Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
Newsletter Apríl 2012 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Taxíky světa

Kolekcia Taxíky světa

bude celkovo obsahovať 48 modelov najzaujímavejších historických aj súčasných taxíkov z rôznych miest po celom svete v mierke 1:43. V priloženom časopise nájdete informácie o jeho technických špecifikáciách, histórii, konštrukčnom riešení a mnoho fotografií. Jednotlivé čísla kolekcie budú vychádzať každých 14 dní a predplatné si môžete objednávať od tretieho čísla. Navyše v treťom čísle budú priložené dva modely taxíkov: Tuk Tuk - Bangkok 1980 + Toyota Crown - Hong Kong 1995. Prvé a druhé číslo bude predajné len samostatne, s uvádzacou cenou 2 € resp. 5 €. Od 3.čísla je cena 6 €.

VYDAVATEĽ: AMERCOM S.A.

Viac
Pre našich najmenších

  Z rozprávky do rozprávky č.07 - Dlhý, Široký a Bystrozraký Z rozprávky do rozprávky č.08 – Sliepočka Rabona Z rozprávky do rozprávky č.09 – Kráľ Drozdia brada Bob the Builder – Veselé hádanky so samolepkami Bob the Builder – Knižka na rok 2012
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Svět Habsburků

Autori: Dietmar Pieper, Johannes Saltzwedel
Vydáva: Knižní klub

Prakticky žiadna iná dynastia nevtlačila Európe tak výraznú pečať ako Habsburgovia. Ako sa obyčajnému kniežaciemu rodu z Aargau podarilo vytvoriť panovnícky dom, ktorý vládol dlhé storočia a predstavoval svetovú mocnosť? Autori podávajú v opulentnej panoráme portrétov a historiek pohnuté dejiny Habsburgov od stredoveku po dnešok.
Detaily titulu
Obálka - Svět Habsburků

Obálka - Poslední rituál

Poslední rituál

Autor: Yrsa Sigurdardóttir
Vydáva: Metafora

Na Islande, v budove univerzity je nájdená zohavená mŕtvola nemeckého študenta Haralda. Má vypichnuté oči a jeho telo je označené magickou runou. Bohatá rodina zavraždeného si najme bývalého kriminalistu a islandskú právničku. Čoskoro vyjde najavo, že Harald založil spolok záujemcov o čarodejníctvo a vášnivo študoval islandské čarodejnícke procesy...
Detaily titulu

Titanic - Nikdo nechtěl uvěřit

Autor: Václav Králíček
Vydáva: Epocha

Kniha sa zaoberá nielen samotnou tragédiou, ale podrobne i príčinami, ktoré ju pravdepodobne spôsobili. Zároveň sa darí v svetle novo objavených faktov vyvrátiť niektoré hlboko zakorenené mýty, neustále sa opakujúce v súvislosti s potopením Titaniku.
Detaily titulu
Obálka - Titanic - Nikdo nechtěl uvěřit

Obálka - Bulteriéři

Bulteriéři

Autor: Martin Říha
Vydáva: CMKI o.s.

"Bulteriéri" - tak sú v tejto knihe nazývané všetky plemená všeobecne známe ako teriéry typu Bull. O nich táto kniha pojednáva. Okrem genealógie plemien obsahuje aj podrobný popis starostlivosti, výchovy a možných aktivít s bulteriérom, ale i zoznam chorôb s tzv. plemennou predispozíciou. Text je doplnený farebnými fotografiami a ilustráciami, mapkami a dobovými kresbami a obsahuje plné štandardy FCI.
Detaily titulu

Úspěšný chov králíků

Autor: Christoph Schumacher
Vydáva: Víkend

Zoznámte sa s históriou, vývojom chovu plemenných králikov, ich vystavovaním a systémom hodnotenia. Naučte sa z krátkych charakteristík poznať najobľúbenejšie plemená králikov. Kniha prináša informácie o zoológii, sociálnom chovaní, rozmnožovaní, pôrode, odstavení a správnom krmení králikov. Vysvetľuje základy genetiky, rôzne metódy chovu a selekcie potomstva.
Detaily titulu
Obálka - Úspěšný chov králíků

Obálka - Churchillova válečná laboratoř

Churchillova válečná laboratoř

Autor: Taylor Downing
Vydáva: Argo

Sú to dejiny druhej svetovej vojny a úlohy, ktorú v nej zohral Winston Churchill a jeho využívanie vedy a techniky vo vedení boja. Autor v knihe venuje veľkú pozornosť Churchillovej osobnosti, ale vykresľuje v nej najmä priebeh druhej svetovej vojny z pohľadu Veľkej Británie, diplomatické akcie, ktoré ju sprevádzali, a popisuje, ako priebeh vojny ovplyvnil vedeckotechnický pokrok.
Detaily titulu

