Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
Newsletter November 2011 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Party

Party

Šiesta z radu kuchárok z Edície Apetit vám ponúkne viac než 100 receptov na prípravu party pohostenia.
K osvedčeným receptom autori pridali ďalšie - tie najlepšie, ktoré sa v redakcii Apetitu objavili - a tak vznikla kuchárka plná zaujímavých receptov na jednohubky, dipy, chlebíčky, utopencov, rezníky, pečené rebrá, tataráky, poháre až po drinky a detské torty. Vďaka nim sa môžete i vy stať najlepšími hostiteľmi na svete!

VYDAVATEĽ: BURDA Media 2000

Viac
Pre našich najmenších

  Macko Puf Pokladnica príbehov zo Stoakrového lesa Princezné. Pekne prosím Tomáš a jeho kamaráti. Knižka na rok 2012 Dobrodružstvá rušňa Tomáša 16 Autá - Veľká kniha príbehov
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Cesta bojovníka

Autor: Chris Crudelli
Vydáva: Mladá fronta

Autor scestoval svet, aby sa učil od majstrov bojových umení z prvej ruky. Svoje poznatky včlenil do unikátnej obrazovej publikácie, ktorá prináša informácie o všetkých známych bojových štýloch, počínajúc starodávnymi bojovými umeniami Indie a Číny a končiac súčasnými sebaobrannými technikami a olympijskými športmi.
Detaily titulu
Obálka - Cesta bojovníka
 
 
 
Obálka - Myslivecká kuchařka
 
 
 

Myslivecká kuchařka

Autor: Jaroslav Palas
Vydáva: IKAR, a.s.

K záľubám predsedu Českomoravské myslivecké jednoty patrí varenie. Najčastejšie samozrejme z mäsa zveriny. Recepty, ktoré nájdete v knihe, vyskúšali generácie jeho poľovníckych predchodcov i on sám. Vynikajúcu chuť bažanta na čiernom pive, filé z daniela po staročesky, divokej husi na kapuste a ďalších jedál umocní i niekoľko dobre mierených poľovníckych vtipov.
Detaily titulu

Pirátský kodex

Autor: Brenda Ralph Lewisová
Vydáva: Naše vojsko

Táto široko poňatá kniha popisuje realitu pirátstva od staroveku až po pirátov napadajúcich dnešné nákladné lode a jachty v Indickom oceáne a v Juhočínskom mori. Kniha so svojimi viac než 120 čiernobielymi kresbami a fotografiami analyzuje širší historický a zemepisný rámec pirátskej „cti medzi zlodejmi“ a predstavuje fascinujúce zasvätenie do života na palube korzárskej lode.
Detaily titulu
Obálka - Pirátský kodex
 
 
 
Obálka - Atentáty - nezdařené pokusy

Atentáty - nezdařené pokusy

Autor: Ivan Brož
Vydáva: Petrklíč

Ak slávny anglický dramatik G.B.Shaw prehlásil, že atentát je extrémnou formou cenzúry, potom je na mieste otázka, čo predstavuje atentát, ktorý zlyhal. Iste odsúdeniahodný čin, tak ako podarený atentát, i keď súd ich obvykle posudzuje „len“ ako pokus o vraždu. Faktom je, že tí, ktorí prežijú pokus o atentát, mali proste šťastie. A strojcovia nepodareného atentátu?
Detaily titulu

Škola pro štěňata

Autor: Petra Führmann, Nicole Hoefs, Iris Franzke
Vydáva: Víkend

Veľké oči, vlhký ňufák, neisté pohyby – šteňa je skrátka rozkošné. Ale len správnou výchovou sa z tohto drobčeka stane veselý, spokojný a vysnívaný kamarát. Kniha „Škola pro štěňata“ poskytuje majiteľovi šteniatka veľa v praxi vyskúšaných rád i metód výchovy psov a krok za krokom ho vedie k dobre vychovanému psovi.
Detaily titulu
Obálka - Škola pro štěňata
 
 
 
Obálka - Hvězdy NHL 2012

Hvězdy NHL 2012

Vydáva: Egmont ČR

Kniha obsahuje portréty najväčších hokejových hviezd súčasnosti s výhľadom na budúci rok, všetkých českých a slovenských hráčov, ktorí nastúpili za nejaký tým NHL v uplynulej sezóne, exkluzívne fotografie a kompletné štatistiky a tabuľky.
Detaily titulu

Autobusy

Autor: Marián Šuman-Hreblay
Vydáva: Computer Press

Kniha prináša popis histórie výroby autobusov, trolejbusov a minibusov na českom a slovenskom území od roku 1900 do súčasnosti. Okrem domácich výrobcov vozidiel hromadnej prepravy osôb sú v knihe uvedený i výrobcovia moderných minibusov a midibusov, české karosárne podieľajúce sa na stavbe a úprave autobusových karosérií. Kniha je doplnená historickými fotografiami a prehľadom najvýznamnejších domácich karosárov a konštruktérov.
Detaily titulu
Obálka - Autobusy
 
 
 
Obálka - Jak na modely technikou airbrush
 
 
 

Jak na modely technikou airbrush

Autor: Brett Green
Vydáva: Computer Press

Kniha Stříkání a dokončování plastikových modelů poslúži ako podrobný sprievodca pri vytváraní presvedčivej farebnej úpravy akéhokoľvek modelu, či už vojenského alebo civilného, lietadla, vozidla, figúrok, a dokonca i predmetov v pozadí, ako je terén či budovy. Autor v knihe preskúmava svet striekacích techník, a ukazuje ako ich používať.
Detaily titulu

