Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.

Newsletter August 2011 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Obálka - Tajomstvo ľudského tela

Tajomstvo ľudského tela

Staňte sa expertmi na ľudský organizmus! Poznajte všetky tajomstvá svojho tela! Desiatky ilustrácií, neobyčajné prierezy, zaujímavosti a pokusy vám pomôžu pochopiť, z čoho sa skladá a ako funguje váš organizmus. Súčasti názorného anatomického modelu, ktoré budete dostávať k jednotlivým číslam časopisu, sú verným obrazom ľudskej kostry a vnútorných orgánov. Celkovo je plánovaných 41 častí kolekcie, ktorú na náš trh prináša spoločnosť DeAgostini.

Prvé dve čísla sú za uvádzacie ceny 1,90 a 3,90 € a sú len samostatne predajné, od 3.čísla je možné si kolekciu predplatiť, pričom oproti voľnému predaju ušetríte 5% z ceny.
Viac
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

V srdci Kaddáfiho Libye

Autor: Patrick Haimzadeh
Vydáva: Jota

Kniha ponúka dobrodružnú plavbu oceánom premien krajiny, o ktorej toho vieme veľmi málo. Popisuje geografickú výnimočnosť, ale i rozmanité kmeňové a jazykové zvláštnosti. Jej dejinný význam je nesporný - od antiky cez obdobia arabských a neskôr európských dobyvačných ťažení, éru monarchie i revolučných pobláznení až po tú najžeravejšiu súčasnosť, spätú s vládou vrtošivého, ale pre mnohých stále charizmatického plukovníka.
Detaily titulu
Obálka - V srdci Kaddáfiho Libye
 
 
 
Obálka - Legendy československého letectví
 
 
 

Legendy československého letectví

Autor: Zbyněk M. Duda
Vydáva: Nakladatelství Netopejr

Kniha obsahuje portréty významných osobností československého letectva, ktoré mali nesporný vplyv na jeho vznik, vývoj i formovanie až do povojnových 50. rokov. Môžete sledovať osudy výnimočných ľudí, ktorých životy často prešli prekvapivými zvratmi. Začítajte sa do príbehov hrdinov, leteckých nadšencov, legionárov, vojákov, ktorí sa stali nedeliteľnou súčasťou československej histórie.
Detaily titulu

Dějiny Polska v datech

Autor: Miloš Řezník
Vydáva: Libri

Praktická príručka zoznamuje čitateľa s najdôležitejšími dátumami a udalosťami z dejín, domácej i medzinárodnej politiky i so základnými údajmi z kultúrnej a hospodárskej sféry. Jednotlivé obdobia sú uvedené prehľadovými staťami, nasleduje vlastná chronológia a knihu uzatvárajú tabuľky (panovníci, vlády, cirkevní predstavitelia) a menný register-slovníček so základnými dátami osobností a stručnou charakteristikou. Text sprevádza množstvo ilustrácií (portréty, veduty, mapky atď.).
Detaily titulu
Obálka - Dějiny Polska v datech
 
 
 
Obálka - To je floristika!

To je floristika!

Autor: Karl-Michael Haake
Vydáva: Profi Press

Vyzdobte si domov tak, ako sa to páči práve Vám. Kniha Vás prevedie svetom floristiky, naučí Vás aranžovať kvety pre každú príležitosť – svatbu, narodeniny, smútočné i vianočné dekorácie či len tak pre radosť. Poradí, ako vybrať vhodný materiál, nádobu, poskytne základy estetiky, poučenie o farebnom spektre a vhodných kombináciách. To všetko dopĺňa 850 nádherných fotografií a obrázkov.
Detaily titulu

Moja prvá encyklopédia - Zem

Autor: Walt Disney
Vydáva: Egmont ČR

Prečo je nebo modré? Je sneh zamrznutý dážď? Kde pramenia rieky? Ako dochádza k zemetraseniu? Kde je najteplejšie a kde najchladnejšie miesto na Zemi? Koľko ľudí žije na našej planéte? To sú len niektoré z mnohých otázok, na ktoré nájdete odpovede v tejto detskej encyklopédii.Všetky encyklopédie z tejto edície sú plné fotografií, farebných ilustrácií a pútavých faktov, spracovaných tak, aby zaujali aj začínajúcich čitateľov.
Detaily titulu
Obálka - Moja prvá encyklopédia - Zem
 
 
 
Obálka - Plavba po Dunaji
 
 
 

