Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.

Newsletter September 2010 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Obálka - Koláče – kuchárka z edície Apetit Predstavujeme vám titul

Koláče – kuchárka z edície Apetit

Stovku tých najlepších receptov na koláče pre vás vybrala redakcia časopisu Apetit, vybrané recepty sa celé týždne skúšali a dolaďovali v redakčnej kuchyni a výsledkom je publikácia Koláče. V ôsmich kapitolách nájdete skvelé recepty na tvarohové koláče, orechové koláče, letné a jesenné ovocné koláče, čokoládové koláče, české koláče, svetové koláče a zdravé koláče. Knihu môžete na Slovensku kúpiť výhradne len u našej spoločnosti. Viac
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

VOJENSKÁ LETADLA – kolekcia modelov

Vydáva: POLSKIE MEDIA AMER.COM SA

Kolekcia 48 kovových, precízne zhotovených modelov vojenských lietadiel od 1. svetovej vojny až po súčasnosť. Ku každému modelu aj podstavec a magazín s informáciami o konkrétnom lietadle. Modely sú v mierke 1.72 a rozmernejšie 1:100. Nové číslo každé dva týždne. Cena č.1 - 2 €, č.2 - 3 € a od č.3 - 6 €. Kolekciu si od čísla 3 môžete i predplatiť (6, 12 alebo 24 čísiel).
Detaily titulu
Obálka - VOJENSKÁ LETADLA – kolekcia modelov
 
 
 
Obálka - BOJOVÁ VOZIDLA – kolekcia modelov
 
 
 

BOJOVÁ VOZIDLA – kolekcia modelov

Vydáva: POLSKIE MEDIA AMER.COM SA

Kolekcia obsahuje 48 precízne zhotovených modelov bojových vozidiel v mierke 1 : 72. Známe aj menej známe bojové vozidlá od 2. svetovej vojny po súčasnosť. K tomu vždy bohato ilustrovaný magazín s informáciami o skutočnej predlohe modelu. Nové číslo každé dva týždne. Cena č.1 - 2 €, od č.2 - 6 €. Kolekciu si od čísla 2 môžete i predplatiť (6, 12 alebo 24 čísiel).
Detaily titulu

STÍHAČI V BOJI – seriál na DVD

Vydáva: POLSKIE MEDIA AMER.COM SA

Dokumentárny seriál od spoločnosti History Channel mapuje významné vojenské bitky, v ktorých hlavnú úlohu zohrali stíhacie lietadlá. V tridsiatich dieloch seriálu sú i za využitia vynikajúcej počítačovej simulácie rekonštruované boje z prvej i druhej svetovej vojny, kórejskej aj vietnamskej vojny, šesťdennej vojny, vojny o Falklandy, vojny v Perzskom zálive. Číslo 1 len za 1,65 €, od čísla 2 cena 2,65 €. Seriál si od čísla 2 môžete i predplatiť (12 alebo 24 čísiel).
Detaily titulu
Obálka - STÍHAČI V BOJI – seriál na DVD
 
 
 
Obálka - CHŮVA K POHLEDÁNÍ – seriál na DVD
 
 
 

CHŮVA K POHLEDÁNÍ – seriál na DVD

Vydáva: POLSKIE MEDIA AMER.COM SA

Ponúkame vám kolekciu 20 DVD rodinnej zábavy, vždy s niekoľkými dielmi originálneho amerického sitcomu. Fran Drescher ako pestúnka troch detí z lepšej spoločnosti vás spoľahlivo zabaví tak, ako zabavila milióny divákov na celom svete. Toto je zábava a relax pre celú vašu rodinu!
Detaily titulu
Apartmány Razula
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Vzdušné sily AČR Špeciálne vydanie časopisu Letectví + Kosmonautika, pod názvom Vzdušné sily Armády České republiky – ročenka 2010. Špeciál obsahuje aj kupón na 50% zľavu (9,75 €) na nákup obrazovej publikácie Slovenské vojenské letectvo v obrazoch 2.
Objednať Viac
Obálka - Psychologie dnes Psychologie dnes je český mesačník určený ako profesionálnym psychológom, tak laikom so záujmom o psychológiu, psychoterapiu a životní štýl. V časopise nájdete výskumné štúdie, polemiky na aktuálne témy, rozhovory s poprednými psychológmi i zaujímavosti zo zahraničia. Od roku 1997 ho vydáva nakladateľstvo Portál. Využite výhodné predplatné.
Predplatiť Viac
DNY NATO 2010

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 43
Fax: +421 2 67 20 19 20
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova

Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom. Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam, pridajte si prosím adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.