Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.

Newsletter Máj 2011 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Obálka - Saláty – kuchárka z edície Apetit

Saláty – kuchárka z edície Apetit

Štvrtá z radu kuchárok z Edice Apetit Saláty vám ponúkne 150 receptov. Vyskúšajte skvelé kombinácie s ovocím, syrom, mäsom, strukovinami alebo cestovinami. Kuchárka Saláty vám servíruje šaláty ľahké letné, zimné teplé, i výdatné a pritom zdravé. Staňte sa majstrom šalátovej kuchyne! 160 strán starostlivo vybraných a redaktorkami Apetitu vyskúšaných receptov je rozdelených do 9 kapitol:

Slávne, Zeleninové, Zemiakové, Z cestovín a ryže, So strukovinami a obilninami, S mäsom a rybami, So syrom a vajcami, S ovocím, Zálievky a krutóny.

Túto, ale i ďalšie kuchárky z edície Apetit, ako i obľúbené Apetit speciály si budete môcť kúpiť aj na Slovak Food Festival v dňoch 13. – 15. mája 2011, na Bratislavskom hrade, kde nájdete i náš stánok.
Viac
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Mi-4

Autor: Jakub Fojtík
Vydáva: JAKAB Publishing

Projekt vrtuľníka Mi-4 vznikol v roku 1951 v Sovietskom zväze. Riešil potrebu výsadkového prostriedku pre prepravu vojakov a bojovej techniky pri výsadkových operáciách. V Československu bol zaradený do výzbroje v päťdesiatych rokoch a posledné vrtuľníky boli vyradené v osemdesiatych rokoch. Slúžil ako vo vojenských, tak v civilných verziách v mnohých krajinách.
Detaily titulu
Obálka - Mi-4
 
 
 
Obálka - OKAMŽIKY ROZHODNUTÍ
 
 
 

OKAMŽIKY ROZHODNUTÍ

Autor: George W. Bush
Vydáva: Fortuna Libri

Okamžiky rozhodnutí sú úprimnou a pútavou spoveďou 43. prezidenta Spojených štátov Georga W. Busha. Popisuje v nich kľúčové rozhodnutia, ktoré formovali jeho prezidentské obdobie i osobný život. Zavedú čitateľa na palubu prezidentovho lietadla Air Force One vzápätí po útokoch teroristov 11. septembra 2001, do operačného strediska v minútach pred vypuknutím vojny v Iraku i do zákulisia Bieleho domu, kde sa rodili najdôležitejšie rozhodnutia všetkých amerických prezidentov.
Detaily titulu

GAGARIN: BYL PRVNÍ?

Autor: Pavel Toufar
Vydáva: Olympia

Autor popisuje pútavým spôsobom okolnosti Gagarinovho osudu a odhaľuje mnohé donedávna prísne ukrývané tajomstvá tak, ako sa skutočne odohrali a nie tak, ako boli skrášlené a upravované kremeľskou cenzúrou. Jeho kniha je najpresnejším a najzasvätenejším popisom prípravy štartu prvého kozmonauta sveta, priebehu jeho legendárneho kozmického letu i pozoruhodných zákulisných udalostí s tým spojených, ktorý bol až doteraz nepublikovaný.
Detaily titulu
Obálka - GAGARIN: BYL PRVNÍ?
 
 
 
Obálka - BRATISLAVA A ŽELEZNICE: ŽELEZNICE V BRATISLAVE DO ROKU 1918

BRATISLAVA A ŽELEZNICE: ŽELEZNICE V BRATISLAVE DO ROKU 1918

Autor: Ladislav Szojka
Vydáva: HMH

Kniha popisuje vznik a históriu prevádzky na významných železničných tratiach, ktoré prepojily Bratislavu s ostatnými mestami na Slovensku a s mestami Rakúsko-Uhorskej monarchie, a tým pomohli postupne zmeniť jej provinčný ráz na moderné mesto. Texty dopĺňajú čiernobiele fotografie, rytiny a náčrtky, prílohy tarifov a zoznamov železničných staníc, a pod. Mnohé z fotografií sú knižne zverejnené po prvý raz.
Detaily titulu

