Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.

Newsletter Marec 2011 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Obálka - KRÍDLA NAD SLOVENSKOM 1918-1939

Krídla nad Slovenskom 1918-1939

Filmový dokument na DVD z produkcie Magnet Press Slovakia, z edície Vojenské lietadlá a história, ponúka pohľady na osudy vojenských lietadiel a ľudí okolo nich na pozadí dejinných udalostí od konca 1. svetovej vojny do marca 1939 na území Slovenska. Dokumentárny komplet je tvorený filmom na DVD a literárne spracovanými príbehmi o niektorých vojenských strojoch a ich pilotoch s názvom Fragmenty, v slovensko-anglickej verzii.
Pri príležitosti vydania tohto titulu sme pre Vás pripravili i cenovo veľmi výhodnú akciu - akciové balíčky, kde môžete spolu s týmto titulom zakúpiť i ďalšie hodnotné publikácie z produkcie nášho vydavateľstva. Zľavy od 21 do 39%.
Viac
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

KOVOVÝ MODEL MIG-29AS

Výrobca: Witty

Kovový model lietadla slovenských vzdušných síl MiG-29AS (0921) s digitálnou kamuflážou v mierke 1:72. Ide o limitovanú sériu 240 modelov. Pre slovenský trh je k dispozícii iba 60 kusov. V zaujímavom balení ku každému modelu priložený informačný list s česko-anglickým textom, ktorý vlastnoručne podpísali podplukovníci Martin Hronec a Marián Bukovský, piloti, ktorí tento typ lietadla prezentovali aj na verejnosti a nášivka Bojovej letky Zmiešaného krídla Otta Smika – 1st Tiger Fighter Squadron Sliač.
Detaily titulu
Obálka - KOVOVÝ MODEL MIG-29ASObálka - KOVOVÝ MODEL MIG-29AS
 
 
 
Obálka - MASO – KUCHAŘKA Z EDICE APETIT
 
 
 

MASO – KUCHAŘKA Z EDICE APETIT

Autor: redakcia časopisu Apetit
Vydáva: Hachette Filipacchi 2000

Tretia z radu kuchárok z Edice Apetit vám ponúkne 120 receptov na mäso a 30 receptov na omáčky a prílohy. V kuchárke Maso nájdete klasické české úpravy mäsa, slávne svetové recepty a tajné tipy najlepších kuchárov. Podľa podrobného návodu ich uvaria i začiatočníci.
Detaily titulu

KOSMOS – TAJEMSTVÍ VESMÍRU

Vydáva: AMERCOM S.A.

Jedinečná kolekcia, ktorá Vás dovedie až na hranice vesmíru. Je to vlastne kompendium vedomostí o aktuálnom stave výskumu a vývoja vo vede v oblasti astrofyziky, kozmológie, astronómie a ďalších kozmických vied. Každé číslo obsahuje magazín a dokumentárny film na DVD z produkcie History Channel TV. Uvádzacia cena 1.čísla bude len 1 € (19 Kč), 2. čísla len 2 € (49 Kč) a predplatiť si kolekciu bude možné od 3.čísla.
Detaily titulu
Obálka - KOSMOS – TAJEMSTVÍ VESMÍRU
 
 
 
Obálka - DĚJINY ARABSKÉHO SVĚTA

DĚJINY ARABSKÉHO SVĚTA

Autor: Albert Hourani
Vydáva: Vydáva: Lidové noviny a.s.

História arabsky hovoriacich krajín severnej Afriky, Španielska a Blízkeho východu od príchodu islamu v 7. storočí až po polovicu osemdesiatych rokov storočia dvadsiateho. Okrem politického a ekonomického vývoja sa autor venuje hlavným spoločenským a duchovným zmenám, takže sa čitateľ môže zoznámiť s utváraním islamských doktrín a s ich neskorším prispôsobením meniacim sa podmienkam modernej doby.
Detaily titulu

RUSKÁ ELITA

Autor: Carey Schofield
Vydáva: Naše vojsko

Žiaden cudzinec doposiaľ nedostal možnosť nahliadnuť tak dôverne do vnútra preslávených ruských výsadkových a špeciálnych jednotiek SPECNAZ. Autor popisuje život dôstojníkov a vojakov týchto jednotiek, dáva ho do kontextu a predkladá čitateľovi prehľad ich vývoja a priebeh operácií, ktorých sa tieto elitné jednotky zúčastnili.
Detaily titulu
Obálka - RUSKÁ ELITA
 
