Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.

Newsletter Január 2011 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Novoročný pozdrav z Egmontu ČR

Novoročný pozdrav z Egmontu

Ako novoročný pozdrav pre deti sme do našej ponuky zaradili štyri nové tituly časopisov z vydavateľstva Egmont ČR:
Časopis Toy Story plný zábavy a dobrodružstva pre chlapcov a dievčatá. Nájdeš v ňom komiks, hádanky i fakty zo života okolo nás, hry, vyfarbovanie a hlavne veľa zábavy so všetkými známymi i novými hračkami!
Nový detský časopis Ben 10 o vesmírnych dobrodružstvách Bena Tennysona a jeho sesternice Gwen, ktorí už vyrástli, ale svoj boj so zlom nevzdali. Áno, je to ten Ben, ktorého ste spoznali v animovanom seriáli z Cartoon Network.
Dvojmesačník Mistr MANNY podporovaný anglickou verziou. Je určený pre cieľovú skupinu detí 3–6 rokov, obsahuje zábavné aktivity a príbehy, rubriky s tematikou Mistra Mannyho, naviac tiež lekcie angličtiny pre najmenších.
Časopis Chuggington pre najmenších čitateľov a pre všetkých milovníkov mašiniek, omaľovánok, hádaniek a zábavných hier. Prostredníctvom zábavných úloh sa malí čitatelia nielen zabavia, ale naučia sa riešiť svoje prvé úlohy s farbičkami, geometrickými tvarmi a písmenkami. Toy Story Chuggington Ben 10 Mistr MANNY
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

BOJOVÁ LETADLA BUDOUCNOSTI

Autor: Gerard Keijsper
Vydáva: Brána

Predstavte si program, ktorý má nahradiť všetky moderné stíhacie lietadlá v inventári armád NATO a ich spojencov. Americký zbrojný priemysel mal prísť s riešením, ktorého výsledkom by bol nie príliš drahý stroj s väčšími schopnosťami než jeho predchodcovia. Autor knihy dokazuje, že je to možné. Popisuje nielen tento program, ale i technické štúdie, ktoré jeho realizáciu umožňujú. Text doplnil veľkým množstvom fotografií a kresieb.
Detaily titulu
Obálka - BOJOVÁ LETADLA BUDOUCNOSTI
 
 
 
Obálka - HŘMÍCÍ MOŘE
 
 
 

HŘMÍCÍ MOŘE

Autor: Evan Thomas
Vydáva: Naše Vojsko

Kniha popisuje osudy štyroch námorných veliteľov, dvoch japonských a dvoch amerických, ktorých životy sa zišli v bitke v Leytskom zálive v októbri 1944. Autor vychádza z veľkého množstva spomienok, denníkov, zápisníkov, korešpondencie, povojnových výskumov, oficiálnych hlásení a rozhovorov s japonskými a americkými účastníkmi.
Detaily titulu

MALÝ ATLAS LOKOMOTIV 2011

Autori: Bittne, Křenek, Skála, Šrámek
Vydáva : Gradis Bohemia

Kniha nadväzuje na predošlé vydania z rokov 2000-2009. Sú v nej zhrnuté základné charakteristiky a parametre koľajových vozidiel, ktoré sú v pravidelnej alebo v muzeálnej prevádzke v Českej republike a na Slovensku.
Detaily titulu
Obálka - MALÝ ATLAS LOKOMOTIV 2011
 
 
 
Obálka - NORSKO XXL

NORSKO XXL

Autor: Rainer Korn
Vydáva: Nakladatelství Fraus, s.r.o.

O svojej životnej rybe sníva snáď každý rybár, ktorý jazdí na ryby do Nórska. Aby sa vysnívanej rybe priblížil na dosah, musí predovšetkým nájsť vhodný revír, byť tam v správnom čase a použiť zodpovedajúcu nástrahu s vybavením. Táto kniha bola napísaná s úmyslom pripraviť budúcich lovcov trofejových rýb na ich náročnú úlohu. Obsahuje cenné informácie o revíroch, výbave, nástrahách a taktike lovu.
Detaily titulu