UFO - A přece létají

Autor: Hausdorf Hartwig
Vydáva: Knižní klub

Miznú ľudia, nájdené sú mŕtvoly bez krvi, zvieratá sú mrzačené, UFO padajú. Nejakú dobu bolo okolo UFO v médiách ticho. Avšak v poslednej dobe explozívne narastá množstvo dramatických stretnutí s UFO a ich posádkami. Autor v tejto knihe uvádza rad doposiaľ nezverejnených prípadov a dokladá, že fenomén UFO je všadeprítomný i v 21. storočí. Okolo nás sa dejú dramatické veci...
Detaily titulu
Obálka - UFO - A přece létají

Obálka - Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy

Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy

Autor: David Childress
Vydáva: Citadella

Kniha vás zavedie do sveta tohto geniálneho a tajomného vynálezcu. Kostru diela tvorí podivuhodný Teslov traktát Problematika zvyšovania energie ľudstva, napísaný v roku 1900. Dokument obsahuje i rad vedeckotechnických prognóz a zaoberá sa spôsobmi získavania energie, ktorá je v prírode voľne k dispozícii. Ďalšiu časť knihy tvoria články o Teslovom elektromobile, jazdiacom na elektrinu z atmosféry, Teslových paprskoch smrti a o ďalších laserových a časticových zbraniach.
Detaily titulu

Jak myslí kůň

Autor: Cherry Hillová
Vydáva: Knižní klub

Prečo kôň robí práve toto? A čo má práve na mysli? V bestselleri známej americkej chovateľky a trénerky sa dozviete, aké sú základné potreby vášho koňa, ako vníma obrazy, zvuky, pachy či dotyky, a mnoho ďalšieho.
Detaily titulu
Obálka - Jak myslí kůň

Obálka - Dějiny policie a četnictva IV.

Dějiny policie a četnictva IV.

Autor: Pavel Macek, Lubomír Uhlíř
Vydáva: Police History

Záverečný diel pojednáva o organizácii a činnosti bezpečnostných policajných zložiek od roku 1945 do súčasnosti. Bohaté obrazové prílohy.
Detaily titulu
Časopisy z našej ponuky
Obálka - TYPO
Štvrťročník TYPO sa venuje typografii, grafickému designu a vizuálnej komunikácii. Je určený profesionálnym i začínajúcim typografom, písmarom, grafickým designérom, pedagógom a odborníkom na marketing a vizuálnu komunikáciu.
Predplatiť Viac
Obálka - Dinosauři z dinoparku
Nový časopis Dinosauři z dinoparku pre všetkých fanúšikov dinosaurov od 5 do 12 rokov. Čitatelia v ňom nájdu veľa zaujímavostí o praveku, dinoparkoch v Českej republike a komiksový príbeh. V každom čísle bude malý darček.
Predplatiť Viac
Obálka - Transformers
Nový komiksový časopis Transformers prináša kartotéku bojových vlastností hrdinov Autobotov, Optimus Prime, Bulkhead, Arcee, Bumblebee, Ratchet, veľkolepý komiks, plagát Transformerov i návod, ako použiť kybertronské šifry. Tešte sa na nové príbehy Transformerov Prime.
Predplatiť Viac
Obálka - Monster High
Nový, desivo napínavý časopis Monster High, v ktorom sa všetko bude točit len okolo vašich monštr-miláčikov! V každom strašiskvelom čísle na vás budú čakať zabijácke módne tipy, monštruózne komiksy, čiernočierne hádanky, desivo geniálna súťaž a veľa ďalšej vražednej zábavy!
Predplatiť Viac
Obálka - Igráček
Časopis Igráček pre deti, ktoré objavujú svet. Je spojený s všetkým dobre známou hračkou. Obsahuje poučné články o všetkom, čo deti zaujíma, komiksy, zábavné kvízy i hry. Naviac v každom čísle darček.
Predplatiť Viac
Obálka - CHIP
Najčítanejší počítačový titul na českom trhu CHIP prináša každý mesiac aktuálne informácie zo sveta počítačov a digitálnej techniky, reportáže, praktické rady a tipy. Každé vydanie obsahuje rad testov a recenzií hardwarových a softwarových produktov. Každé číslo obsahuje 8 GB DVD
Predplatiť Viac
Obálka - Macko Pusík
Plnofarebný ilustrovaný mesačník Macko Pusík pre deti od 3 rokov, s rozprávkami, Pusíkovými príbehmi, hádankami, malovaním, veselým počítaním, návodmi a hrami. Pedagógmi je časopis odporúčaný pre predškolákov a deti nižšieho školského veku nielen pre zábavu ale i poučenie.
Predplatiť Viac
Obálka - Počítač pro každého
Počítačový dvojtýždenník Počítač pro každého určený pro bežných užívateľov PC, ktorí nie sú profesionálnymi odborníkmi IT a potrebujú jasné, praktické a použiteľné informácie. V každom čísle je zaradené CD alebo DVD s vybranými programami.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  2. světová válka v Evropě Arabsko-izraelský konflikt Bitva cizinecké legie Hitlerovy svate relikvie Velké bitvy historie č.54 – Bitka pri Caan
 
  In the Skies of France - A Chronicle of JG 2 'Richthofen' - Volume 1: 1934 – 1940 Válka jako peklo Balada o bombardérovi – 4.DVD Souboj na obloze Velké bitvy historie č.53 – Tarawa 1943
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.