Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.

Newsletter Júl 2011 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Obálka - Lacnejšie s Mackom Pusíkom

Lacnejšie s Mackom Pusíkom

Milí rodičia, milé deti,
každý mesiac od júna do decembra 2011 vám časopis Macko Pusík predstaví jednu sériu ilustrovaných knižiek, ktoré môžu deťom pomôcť pri písaní prvých číslic a písmeniek, pri tvorení prvých slov a kreslení prvých tvarov.
Čitatelia Macka Pusíka môžu každú z týchto knižiek získať so ZĽAVOU 20 %. Stačí ak si knižky objednajú u spoločnosti Magnet Press Slovakia a v objednávke uvedú PÍSMENKO MESIACA, ktoré nájdu v časopise. Do konca roka tak uverejníme sedem písmeniek. Kto si do decembra kúpi minimálne jednu knižku a komu sa navyše podarí správne zostaviť heslo z týchto siedmich písmeniek, získa aj darček od Macka Pusíka – rozprávkové CD.
Správne heslo treba zaslať na adresu Magnet Press Slovakia do 30. decembra 2011.
Viac
Zahrajte si novú slovenskú hru Tunnelers zdarma!
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Do posledního okamžiku - Vzpomínky Hitlerovy sekretářky

Autor: Jungeová Traudl
Vydáva: Ikar CZ

Osobné spomienky Traudl Jungeovej, poslednej a najmladšej sekretárky Adolfa Hitlera. Než dostala ako 22-ročná v roku 1942 svoju „životnú šancu“ v samotnom centre nacistickej moci snívala o kariére tanečnice. Bola mladá, naivná a o politiku sa nezaujímala. Ako osobná sekretárka bola Hitlerovi nablízku i v deň jeho samovraždy a práve jej vodca nadiktoval svoj politický i súkromný závet.
Detaily titulu
Obálka - Do posledního okamžiku - Vzpomínky Hitlerovy sekretářky
 
 
 
Obálka - BARF - Krmení psa přirozenou stravou
 
 
 

BARF - Krmení psa přirozenou stravou

Autor: Kateřina Novosádová
Vydáva: Plot

Kniha vám predstaví staro-nový spôsob kŕmenia psov a pripomenie, že pes je od prírody mäsožravec a je pre neho prirodzené prijímať čerstvú potravu, alebo ak chcete BARF. BARF je skratka, ktorá sa dá vyložiť mnohými spôsobmi = Born Again Raw Feeders (znovunarodený kŕmiť surové), = Bones And Raw Food (kosti a surová potrava) atď. Kniha sa pre vás môže stať inšpiráciou a návodom, ako svojho psa kŕmiť lepšie.
Detaily titulu

Německé letectvo 1933-1945

Autor: S.Mike Pavelec
Vydáva: Svojtka

Dôležité dáta o všetkých aspektoch Luftwaffe sú prehľadne rozdelelné podľa chronológie 2. svetovej vojny a hlavných vojenských operácií (kapitoly o predvojnovej histórii nemeckých leteckých síl, o výrobe lietadiel, o pozemných silách Luftwaffe, o ťažení do Poľska, Francie a Holandska, o bitke o Britániu, atď.). Nájdete tu veľa štatistických informácií v grafoch, tabuľkách, diagramoch i v mapách.
Detaily titulu
Obálka - Německé letectvo 1933-1945
 
 
 
Obálka - Ve stínu studené války

Ve stínu studené války

Autor: Jan Wanner
Vydáva: NLN

Stredný východ v rokoch Eisenhowerovej doktríny 1956-60. Bezprostredne po suezskej vojne boli zainteresované strany naplno zamestnané likvidáciou následkov konfliktu. Veľká Británia s Francúzskom 3.12.1956 súhlasili s bezpodmienečným odchodom svojich vojsk z Egypta, Izrael ďalej okupoval Sinajský poloostrov a pásmo Gazy a pre spory o štatút bol zatvorený Suezský prieplav, aj keď pod egyptskou kontrolou...
Detaily titulu

Sága Stmívání - Oficiální ilustrovaný průvodce

Autor: Stephenie Meyerová
Vydáva: Egmont ČR

Stephenie Meyerová sama po prvý raz odhaľuje tajomstvo ságy a zverejňuje ďalšie exkluzívne materiály zo svojho archívu, vrátane profilov postáv, rodokmeňov, máp, odkazov a vysvetliviek. Tento jediný oficiálny sprievodca vďaka takmer stovke farebných ilustrácií a fotografií úplne nový pohľad na ságu Stmievanie, od Bellinho prvého dňa vo Forks až po strhujúci záver knihy Úsvit.
Detaily titulu
Obálka - Sága Stmívání - Oficiální ilustrovaný průvodce
 