SLUNEČNÍ SOUSTAVA DALEKOHLEDEM

Autori: Jiří Dušek, Marek Kolasa
Vydáva: Aventinum

Užitočná pomôcka nielen pre začínajúcich pozorovateľov vesmíru. Vydajte sa za planétami, kométami, meteormi, polárnou žiarou. Sledujte mesiace Jupitera, Saturna alebo premeny polárnych čapičiek na Marsových póloch, či fáze Venuše. Súčasťou knihy je slovníček dôležitých astronomických pojmov.
Detaily titulu
Obálka - SLUNEČNÍ SOUSTAVA DALEKOHLEDEM
 
 
 
Obálka - ÚDER BLESKU
 
 
 

ÚDER BLESKU

Vydáva: Naše Vojsko

Kniha je venovaná leteckým operáciám 10. mája 1940, kedy nacistické Nemecko zahájilo svoju západoeurópsku ofenzívu, Westfeldzug. Presnejšie jej prvú fázu, Fall Gelb (plán "Žltý"), zahrňujúcu útok na neutrálne Holandsko, Belgicko, Luxembursko a na severné Francúzsko.
Detaily titulu

V TĚŽKÝCH DOBÁCH, BOJE NA SLOVENSKU 1918 – 1919

Autor: Pavel J.Kuthan
Vydáva: Corona

V tieni medzivojnových udalostí úplne zanikla významná vojenská operácia československej armády na Slovensku. Boje medzi maďarskou a novo budovanou československou armádou neboli len obranného charakteru a obranou medzinárodne uznaných hraníc Československa, ale i ochranou proti expanzii maďarskej „červenej“ armády a jej prípadného spojenia s ruskou armádou.
Detaily titulu
Obálka - V TĚŽKÝCH DOBÁCH, BOJE NA SLOVENSKU 1918 – 1919
 
 
 
Obálka - ZVĚŘ LOVNÁ I CHRÁNENÁ ...
 
 
 

ZVĚŘ LOVNÁ I CHRÁNENÁ ...

Autori: Karel Štastný, Jaroslav Červený
Vydáva: Aventinum

V edícii Artia vychádza ďalšia zaujímavá publikácia, nazvaná Zvěř lovná i chráněná v ilustracích Zdeňka Bergera. Obrazovej časti zveri pernatej a srstnatej, doplnenej podrobným popisom jednotlivých zástupcov, predchádza trochu nevyhnutnej teórie na úvod. V závere knihy nechýba časť o tom, čo je zver a poľovníctvo.
Detaily titulu
Predplatné časopisov na rok 2011
Časopisy z našej ponuky
Obálka - XB-1
Nový mesačník pre priaznivcov fantasy, sci-fi a hororu XB-1 sa bude venovať zahraničnej i domácej fantastike, nájdete v ňom aj články o fantastickej literatúre, filme, počítačových hrách, správy z fandomu, filmové a knižné recenzie a obľúbenú Fantastickú vedu.
Predplatiť Viac
Obálka - GENDER
Časopis Gender, rovné príležitosti, výzkum je transdisciplinárny odborný časopis genderových štúdií a feministickej teórie. V časopise sú publikované ako pôvodné, tak prekladové state, ktoré uplatňujú genderovú či feministickú analytickú perspektívu v obore sociológie, filozofie, politológie, kultúrnych štúdií a ďalších sociálnych a humanitných vedách.
Predplatiť Viac
Obálka - ROCK & POP
Prestížny mesačník ROCK & POP, vychádzajúci od roku 1990, sa venuje populárnej hudbe vo všetkých jej podobách a životnému štýlu, ktorý s hudbou úzko súvisí. Svojim záberom aj zameraním je v ČR i SR úplne ojedinelý.
Predplatiť Viac
Obálka - SPARK
SPARK je pôvodný český rockový magazín. Každé číslo obsahuje rozhovory so zahraničnými i domácimi skupinami, rozhovory s ľuďmi, ktorí na hudobnej scéne niečo znamenajú. Každý mesiac prináša recenzie novovychádzajúcich CD titulov a komentáre k aktuálnym hudobným udalostiam.
Predplatiť Viac
Obálka - Zahrádkář
Mesačník Zahrádkář o kvetoch a okrasných drevinách, zelenine a ovocí, chorobách rastlín, rady a námety. Jeho súčasťou je stála príloha Zahrádkářka, píšuca na témy Floristika, Bylinky pro děti a maminky, Zdraví ze zahrádky, Pojďte vařit s námi, Pro šikovné ruce.
Predplatiť Viac
Apartmány Razula

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova

Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom. Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam, pridajte si prosím adresu newsletter@magnetpress.sk do vášho adresára.