Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
Newsletter December 2011 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Helikoptéry světa - nová kolekcia modelov

Helikoptéry světa
nová kolekcia modelov

Kolekcia precízne vyrobených modelov vrtuľníkov v mierke 1:72. Celkovo bude obsahovať 48 modelov najznámejších a najdôležitejších typov vyrobených za posledných 60 rokov.
V rámci tejto kolekcie Vám predstavíme celý rad vojenských vrtuľníkov, používaných na bojový prieskum, prepravu vojenského materiálu a nasadenie v boji. Bohato ilustrovaný magazín v rozsahu 8 strán Vás oboznámi s popisom ich vzniku, konštrukčným riešením, rozdielmi medzi jednotlivými výrobnými verziami, s ich kladmi, zápormi a bojovým nasadením.

VYDAVATEĽ: AMERCOM S.A.

Viac
Pre našich najmenších

  Detská akadémia - Čísla Detská akadémia - Ročné obdobia Detská akadémia - U doktora Palčeka Macko Puf: Kto si chce zaskákať Macko Puf: Hra na skrývačku
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Vrtuľníky Mi-24 na Slovensku

Autori: M. Gyűrösi, M. Stolár, M. Vanga
Vydáva: MAGNET PRESS

Nová kniha o legende medzi bojovými vrtuľníkmi sa venuje vrtuľníkom Mi-24. Autori zachytávajú budovanie vrtuľníkového letectva na Slovensku, činnosť prešovskej základne, vrtuľníkového pluku/krídla a prinášajú prehľad všetkých vrtuľníkov Mi-24, ktoré slúžili v Ozbrojených silách SR, prehľad letového personálu, či zmien organizačnej štruktúry v období 1993-2011. Vychádza so slovensko-anglickým textom.
Detaily titulu
Obálka - Vrtuľníky Mi-24 na Slovensku
 
 
 
Obálka - Zločin jako profese
 
 
 

Zločin jako profese

Autor: Janek Kroupa
Vydáva: Daranus, s.r.o.

Kniha sa opiera o svedectvá z autorovej práce v TV programe Na vlastní oči a stavia ich do často až netušených súvislostí. Kniha je písaná ako beletrizovaná literatúra faktu a rozpráva v troch dejových rovinách o veľkom zločinnom spolčení, o lúpežiach, hospodárskej kriminalite, násilnostiach a vraždách. Okrem mnohých káuz sa venuje i tým mediálne najznámejším napr. Berdychův gang či zločiny a smrť F. Mrázka.
Detaily titulu

Dějiny tajných služeb

Autor: Ivan Brož
Vydáva: Vyšehrad

Vo svojom strhujúcom a fundovanom prehľade autor ukazuje výzvedné techniky a tajných agentov ako organickú súčasť troch tisícročí ľudských dejín a dokladá postupný vývoj tajných služieb. I známe historické udalosti sa v tomto pohľade môžu ukázať v novom svetle. Autor farbisto vykresľuje, akú úlohu v konkrétnych prípadoch tajné služby zohrali...
Detaily titulu
Obálka - Dějiny tajných služeb
 
 
 
Obálka - Život Habsburků

Život Habsburků

Autor: Lynne Heller, Karl Vocelka
Vydáva: Plejáda

Kniha približuje členov rodiny Habsburgov z nového pohľadu, nie ako významných politikov, ale ako mecenášov umenia a vedy, milovníkov hudby, vášnivých lovcov a zberateľov umeleckých predmetov. Autor nazerá do súkromného života Habsburgovcov, do ich predstáv a myšlienok a predstavuje nám tak dunajskú monarchiu inak, než sme ju doposiaľ poznali.
Detaily titulu

Everest – Dějiny dobývání Himálaje

Autori: Richard Sale, George Rodway
Vydáva: Baronet

Autori v tejto fascinujúcej štúdii dramatickej histórie himalájskych výstupov popisujú s živými detailmi pokusy o dobytie najvyšších hôr a vedecký pokrok, ktorým sú dnešné úspechy podmienené. Vo svojej knihe tiež rekapitulujú himalájske expedície vrátane tých najslávnejších – britské pokusy z 20. rokov, intenzívne povojnové úsilie, ktoré vyvrcholilo Hillaryho a Tenzingovým dobytím vrcholu Everestu, i novšiu históriu zahrňujúcu i výnimočný úspech Messnera a Habellera.
Detaily titulu
Obálka - Everest – Dějiny dobývání Himálaje
 
 
 
Obálka - Lexikon společenského chování

Lexikon společenského chování

Autor: Vladimír Smejkal, Hana Schelová Bachrachová
Vydáva: Grada Publishing

Už piate vydanie veľmi obľúbenej a úspešnej publikácie o etikete opäť poučí a pobaví všetkých, ktorí chcú získať istotu v spoločenskom styku a v najrôznejších spoločenských situáciách. Nové vydanie je úplne prepracované a zmodernizované. Text dopĺňajú vtipné i poučné ilustrácie Romana Kliského.
Detaily titulu

Nejslavnější mordy první republiky

Autor: Miloslav Jedlička
Vydáva: Daranus, s.r.o.

