Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
Newsletter Október 2011 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Diorámy II

Diorámy II

Vážení čitatelia, koncom novembra tohto roka vychádza nová publikácia Diorámy II, ktorá bude po prvý raz v predaji na modelárskej súťaži Plastiková zima 2011.
K výtlačkom objednaným a zaplateným najneskôr do 18.11.2011 nebude účtované poštovné a balné. Po uvedenom dátume už bude publikácia rozosielaná za cenu 8,- € a v Českej republike 199,- Kč + poštovné a balné. Publikácia má 92 strán.

S objednávaním neváhajte, predchádzajúca veľmi kladne prijatá publikácia Diorámy a Bojovka, na ktorú Diorámy II voľne nadväzujú, bola vypredaná za púhych 14 dní.

Viac
Pre našich najmenších

  Perinbaba Snehulienka a 7 trpaslíkov O dvanástich mesiačikoch Kocúr v čižmách Obrázky - vyfarbi (2 roky)
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Velké zrady světové historie

Autor: Václav Junek
Vydáva: Petrklíč

Kniha, je zaujímavá nielen faktografiou týkajúcou sa zradcov ako takých, ale hlavne ich osudmi, cestou, ktorou prechádzali, a tým ako nakoniec sami skončili. Malý výber kapitol z tejto knihy: Brutus, Gaius Julius Caesar a ich spoloční priatelia, Filip IV. Pekný, Templári a Jacques de Molay, Vladimír Uljanov a cisársky generálny štáb, Vidkum Quisling, Brežnev a Nikita S. Chruščov, Michail V. Gorbačov, Boris Jeľcin a nomenklatúra a ďalší...
Detaily titulu
Obálka - Velké zrady světové historie
 
 
 
Obálka - Četnické příběhy
 
 
 

Četnické příběhy

Autor: Michal Dlouhý
Vydáva: Naše vojsko

aneb Záhadné historky z pátrací služby je súbor krátkych poviedok, ktoré sú spracované na základe skutočných udalostí, ktoré sa pri výkone pátracej služby prihodili príslušníkom četnického zboru na území medzivojnového Československa. Podľa týchto príbehov boli seriálovo spracované ČETNICKÉ HUMORESKY.
Detaily titulu

Nože a nožíři v Československu

Autor: Mikuláš Pernitzký
Vydáva: Zdeněk Knápek Antikana

Kniha je venovaná všetkým hlavným výrobcom nožov v bývalom Československu. Dočítate sa tu odkiaľ sa vzal tradičný vreckový nožík rybička, aký je rozdiel medzi valašským krivákom a českou kudlou, ako prebehla praktická ukážka noža UTON a mnoho dalších doposiaľ nepublikovaných informácií.
Detaily titulu
Obálka - Nože a nožíři v Československu
 
 
 
Obálka - Jak vypálit lepší slivovici

Jak vypálit lepší slivovici

Autor: Jaroslav Balaštík

Príručka pojednáva o výrobe slivovice a niektorých iných ovocných destilátov, zaoberá sa odrodami a kvalitou sliviek a iného ovocia na pálenie, prípravou kvasu a alkoholovým kvasením. Praktický i odborný výklad pojednáva o destilácii kvasu a jej vplyvu na kvalitu, zloženie a zdravotnej nezávadnosti pálenky. Podrobne je popísaná výroba slivovice, marhuľovice, jablkovice a vínovice.
Detaily titulu

Svět velké i malé železnice č. 39

Vydáva: Corona

Publikácia okrem iného prináša informácie o lokomotívach Škoda 20Lo1 v Portugalsku a Španielsku, o mechanických prekladačoch (1), o miestnej dráhe Bruntál - Malá Morávka, ale i o počiatkoch lokomotív rady 743.
Detaily titulu
Obálka - Svět velké i malé železnice č. 39
 
 
 
Obálka - Slavné plachetnice
 
 
 

Slavné plachetnice

Autori: Franco Giorgetti, Erik Abranson
Vydáva: Slovart

Vyše 1000 fotografií, plánov historických plachetníc, nákresov a ilustrácií! Nádherné fotografie a podrobné popisy s históriou všetkých slávnych plachetníc, z ktorých niektoré brázdia moria dodnes. Kniha prináša svedectvo o tejto vzrušujúcej kapitole ľudských dejín. Čerpá z historických a technických tradícií, ktoré ovplyvňovali a určovali typy lodí a ich vývoj. Podrobne skúma rozhodujúce etapy plavby pod plachtami – od dávnych dôb až po súčasnosť.
Detaily titulu

Papoušci – nástenný kalendár 2012

Vydáva: Dona

Nástenný kalendár s nádhernými fotografiami papagájov z celého sveta.
Detaily titulu
Obálka - Papoušci – nástenný kalendár 2012
 
 
 
