revue speciál - 100 let Coltu 1911 o pištoli, ktorá drží niekoľko svetových rekordov, napríklad najdlhší čas služby v jednej armáde, najdlhší čas výroby u jedného výrobcu, je to najrozšírenejšia a najkopírovanějšia veľkorážová pištoľ na svete, najpoužívanejšia športová veľkorážová pištoľ ... Okrem iného tu nájdete prehľad vývoja Coltu 1911, základné varianty, nasadenie v oboch svetových vojnách a ďalších konfliktoch počas 100 rokov služby. Kúpite aj v novinových stánkoch.
Objednať Viac
Obálka - Pes přítel člověka
Populárno-odborný časopis Pes přítel člověka sa zaoberá všetkými aspektmi chovu a výcviku psov, pravidelne prináša články veterinárnych lekárov, odborníkov-výcvikárov, ale ireportáže z národných i medzinárodných výstav a kynologických súťaží. Každý mesiac predstavuje časopis v obsiahlom článku niektoré z plemien. Teraz pre predplatiteľov pripravené pekné darčeky.
Predplatiť Viac
Obálka - Bakugan
Časopis Bakugan nielen pre fanúšikov seriálu, mangy a hry Bakugan, ale pre všetkých dobrodružne založených chlapcov a dievčatá vo veku 7-12 rokov, ktorí majú radi komiksy, hry, súboje a stratégiu.
Predplatiť Viac
Obálka - Dni Vianoc, 3. – 19. 12. 2010
V Incheba Expo Bratislava sa 3. – 19. decembra uskutoční predajná výstava spotrebného tovaru Dni Vianoc. Nájdete nás so širokou ponukou a skvelými cenami v hale D, stánok č. 940.
Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova

Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom. Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam, pridajte si prosím adresu newsletter@magnetpress.sk do vášho adresára.