Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
Newsletter September 2011 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Vrtuľníky Mi-24 na Slovensku

Pripravujeme: Vrtuľníky Mi-24 na Slovensku

Nová knižná publikácia s leteckou tematikou. Teraz o legende medzi bojovými vrtuľníkmi. Publikácia sa venuje hlavne vrtuľníkom Mi-24, ktoré slúžili v česko-slovenskej armáde a potom v Ozbrojených silách SR. Obsahuje informácie o type Mi-24, o histórii vojskového letectva v ČSSR či o vrtuľníkových útvaroch ČSĽA. Zachytáva budovanie vrtuľníkového letectva na Slovensku, činnosť prešovskej základne, vrtuľníkového pluku/krídla a prináša prehľad všetkých vrtuľníkov Mi-24, ktoré slúžili v Ozbrojených silách SR. Kniha bude ilustrovaná, so slovensko-anglickým textom.

V predaji od 1. 12. 2011, objednávať môžete už od 4. 11. 2011 na www.press.sk (pre ČR i SR). Zľava pre predplatiteľov časopisov vydávaných spoločnosťou Aeromedia, a.s.
Viac
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Vývoj konstrukce závodních vozů

Autor: Václav Pauer
Vydáva: Grada Publishing

Kniha určená pre fanúšikov Formule 1, pre záujemcov o históriu a technický vývoj vozov F1, ale i pre tých, ktorí sa zaujímajú o to,ako vôbec fungujú dnešné autá. Publikácia zachytáva históriu od počiatkov závodenia na konci 19. storočia po súčasnosť. Predstavuje svet výrobcov automobilov a opisuje osudy značiek a firiem v jednotlivých obdobiach.
Detaily titulu
Obálka - Vývoj konstrukce závodních vozů
 
 
 
Obálka - Nehody dopravních letadel v Československu 1961 - 1992 (Díl 4.)
 
 
 

Nehody dopravních letadel v Československu 1961 - 1992 (Díl 4.)

Autor: Ladislav Keller
Vydáva: Svět křídel

Vo štvrtom dieli sú rozoberané nehody prúdových dopravných lietadiel československých dopravcov na celom svete a zahraničných dopravcov na území Československa v období 1961-1992.
Detaily titulu

Německé válečné námořnictvo 1935 - 1945

Vydáva: Svojtka

V knihe nájdete všetky podrobnosti o nemeckom vojnovom námorníctve, rozdelené do jednotlivých tém – predvojnová história, ponorky a ich operácie, operácie hladinových lodí a pod. Všetky fakty sú usporiadané v prehľadných číselných tabuľkách, grafoch, diagramoch a mapách.
Detaily titulu
Obálka - Německé válečné námořnictvo 1935 - 1945
 
 
 
Obálka - Velká kniha o pudlech

Velká kniha o pudlech

Autor: Rosa Engler
Vydáva: Grada Publishing

Táto na českom trhu bezkonkurenčne najvydarenejšia kniha o tomto plemene poteší nielen majiteľov pudlov, ale určite i ďalších milovníkov psov. Nadchnú krásne výrečné fotografie i vysoká úroveň a pestrosť informácií, ktoré sa pudlom venujú zo všetkých možných strán.
Detaily titulu

Lovná zvěř

Autor: Ekkhard Ophoven
Vydáva: Slovart

V knihe je systematicky zoradená voľne žijúca zver Európy. Každá stránka určitého druhu zveri je farebne odlíšená, každý druh je prezentovaný kvalitnou fotografiou vystihujúcou habitus (vonkajší vzhľad) zveri. Kniha je rozdelená do dvoch základných a niekoľkých druhových častí podľa poľovníckeho zatriedenia, ucelený a výstižný text obsahuje etológiu prezentovanej zveri, jej výskyt, sociálnu štruktúru a vzhľad podľa vekových tried a veľa ďalších údajov.
Detaily titulu
Obálka - Lovná zvěř
 