Obálka - Retrívr
 
 
 

Retrívr

Autor: Petra Soons
Vydáva: Nakladatelství Vašut

Táto kniha vám poskytne všetky podstatné informácie o výbere, starostlivosti a výchove vášho retrívera. Predstaví vám rôznorodé možnosti zamestnania pre retrívera vrátane jednoduchých cvikov, ktoré môžete ľahko v praxi realizovať a z ktorých bude mať radosť nielen váš pes, ale tiež vy sami.
Detaily titulu

Parní lokomotivy ČSD

Autor: Hynek Palát
Vydáva: Computer Press

Kniha obsahuje atlas parných lokomotív ČSD a zoznamuje čitateľa s históriou parnej prevádzky na našom území, hlavnými konštrukčnými celkami parných lokomotív, ich ošetrovaním a údržbou, s číselným systémom označovania lokomotív, s parnými vozmi i špeciálnymi parnými lokomotívami. Kniha prináša takisto zaujímavé informácie o úzkorozchodných dráhach a konských železniciach, ktoré sú spojené so začiatkom dejín železničnej dopravy.
Detaily titulu
Obálka - Parní lokomotivy ČSD
 
 
 
Obálka - Kriminologický slovník
 
 
 

Kriminologický slovník

Autor: Ivana Zoubková a kolektív
Vydáva: Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk

Slovník sa venuje základným kriminologickým pojmom, výrazným osobnostiam a nimi vytvorenými kriminologickými teóriami. Cieľom publikácie je systematický popis koncepčného kriminologického aparátu radeného abecedne, najmä vo vzťahu k trestnej politike, trestnému právu a kriminalistike. Slovník obsahuje dostupné základné, ale aj súvisiace pramene z českej a angloamerickej proveniencie. Publikácia vznikla v spolupráci autorov z dvoch kriminologických pracovísk - Inštitútu pre kriminológiu a sociálnu prevenciu a katedry kriminológie Fakulty bezpečnostno-právnej na Policajnej akadémii ČR.
Detaily titulu
Bibliotéka 2011
Časopisy z našej ponuky
Obálka - IGRÁČEK
Po roku, kedy sa na trhu objavila inovovaná figúrka Igráčka, vychádza tiež nový časopis pre všetky zvedavé deti, ktoré radi objavujú svet. Volá sa tiež Igráček. Dvojmesačník prináša poučné články o všetkom, čo deti zaujíma, komiksy, zábavné kvízy, hry a v každom čísle pekný darček. V prvom čísle je ako darček figúrka Igráček Filip.
Predplatiť Viac
Obálka - Modelář Extra č.16
Špeciál časopisu Modelář vychádza dvakrát ročne. V každom čísle nájdete monografie, výkresy, porovnanie stavebníc plastikových modelov od rôznych výrobcov, množstvo kamufláží, fotografií a stavebných postupov potrebných ku stavbe plastikových modelov a diorám a rôzne ďalšie zaujímavosti. Od 30. septembra 2011 je v predaji Modelář Extra č.16.
Predplatiť Viac
Obálka - SPECIÁL LA CUCINA ITALIANA - Těstoviny
Prvé číslo špeciálu La Cucina Italiana, ktorý bude vychádzať 4x ročne. 149 receptov na danú tému, rady, postupy, školy varenia a mnoho ďalších informácií súvisiacich s témou, to všetko na vyše 160 stranách.
Predplatiť Viac
Obálka -  Auto magazín
Komplexný informátor Auto magazín pre každého, koho sa akokoľvek dotýka automobilizmus v rozsahu 116 a viac strán. Teraz opäť s Veľkou predplatiteľskou súťažou, s hodnotnými cenami ako moped, notebook, luxusné pánske hodinky a ďalšie.
Predplatiť Viac
Obálka - CINEMA
Veľký európsky filmový mesačník Cinema venovaný novým filmom v kinách, aj starším osobnostiam strieborného plátna. Exkluzívne fotografie z natáčania a rozhovory s osobnosťami... Vychádza 12 krát do roka.
Predplatiť Viac
Obálka - Pistole - Zbraně a náboje speciál 2012
Exkluzívny magazín Pistole zameraný na testy a predstavenie najnovších zbraní na českom trhu i zbraní už zavedených. Nový Speciál predstavuje viac než 20 pištolí pre sebaobranu, šport, či malokalibrovú streľbu.
Predplatiť Viac

Predplatné časopisov

Apartmány Razula

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Nejtajnější jednotka Luftwaffe KG 200 V-1 útočí! Tajné zbraně Třetí říše Jestřábi pouště Válka gigantů
 
  Nesvatá válka o Svatou zemi Sebevražedné čluny Soviet ML-20 Howitzer in detail Grumman F6F Hellcat Lockheed P-38 Lightning, 3.časť
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.