Svet predvojnového Československa a jeho zločiny - vraždy. V tejto knihe akoby ožili časy niekedy dosť krvavých žandárskych humoresiek, rovnako ako uvážlivosť policajného radu Vacátka, ktorý naozaj existoval, i keď sa v skutočnosti volal Vaňásek. Autor knihy má za sebou viac než tridsaťročnú prax kriminalistu a o zločinoch píše zasvätene.
Detaily titulu
Obálka - Nejslavnější mordy první republiky
 
 
 
Obálka - Psi celého světa
 
 
 

Psi celého světa

Autor: Lea Smrčková, Martin Smrček
Vydáva: Grada Publishing

Uvažujete o tom, že si obstaráte psa? Alebo už psa máte a čudujete sa, že sa nechová tak, ako ste očakávali? Veľmi sa vám páči nejaké plemeno, ale neviete, aké povahové rysy sú preňho typické? Kniha vám dá odpoveď na tieto i mnoho ďalších otázok spojených s chovom psa a najmä s výberom toho správneho do vašej rodiny.
Detaily titulu

Z rozprávky do rozprávky č. 01

Vydáva: A.L.I.

Krásny darček pod vianočný stromček! Nový 3CD Box s prvými tromi rozprávkovými CD z rozbehnutej edície Z rozprávky do rozprávky v pestrej praktickej krabičke. Zútulnite si dlhé zimné večery múdrymi rozprávkovými príbehmi. Zahrejú vás!
Detaily titulu
Obálka - Z rozprávky do rozprávky č. 01
 
 
 
Obálka - Stolný letecký kalendár 2012
 
 
 

Stolný letecký kalendár 2012

Vydáva: Aeromedia, a.s.

Kalendár vychádza v limitovanej edícii za cenu 4,50€/110Kč (vrátane poštovného a balného). Členovia Hobby klubu a Profit klubu majú zľavu 10%. Kalendár s česko-slovensko-anglickým textom a prehľadným týždenným radením obsahuje pôvodné fotografie leteckej techniky.
Detaily titulu
Predplatné časopisov
Časopisy z našej ponuky
Obálka - dTest
S časopisom dTest ušetríte pri svojich nákupoch, pretože nezávislé testy dokazujú, že drahšie výrobky nie su vždy lepšie. dTest vám poradí pri nákupe domácích spotrebičov, elektroniky, ale i bezpečných výrobkov pre deti či potravín. Súčasťou predplatného je i prístup k výsledkom 7500 testov zo 150 kategórií výrobkov a služieb.
Predplatiť Viac
Obálka - Lokomotiva Tomáš
Lokomotíva Tomáš je obľúbeným hrdinom radu knižných publikácií i televízneho seriálu. Časopis je určený predovšetkým pre deti predškolského veku (od 3 rokov), ktoré sa prostredníctvom kúzelného sveta vláčikov zoznamujú zo svetom okolo nás - formou zábavných úloh a hier si deti precvičia myslenie a postreh úmerne ich veku.
Predplatiť Viac
Obálka - Joy
Lifestylový mesačník pre moderné ženy. Zameriava sa na módu, krásu, osobnosti, ponúka nový pohľad na mužov, sex a lásku. JOY je výnimočná svojimi exkluzívnymi a prepracovanými fotoprodukciami. V JOY nájdete viac módy, viac kozmetiky, viac V.I.P. než v iných časopisoch.
Predplatiť Viac
Obálka - Chatař a chalupář
Mesačník Chatař a chalupář vychádza 43 rokov a tvorí jasne čitateľnú cieľovú skupinu, ktorou je mestský človek s potrebou žiť vonku. Každý mesiac nové inšpirácie, tipy a nápady. Reportáže z výstav, zaujímavé interiéry, testy náradia a materiálov. Časopis nemá vo svojej oblasti v súčasnosti konkurenta.
Predplatiť Viac
Obálka - Trend Marketing
Trend Marketing sa zaoberá marketingovými stratégiami a ich implementáciou vo firme, plánovaním, výskumom trhu, riadením všetkých súčastí marketingového mixu a marketingovým managementem ako samostatnou témou. Mesačník dopĺňajú tematicky zamerané prílohy s analýzami jednotlivých oborov marketingových komunikácií a médií.
Predplatiť Viac
Obálka - Ekonom
Týždenník, ktorý poskytuje objektívne a neskreslené informácie pre rozhodovanie podnikateľov, manažérov, investorov a zástupcov verejnej správy. Ekonom je najčítanejší a inzertne najvýkonnejší týždenník svojej kategórie v Českej republike.
Predplatiť Viac
Obálka - Počítač pro každého
Počítačový dvojtýždenník Počítač pro každého zameraný na začínajúcich a stredne pokročilých užívateľov počítačov. Prináša tipy, triky, podrobné praktické návody pre ľahkú prácu s počítačom a tiež testy jednotlivých počítačových komponentov a zostáv. V každom čísle CD alebo DVD s vybranými programami.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Ferdinand Čatloš Absolutní válka Po stopách nacistických pokladů Operace letadlových lodí ve II.světové válce Otroci raket
 
  Poslední vlak přes rostovský most Vojenský Jeep Buřňák Savoia Marchetti S.79 Sparviero Československé lehké kulomety
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.