 
 
Obálka - Su-7 v československém letectvu v letech 1964-1990 - 2.díl
 
 
 

Su-7 v československém letectvu v letech 1964-1990 - 2.díl

Autori: Jan Dúbravčík, Pavel Novotný
Vydáva: JAKAB

Kniha nadväzuje na 1.diel, autor bývalý pilot Su-7 zasvetene popisuje históriu útvarov vyzbrojených Su-7, výcvik na tomto lietadle vrátane výcviku na odhodenie jadrových bômb, výzbroj, lietanie, letecké nehody a ukončenie prevádzky.
Detaily titulu

URNA

Autor: Eduard Stehlík a kol.
Vydáva: Vydavatelství a nakladatelství Martin Vaňourek

Vychádza k 30. výročiu založenia elitnej policajnej jednotky, zachytáva vôbec prvý raz organizáciu, výcvik a materiálne vybavenie Útvaru rýchleho nasadenia Polície Českej republiky. Veľký priestor je tiež venovaný vybraným policajným akciám, ktoré URNA na území Českej republiky vykonávala. Bokom nezostávajú ani zahraničné operácie útvaru v Iraku, Afganistane, Pakistane a inde.
Detaily titulu
Obálka - URNA
 
 
 
Obálka - Papoušci - Komplexní průvodce chovem
 
 
 

Papoušci - Komplexní průvodce chovem

Autor: Adri van Kooten
Vydáva: Nakladatelství Dona

V tejto publikácii nájdu informácie nielen začínajúcí a skúsenejší chovatelia, ale všetci milovníci a obdivovatelia papagájov. Populárne náučnou formou približuje skoro všetky druhy papagájov chované ľuďmi. Publikácia obsahuje 780 farebných fotografií.
Detaily titulu
Predplatné časopisov
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Burda speciál - Móda pro děti
Nový špeciál Burda speciál - Móda pro děti s detskou módou! Výber vychádza z modelov nedávno publikovaných v mesačníku Burda a zahŕňa oblečenie pre vekové kategórie od batoliat až po školákov.
Predplatiť Viac
Obálka - Tajemství lidského těla č.4
Štvrté číslo Tajemství lidského těla č.4 z kolekcie vám prináša časopis a ďalšie časti potrebné na stavbu modelu ľudského tela. Staňte sa expertmi na ľudský organizmus. Poznajte všetky tajomstvá svojho tela.
Predplatiť Viac
Obálka - STAR WARS – Kultovní plavidla a vozidla č.3
Témou tretieho čísla kolekcie STAR WARS je stíhačka Dartha Vadera TIE Advanced X1. Dearth Vader a Sienar fleet systems vzali za východzí bod základné konštrukčné prvky TIE stíhačky - dvojité ionové motory, krídla so solárnymi panelmi a dvojité laserové delo - a vytvorili TIE Advanced X1.
Predplatiť Viac
Obálka - Postavte si model sluneční soustavy č.2
Druhé číslo kolekcie Postavte si model sluneční soustavy prináša ďalšie diely modelu a celý rad zaujímavých informácií z historie astronómie, sprievodca slnečnou sústavou vás zoznámi so vznikom hviezd a slnečných sústav, dozviete sa niečo o Skylabe, v galérii fotografií objavíte...
Predplatiť Viac
Obálka - Lokomotivy světa č.8
Ôsme číslo z kolekcie Lokomotivy světa vám prináša precízne zhotovený model britskej parnej lokomotívy Class V z roku 1932 v mierke 1:160.
Predplatiť Viac
Obálka - Legalizace
Dvojmesačník Legalizace nielen o konope, ktorého cieľom je nezaujato informovať o drogovej problematike. Prináša rozhovory so známymi osobnosťami, články o drogovej legislatíve, informácie o možnostiach konopnej liečby a veľa ďalšieho.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.