LABRADORSKÝ RETRÍVR

Autor: Katharina Schlegl-Kofler
Vydáva: Vašut

Je najobľúbenejšou zo šiestich rás retríverov - získava vďaka svojej priateľskej povahe stále viac priaznivcov. Labrador sa nadchne pre všetko - ako pre hru a zábavu na lúke, tak pre uvoľnený spoločný pobyt s rodinou. V tejto knižke sa dozviete všetko dôležité o výbere, starostlivosti a výchove labradora. Harmonickému vzťahu psa a človeka napomôže množstvo nápadov na zmysluplné a napínavé zamestnanie vášho energického miláčika a taktiež tipy overené praxou, ako naučiť psa aportovať.
Detaily titulu
Obálka - LABRADORSKÝ RETRÍVR
 
 
 
Obálka - OBRAT V PONORKOVÉ VÁLCE
 
 
 

OBRAT V PONORKOVÉ VÁLCE

Autor: Jochen Brennecke
Vydáva: Naše vojsko

V máji 1943 došlo vo vojne k obratu. Nastal zdanlivo nečakane a vniesol medzi atlantické ponorkové svorky chaos. V skutočnosti však išlo o výsledok dlhoročného vývoja obrannej i útočnej techniky, ktorá pre nemecké ponorky znamenala katastrofu. Autor patrí medzi najdôkladnejších kronikárov námorných dejín.
Detaily titulu

KOMPENDIUM PRO DIGITÁLNÍ FOTOGRAFY

Autor: Michael Freeman
Vydáva: Zoner Press

Súbor kníh určený pre začínajúcich a stredne pokročilých fotografov, ktorí používajú zrkadlovky, je ale použiteľný pre majiteľov vyššej triedy kompaktov alebo pre všetkých fotografov, ktorí chcú posunúť svoje vedomosti na vyššiu úroveň. Všetko je zabalené v praktickom kovovom kufríku, ktorý je možné použiť pre uloženie alebo i transport častí fotografickej techniky.
Detaily titulu
Obálka - KOMPENDIUM PRO DIGITÁLNÍ FOTOGRAFY
 
 
 
Obálka - TULÁK VE STÍNECH
 
 
 

TULÁK VE STÍNECH

Autor: Alexej Pechov
Vydáva: Zoner Press

Vitajte v Siale, fantasknom svete, kde žijú v mieri ľudia, elfovia, gnómovia a ďalšie rasy. Kľud a mierové súžitie je krehké, vykúpené vojnami v dávnych dobách. Teraz sa ale v tieni vysokých hraničných hôr rysuje ďalšie nebezpečenstvo: dávny nepriateľ, mág, ktorého zo strachu volajú len Bezmenný, znovu naberá silu a obnovuje svoju obrovskú moc... Autor, ruský spisovateľ fantasy, je veľkým talentom mladej generácie autorov tohto žánru. Jeho romány zaznamenali vo svete obrovský úspech.
Detaily titulu
Slovak Food festival 2011
Časopisy z našej ponuky
Obálka - ZDRAVÍ
Mesačník Zdraví o zdravom životnom štýle. Okrem starostlivosti o zdravie sa venuje rodine a deťom, kozmetike, cvičeniu a psychologickým problémom. Nechýbajú ani rozhovory zo slávnymi osobnosťami a samozrejme originálne recepty. V každom čísle radia odborní lekári.
Predplatiť Viac
Obálka - PĚKNÉ BYDLENÍ
Mesačník Pěkné bydlení o bývaní a životnom štýle sa zaoberá odbornými témami z odboru bytovej kultúry a stavebníctva. Obsahuje aj praktické a inšpiratívne rady pre úpravu bytu a domu, tipy a odporúčania pre starostlivosť o záhradu a aktuálne sú zaraďované texty o financovaní a ekonomickej stránke súčasného bývania.
Predplatiť Viac
Obálka - FLÓRA NA ZAHRADĚ
Časopis Flóra na zahradě tvoria stále rubriky venované domácemu i exotickému ovociu, zelenine, záhradným, izbovým aj liečivým rastlinám, bonsajom, dendrológii, ochrane rastlín a záhradnej architektúre. Súčasťou sú aj recepty, tipy pre kutilov, odborná poradňa a užitočné rady pre vašu záhradu.
Predplatiť Viac
Obálka - atm
Na príprave vojensko-odborného mesačníka atm sa spoločne podieľajú poprední českí a slovenskí odborníci na vojenskú a vojensko-technickú tematiku. V časopise nájdete aktuálne informácie o udalostiach v oblasti vojenstva, odborné články, reagujúce na novinky a trendy v zbrojnej výrobe a v činnosti armád, články o pozemnej, námornej, leteckej technike a ručných zbraniach, články z vojenskej histórie atď.
Predplatiť Viac
Filmy na DVD – ŘITKA VIDEO Kovové modely lietadiel

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova

Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom. Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam, pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.