Plavba po Dunaji

Autori: Jaroslav Blahník, Pavel Novotný
Vydáva: YACHT

Kniha popisuje dobrodružnú cez 1 000 námorných míľ dlhú plavbu začínajúcu v slovenskom prístave Patince s cieľom v tureckom Istanbule, kedy sa autorom na temer tri týždne stala domovom 6,5 metrová plachetnica. Cez Slovensko, Maďarsko, Chorvátsko, Srbsko, Bulharsko, Rumunsko a Turecko doplávali za 19 dní až do Čierneho mora, ich zážitky sú doplnené bohatou obrazovou dokumentáciou, praktickými mapkami i tabuľkami s podrobnými informáciami.
Detaily titulu

Piloti - DVD

Réžia: Otakar Fuka
Vydáva: Řitka video

Ďalej na východ od Tmavomodrého neba, v ktorom bojovali Nebeskí jazdci, sa odohrává príbeh bojovej letky československých pilotov, do ktorej ako nováčik prichádza podporučík Jandák. Ten potom v kolektíve bojových letcov prežíva ako svoju prvú lásku, tak i boj vysoko nad oblakmi. Bojoví piloti na východnej fronte prežívajú podobné príbehy ako ich západní kolegovia, majú rovnaké ciele a plány a rovnako mizivé vyhliadky na prežitie pri každodenných súbojoch na život a na smrť. Koprodukčný československo-sovietsky film z roku 1988, zabudnutý vo víre udalostí...
Detaily titulu
Obálka - Piloti - DVD
 
 
 
Obálka - Pod nohama nebe - DVD
 
 
 

Pod nohama nebe - DVD

Réžia: Milan Růžička
Vydáva: Řitka video

Začínajúci pilot Oldo Raška prežívá citovú krízu, ktorá výrazne ovplyvní i jeho profesionálne schopnosti. Len vďaka pochopeniu nadriadených si uvedomí svoje nedostatky a krízu prekoná. Zatiaľ čo on životnú dráhu začína, skúsený pilot, podplukovník Lošťák musí zo zdravotných dôvodov s lietaním skončiť. Film je na svoju dobu remeslne veľmi zručne odvedený a atraktívny, hlavne vďaka unikátnym leteckým záberom a sekvenciám zo zákulisia letiska.
Detaily titulu
Sahara 2011

Dni svätého Hurbana
Časopisy z našej ponuky
Obálka - PRO FOOTBALL
Mesačník Pro Football vám priblíži najlepšie ligové súťaže sveta (anglická, talianska, španielska, nemecká a francúzska), české a slovenské futbalové dianie, európske pohárové súťaže, profily najlepších futbalistov a tímov, špičkové fotografie, jedinečné štatistiky.
Predplatiť Viac
Obálka - PRO HOCKEY
Ide o českú mutáciu najväčšieho európskeho časopisu o NHL. Na našom trhu je zároveň Pro Hockey jediným, ktorý sa tejto súťaži výhradne venuje. Obsahuje informácie o jednotlivých tímoch a ich hráčoch, plagáty hokejových hviezd, fotografie zo zápasov, súťaže pre čitateľov. Vychádza 10 krát do roka.
Predplatiť Viac
Obálka - CHIP
Mesačník Chip na 164 stranách prináša aktuálne informácie zo sveta počítačov a digitálnej techniky, reportáže, praktické rady a tipy. Každé vydanie obsahuje rad testov a recenzií hardwarových a softwarových produktov. Každé číslo obsahuje 8 GB DVD.
Predplatiť Viac
Obálka - BETYNKA
Mesačník Betynka poradí podrobne a rozsiahle o všetkom, čo nastávajúci rodičia, rovnako ako rodičia malých detí i školákov, chcú vedieť, čo ich zaujíma. Rozsah teraz 124 strán informácií, zaujímavostí a rád o zdraví, výchove, učení, psychológii a všetkom, čo sa detí a života rodiny týka.
Predplatiť Viac
Obálka - PEVNOST
Mesačník Pevnost o fantastike, hrách a histórii. Prvá časť časopisu je zameraná na filmové a hudebné novinky a kultové filmy z oblasti fantasy, sci-fi a histórie. Druhá časť sa zaoberá fantastickou literatúrou. Tretia časť poteší všetkých milovníkov hier, či už doskových, kartových či počítačových. Súčasťou štvrtej časti sú rubriky o historických bitkách, šerme, výrobe zbraní, mágii a duchovnej kultúre.
Predplatiť Viac
Kovové modely lietadiel

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova

Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom. Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam, pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.