Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.

Newsletter Extra September 2010 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Obálka - Doba ledová - kolekce zvířat

DOBA LEDOVÁ – KOLEKCE ZVÍŘAT

Skvelá kolekcia zvierat pre najmenších z filmovej trilógie „Doba ľadová“. V každom čísle kolekcie jedna postavička z Doby ľadovej, vo vnútri vlastnej ľadovej kocky. Každá z figúrok je detailne vypracovaná a kedykoľvek ju môžete z kocky vybrať von a hrať sa s ňou. V priloženom 24-stranovom časopise nájdete zaujímavé fakty o zvieratách, rady, obrázky s vyhľadávaním, hádanky, hry a nový komiks z filmu. Jednotlivé čísla kolekcie vychádzajú každých 14 dní. Predplaťte si kolekciu od druhého čísla už teraz a získate skvelé darčeky.
Viac
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

VOJENSKÉ MISIE

Autori: Miroslav Minár, Imrich Purdek, Milan Vanga, Pavol Vitko
Vydáva: Magnet Press Slovakia

Reprezentatívna slovensko-anglická publikácia prináša ucelený prehľad o pôsobení slovenských vojakov vo vojenských misiách a operáciách v zahraničí od roku 1990 po dnešok. 192-stranová publikácia obsahuje okrem iného množstvo fotografií, máp, úryvky z dobovej tlače, výňatky z kroník, spomienok, hlásení či iných písomností. Obsahuje DVD s prílohami. Mimoriadne ceny pre účastníkov vojenských misií a pre predplatiteľov L+K, ATM, Hobby historie a Modelář.
Detaily titulu
Obálka - VOJENSKÉ MISIE
 
 
 
Obálka - V HORÁCH POĽANY
 
 
 

V HORÁCH POĽANY

Autor: Ján Nôžka
Vydáva: Róbert Jurových - NIKARA

Kniha je autobiografickým dielom lesníka a poľovníka, ktorý mal možnosť v tejto oblasti pôsobiť takmer polstoročie. Viac ako šesťdesiat príbehov sa vyznačuje autentickosťou, humorom a dejovým spádom. Súčasťou sú aj farebné a čiernobiele fotografie živej zveri, trofejí, kŕmnych zariadení a pod. Vstúpme spolu s autorom do hôr Poľany a nechajme sa očariť nádhernou prírodou stredného Slovenska.
Detaily titulu

KRÁSNEJŠÍ S ELLE - DVD

Vydáva: Hachette Filipacchi 2000

Spoločne s najlepšími českými cvičiteľkami vytvorila Elle unikátny cvičebný program. S kolekciou troch DVD (alebo aj jednotlivo) môžete pritom cvičiť aj doma. 1. diel - Body Shape , 2. diel - Jóga, 3. diel - Kick Box Aerobik. Ak venujete každému z troch typov cvičení aspoň hodinu týždenne, prvé výsledky uvidíte už za 21 dní. Ich kombináciou získate štíhle, vytvarované a zároveň pružné telo. Zhodíte prebytočné kilá a zároveň spevniete.
Detaily titulu
Obálka - KRÁSNEJŠÍ S ELLE - DVD
 
 
 
Obálka - RYBY A RYBOLOV V NAŠICH VODÁCH
 
 
 

RYBY A RYBOLOV V NAŠICH VODÁCH

Autor: Kolektiv autorů
Vydáva: Reader´s Digest Výběr, s.r.o.

Exkluzívna kniha o rybách, tradíciách českého rybnikárstva, revíroch, o vplyve úpravy vodných tokov a znečistenia na život rýb, o spôsoboch rybolovu. Od návnad až po ryby v kuchyni. Zaujímavý text sprevádza viac než 400 fotografií. Kniha je i originálnym darčekom pre každého milovníka rýb a rybárčenia.
Detaily titulu
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Meduňka
Rodinný časopis o alternatívnych cestách ku zdraviu Meduňka vám predstavíme počas stretnutia s našou spoločnosťou v rámci veľtrhu ESOTERIKA v termíne 30.9.-2.10.2010 v priestoroch bratislavskej Incheby. Uvidíme sa v hale B2 v stánku č.103.
Predplatiť Viac
Obálka - 7.	Modelář extra č.14
Špeciál časopisu Modelář. V najnovšom čísle nájdete okrem iného monografie lietadla Su-22UM3-K, tanku T-55, porovnanie stavebníc modelov vrtuľníkov Sikorsky a nitovací výkres legendárnej Dakoty.
Objednať Viac
Obálka - L+K Speciál č.12
L+K Speciál č.12 zachytáva viac než sto lietadiel, ktoré sa v období pred prvou svetovou vojnou ocitli na území Čiech a Slovenska. Po prvý raz dostáva čitateľ rozsiahly prehľad lietadiel, ktoré tvorili najstaršiu históriu motorového lietania v našich krajinách.
Objednať Viac
ESOTERIKA 2010

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova

Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom. Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam, pridajte si prosím adresu newsletter@magnetpress.sk do vášho adresára.