 
 
Obálka - SVĚT 1940-1945 VE STEJNOKROJI
 
 
 

SVĚT 1940-1945 VE STEJNOKROJI

Autor: Jan Tomáš
Vydáva: Naše vojsko

Obsahom i formou ojedinelá kniha sa veľmi detailne zaoberá nielen tematikou vojenských uniforiem, používaných v rokoch druhej svetovej vojny, ale v niektorých prípadoch sa dotýka tiež staršieho či novšieho obdobia moderných dejín.
Detaily titulu

KDYŽ MŮJ PES NECHCE POSLOUCHAT

Autor: Angela Wegmannová
Vydáva: Knižní klub

Kniha ukazuje, ako zvládnuť najbežnejšie problémové chovanie, ktoré sa u vášho psa môže vyskytnúť. Obsahuje príklady z praxe, podrobný rozbor príčin nežiadúceho chovania a rady, ako docieliť nápravu. Nechýbajú ani základy výchovy psa, prehľad potrebných pomôcok, podporné liečebné metódy atď.
Detaily titulu
Obálka - KDYŽ MŮJ PES NECHCE POSLOUCHAT
 
 
 
Obálka - RYBAŘENÍ
 
 
 

RYBAŘENÍ

Autor: Zbyněk Stárek
Vydáva: Computer Press

Máte rybársky lístok a chcete sa zdokonaliť v rybolove, aby ste sa mohli pochváliť lepšími úlovkami? Alebo sa túžite stať rybárom, ale neviete ako na to a nemáte vo svojom okolí nikoho, kto by vám pri vode poradil? Práve pre vás je určená tato príručka, napísaná dvojicou skúsených rybárov. Zahrňuje všetky oblasti športového rybolovu. Okrem začiatočníkov nájdu v knihe užitočné rady a návody i pokročilí rybári.
Detaily titulu
Predplatné časopisov na rok 2011
Časopisy z našej ponuky
Obálka - INSTYLE
InStyle prináša články o móde, kozmetike, interiérovom designe a bývaní, štýlovom stolovaní a cestovaní a zakládá si na blízkom vzťahu so svojimi čitateľkami.
Predplatiť Viac
Obálka - JOY
Lifestylový mesačník pre moderné ženy. Zameriava sa na módu, krásu, osobnosti, ponúka nový pohľad na mužov, sex a lásku. V JOY nájdete viac módy, viac kozmetiky, viac V.I.P. než v iných časopisoch.
Predplatiť Viac
Obálka - POČÍTAČ PRO KAŽDÉHO
Dvojtýždenník Počítač pro každého zameraný najmä na začínajúcich a stredne pokročilých užívateľov osobných počítačov. Prináša tipy, triky, podrobné praktické návody pre ľahkú prácu s počítačom a tiež testy jednotlivých počítačových komponentov a zostáv. Okrem toho nájdete v PPK tiež recenzie rôznych programov a multimediálnych CD/DVD.
Predplatiť Viac
Obálka - AUTOHIT
Motoristický dvojtýždenník Autohit prinášajúci prehľad toho najnovšieho z automobilového trhu. Svojim čitateľom prináša zaujímavé samostatné i porovnávacie testy nových automobilov, netradičné reportáže a veľmi cenené praktické rady a tipy pre čitateľov motoristov.
Predplatiť Viac
Obálka - NAŠE KRÁSNÁ ZAHRADA
Časopis Naše krásná zahrada zameraný predovšetkým na okrasnú záhradu, venuje se však tiež balkónom, terasám a úžitkovým i izbovým rastlinám. Fotografie a nákresy predstavujú čitateľom najkrajšie české i svetové záhrady, praktické návody pomáhajú pri úpravách záhrad i pri pestovaní rastlín. A-Z magazín každý mesiac prehľadne informuje, čo je práve v záhrade, za oknami i v skleníku najdôležitejšie.
Predplatiť Viac
Apartmány Razula

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova

Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom. Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam, pridajte si prosím adresu newsletter@magnetpress.sk do vášho adresára.