 
 
Obálka - Traktory Zetor 15-50 Super 1946-1968
 
 
 

Traktory Zetor 15-50 Super 1946-1968

Autor: František Lupoměch
Vydáva: CPRESS

Príručka pre majiteľov traktorov Zetor 15 – Zetor 50, ktorí vykonávajú údržbu, nastavenia a opravy svojpomocne. V knihe nájdete pracovné postupy pre opravu všetkých skupín traktorov, elektrické schémy, časovo utriedený prehľad výroby a cenné rady pre zameniteľnosť dielov. Kniha je doplnená fotografiami, obrázkami, schémami atď.
Detaily titulu

Kapitán Dabač - DVD

Réžia: Paľo Bielik
Vydáva: Řitka video

Dráma mladého dôstojníka slovenskej armády, ktorý si počas bojov na Ukrajine postupne uvedomuje hrôzy fašizmu. Po návrate na Slovensko sa zapojí do SNP. Nedokáže však prekonať postoj samotára, ani pochybnosti o zmysle partizánskej činnosti. V hlavnej roli tohto výnimočného diela, nakrúteného v roku 1959, exceluje Ladislav Chudík.
Detaily titulu
Obálka - Kapitán Dabač - DVD
 
 
 
Obálka - Vlčie diery - DVD
 
 
 

Vlčie diery - DVD

Réžia: Paľo Bielik
Vydáva: Řitka video

Dráma zo Slovenského národného povstania. Vo filme z roku 1948 sú použité autentické snímky zo SNP a postupu Sovietskej armády. Pri nakrúcaní pomáhala Československá armáda a Zväz partizánov. Autori filmu ešte s čerstvými skúsenosťami vytvorili obraz rodiny Svrčinovcov, ktorý dodnes ostal vzorom kolektívneho portrétu a do istej miery symbolizuje celonárodný odpor proti domácemu a nemeckému fašizmu.
Detaily titulu
Laugaricio Hovercraft European Championship
Časopisy z našej ponuky
Obálka - LEVEL
Najpredávanejší počítačový časopis Level s hernou tematikou, určený pre čitateľov, ktorí sa zaujímajú o počítačové hry a trendy ich vývoja. Pravidelne každý mesiac predstavuje novinky na hernom trhu, prináša porovnávacie hardwarové testy komponentov potrebných k hraniu hier, informuje o nových on-line hrách. Každé číslo obsahuje 2 DVD.
Predplatiť Viac
Obálka - BURDA
Jediný časopis o móde s viac než 50-ročnou existenciou na európskom trhu. Vo svete módy je Burda považovaná za fenomén a autoritu zároveň. Každý mesiac prezentuje najnovšie trendy svetovej módy a funguje ako profesionálny poradca. Za svoju výnimočnosť vďačí tiež originálnemu kreatívnemu konceptu, ktorý dáva ženám šancu premeniť módne sny na realitu.
Predplatiť Viac
Obálka - NAŠE KRÁSNÁ ZAHRADA
Časopis Naše krásná zahrada je zameraný predovšetkým na okrasnú záhradu, venuje sa tiež balkónom, terasám a úžitkovým i izbovým rastlinám. Fotografie a nákresy predstavujú čitateľom najkrajšie české i svetové záhrady, praktické návody pomáhajú pri úpravách záhrad i pri pestovaní rastlín.
Predplatiť Viac
Obálka - MODELÁŘ EXTRA
Špeciál časopisu Modelář vychádza dvakrát ročne. V každom čísle nájdete monografie, výkresy, porovnanie stavebníc plastikových modelov od rôznych výrobcov, množstvo kamufláží, fotografií a stavebných postupov potrebných ku stavbe plastikových modelov a diorám a rôzne ďalšie zaujímavosti. Od 17. júna 2011 je v predaji Modelář Extra č.15
Predplatiť Viac
Obálka - AEROHOBBY
Dvojmesačník AEROHOBBY sa zaoberá športovým lietaním. Prináša informácie nielen o lietadlách, pilotoch či letiskách, ale taktiež seriály a praktické rady z oblasti meteorológie, leteckej medicíny a právnych aspektov lietania. Nájdete v ňom plachtenie, motorové športové lietanie a akrobaciu, paragliding a závesné lietanie, lietanie so súkromnými a ultraľahkými lietadlami, počítačové simulátory.
Predplatiť Viac
Filmy na DVD – ŘITKA VIDEO Kovové modely lietadiel

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

OSPREY PUBLISHING nájdete v našom e-shope
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova

Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom. Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam, pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.