Šťastný lovec

Autor: Jozef Hikl, Voloďa Piskun
Vydáva: Víkend

Autori tejto knihy, veľkí znalci prírody a lovnej zvere, zasvätili poľovníctvu celý svoj život. Príhody, ktoré zaznamenali sa skutočne stali, aj keď sú niekedy tak zvláštne, že sa zdajú byť možno vymyslené. Sú to spomienky a príbehy prekvapivé, vzrušujúce i dojímavé . Autori majú pravdu, keď tvrdia, že život poľovníka sa nemeria počtom trofejí, ale bohatstvom zážitkov a spomienok.
Detaily titulu
Obálka - Šťastný lovec
 
 
 
Obálka - Úvod do evropského práva
 
 
 

Úvod do evropského práva

Autor: Pavel Svoboda
Vydáva: C.H.Beck

Táto publikácia má poslúžiť ako prvá elementárna informácia o práve Európskej únie. Jej cieľom je na relatívne malom priestore načrtnúť základné prvky a princípy fungovania tohto právneho systému a stať sa tak východiskom pre jeho následné hlbšie štúdium.
Detaily titulu
Predplatné časopisov
Časopisy z našej ponuky
Obálka - LA CUCINA ITALIANA
Dvojmesačník LA CUCINA ITALIANA je určený všetkým gurmánom a milovníkom stále nevyčerpateľnej a fascinujúcej talianskej kuchyne. Každý predplatiteľ obdrží klubovú kartu LA CUCINA ITALIANA, ktorá ho oprávňuje k viacerým výhodám a kto si predplatné objedná do 30.11. 2011 dostane zdarma Speciál LA CUCINA ITALIANA – Těstoviny (164 strán, viac než 100 receptov, bežná cena 7,- €).
Predplatiť Viac
Obálka - Macko Pusík
Plnofarebný ilustrovaný mesačník Macko Pusík pre deti od 3 rokov, s rozprávkami, Pusíkovými príbehmi, hádankami, maľovaním, veselým počítaním, návodmi a hrami. Pedagógmi je časopis odporúčaný pre predškolákov a deti nižšieho školského veku nielen pre zábavu ale i poučenie.
Predplatiť Viac
Obálka - Přísne tajné
Dvojmesačník Přísne tajné prináša málo známe alebo úplne neznáme, odhalené či objavené fakty. Snaží sa nahliadnuť do zákulisia historického diania. Zaujíma sa o vojny, významné bitky, armády, politické aféry, škandály, špionážne akcie, atentáty a prevraty, ale i o význačné objavy, priekopnícke a hrdinské činy, dejiny čs. odboja a pod.
Predplatiť Viac
Obálka - Basket magazín
Magazín Basket na 68 stranách prináša každý mesiac ucelený informačný servis z českej basketbalovej scény, zo zámorskej NBA a európskych líg. Nájdete v ňom rozhovory s hráčmi i trénermi. Súčasťou každého výtlačku je atraktívny plagát. BASKET magazín nie je zďaleka len o basketbale, ale i životnom štýle, móde a hudbe.
Predplatiť Viac
Obálka - L+K č.11/2011 s ojedinelým filmovým dokumentom
Vydavateľstvo Aeromedia v spolupráci s Magnet Press Slovakia sa rozhodlo ponúknuť do voľného predaja v ČR a SR limitovaný počet výtlačkov L+K č.11/2011 s ojedinelým filmovým dokumentom na DVD - Krídla nad Slovenskom 1918 – 1939. Môžete si ho zakúpiť za veľmi výhodnú cenu so zľavou takmer 50 %! Limitovaný počet výtlačkov bude v ponuke od 9.11. do 31.12.2011.
Predplatiť Viac
Obálka - atm
V mesačníku atm nájdete aktuálne informácie o udalostiach v oblasti vojenstva, odborné články, ktoré reagujú na dianie doma i vo svete, na novinky a trendy v zbrojnej výrobe a v činnosti armád, články o pozemnej, námornej, leteckej technike a ručných zbraniach. Pravidelnou súčasťou sú články z vojenskej histórie, zaoberajúce sa vojenskými udalosťami, osobnosťami, technikou, zbraňami, opevneniami atď.
Predplatiť Viac
Obálka - Hobby Historie
Ako je z podtitulu "Osobnosti, letectví a vojenská technika 20.století" zrejmé, časopis Hobby Historie sa venuje hlbším pohľadom na jednotlivé druhy vojenskej techniky a jej nasadenie a tiež približuje osudy zaujímavých osobností. Nechýbajú samozrejme reportáže zo zaujímavých múzeí, či farebné bokorysy techniky.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  JEDENAPADESÁTÝ aneb historie 51. vrtulníkového pluku vesele i vážně Moderní bojová letadla 1990 – dodnes Padáky nad Slovenskem Válečné paměti 1940-1944 Dunkerque 1944 – 1945
 
  Letecké války a letadla v Latinské Americe 1912 – 1969 Bitva u Arnhemu a válka v západní Evropě Velká válka s křižáky 1409 - 1411 Sd. Kfz. 251 Krvavá odyssea
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.