Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.

Newsletter Október 2010 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Obálka - Macko Pusík Pozývame vás na 18. ročník medzinárodného veľtrhu

BIBLIOTÉKA

v dňoch 4. – 7.11.2010 v bratislavskej Inchebe. Nájdete nás v hale D, stánok č. 100. Predstavíme vám novinky našej ponuky, ako napr. knihy Vojenské misie, kuchárku Koláče z edície Apetit, kolekcie DVD Krásnější s ELLE, Válečné šílenství, edície magazínov s modelmi Vojenská letadla a Bojová vozidla, kolekciu figúrok zvierat Doba ledová a celý rad zaujímavých knižných noviniek.

Pre deti sme s vydavateľom obľúbeného časopisu Macko Pusík pripravili hneď dve prekvapenia. Každé dieťa, ktoré v našom stánku odovzdá kupón z tohto časopisu, dostane od nás darček (platí do vyčerpania zásob) a na nedeľu 7. 11. o 11.00 hod. sme pripravili prezentáciu Macka Pusíka, spojenú s pesničkami, hrami a tvorivou dielňou.
Viac
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

CROMWELLY ČESKOSLOVENSKÉ BRIGÁDY

Autori: Vilém Fencl, Petr Lošek
Vydáva: Corona

Monografia slávneho tanku Československej samostatnej obrnenej brigády vo Veľkej Británii. Obsahuje 218 fotografií, 129 výkresov a 73 farebných bokorysov.
Detaily titulu
Obálka - CROMWELLY ČESKOSLOVENSKÉ BRIGÁDY
 
 
 
Obálka - KYNOLOGICKÁ PRÍRUČKA
 
 
 

KYNOLOGICKÁ PRÍRUČKA

Autor: Vladimíra Tichá
Vydáva: Dona

Najnovšia príručka, vytvorená v spolupráci s Českomoravskou kynologickou úniou pre rozhodcov exteriérov psov, poradcov chovov, majiteľov chovateľských staníc a všetkých chovateľov psov.
Detaily titulu

VÁLEČNÉ ŠÍLENSTVÍ

Vydáva: B.M.S.

Reedícia úspešného 10-dielneho cyklu vojnových dokumentov na DVD, pod názvom „Válečné šílenství“, tentoraz za super cenu 1,99 € za každý diel. Prvý diel s názvom "Hitlerovy tajné zbraně" ponúka originálne archívne materiály o vývoji, testovaní a konečnom použití niekoľkých z týchto tajných zbraní. V predaji už 3. diel. Kúpite aj vo všetkých dobrých novinových stánkoch.
Detaily titulu
Obálka - VÁLEČNÉ ŠÍLENSTVÍ
 
 
 
Obálka - PRAKTICKÝ KALENDÁŘ ZAHRÁDKÁŘE
 
 
 

PRAKTICKÝ KALENDÁŘ ZAHRÁDKÁŘE

Vydáva: Svojtka

Každá záhrada – či už okrasná, ovocná, alebo zeleninová – stavia záhradkára stále pred nové a nové otázky: Ako sa účinne zbaviť buriny a škodcov? Ako prezimovať rastliny? Na čo dbať pri zakladaní záhonu s bylinkami? Tento kalendár prináša odpovede na vaše otázky po celý záhradkársky rok. Ponúka vám celý rad cenných informácií a praktických rád a popisuje všetko, čo je pre záhradkára dôležité.
Detaily titulu

TAROT PODVEDOMIA

Autor: Ildikó Csölle
Vydáva: Ildikó Csölle

Jedinečná publikácia so súborom špeciálnych tarotových kariet autorky Ildikó Csölleovej vám odpovie na otázky, ktoré potrebuje zodpovedať. Vy ste majiteľom všetkých potrebných informácií. Vy máte k dispozícii svoj jedinečný zdroj podinformácií vo vašom podvedomí a vedomí. Tarot vášho podvedomia vám ukáže cestu a smer, ako sa k nim rýchlo a bezpečne dopracovať tak, aby nebola narušená vaša jedinečná identita. S tarotom vylepšíte svoje vzťahy, zdravie či cestu k úspechu a mnohé iné životom dávané udalosti.
Detaily titulu
Obálka - TAROT PODVEDOMIA
 
 
 
Obálka - POŠLI RECEPT!
 
 
 

POŠLI RECEPT!

Vydáva: Burda Praha

Vydavateľstvo Burda Praha spol. s r.o. prinesie 29.10.2010 na slovenský trh po prvý raz svoj magazín Pošli recept! v slovenskom jazyku. Cieľom vydavateľstva je poskytnúť čitateľom zo Slovenska ich interaktívny kulinársky magazín vo vlastnom jazyku. Pošli Recept! Je mesačník pre všetkých milovníkov dobrého jedla a nadšených kuchárov amatérov. Časopis tvoria výhradne recepty, ktoré zasielajú sami čitatelia. Kúpite ho vo všetkých novinových stánkoch a hypermarketoch za skvelú cenu 0,40 €.
Detaily titulu
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Auto magazín
Najpredávanejší a najčítanejší motoristický mesačník na Slovensku Auto magazín pripravil i tento rok Veľkú predplatiteľskú súťaž. Všetci, ktorí si do 31.12.2010 objednajú a zaplatia predplatné, budú zaradení do žrebovania o hodnotné ceny. Hlavná cena elektroskúter Akumoto.
Predplatiť Viac
Obálka - Woman magazín
Exkluzívny lifestylový mesačník pre ženy Woman magazín prichádza s Veľkou vianočnou súťažou. Ak si predplatíte Woman magazín na rok 2011 v čase od 18.10. do 10.12.2010, môže byť jeden z desiatich luxusných darčekov váš. Hlavná cena – kolekcia exkluzívnych šperkov v hodnote 3.500 €.
Predplatiť Viac
Obálka - CHIP
Na 164 stranách prináša CHIP každý mesiac aktuálne informácie zo sveta počítačov a digitálnej techniky, reportáže, praktické rady a tipy, testy a recenzie hardvérových a softvérových produktov. Každý nový predplatiteľ na rok 2011 získava darček podľa vlastného výberu.
Predplatiť Viac
Obálka - Level
Najpredávanejší počítačový časopis s hernou tematikou Level je určený pre čitateľov, ktorí sa zaujímajú o počítačové hry a trendy ich vývoja. Každý nový predplatiteľ na rok 2011 získava darček podľa vlastného výberu.
Predplatiť Viac
BIBLIOTÉKA 2010

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova

Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom. Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam, pridajte si prosím adresu newsletter@magnetpress.sk do vášho adresára.