Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter December 2012
 
Pán prsteňov – Šachové figúrky

Pán prsteňov – Šachové figúrky je nová kolekcia precízne vytvorených, ručne maľovaných olovených figúrok, predstavujúcich postavy zo slávnej filmovej trilógie Pán prsteňov. Každé vydanie obsahuje šachovú figúrku a 12-stranového ilustrovaného sprievodcu. Každý sprievodca obsahuje úplný popis postavy, znázornenej danou šachovou figúrkou. Nájdete tu tiež základné údaje o kostýme, výzbroji a nepriateľoch a navyše užitočné informácie o šachovej histórii a stratégii. Sprievodca tiež obsahuje exkluzívne obrázky z filmu.

Nové čísla budú vychádzať každé dva týždne. Prvé číslo bude v predaji od 12. 12. za cenu len 3,99 €, druhé číslo od 28.12. za cenu len 6,99 € a od tretie čísla bude cena jednotlivých čísiel 8,99 €. Predplatné je možné objednávať až od čísla 3 a to v rozsahu 2, 4 alebo 8 čísiel. Ak si predplatíte dohromady najmenej 8 čísiel získate nádhernú šachovnicu Pána prsteňov v hodnote 40,- € zdarma.

Vydáva: Eaglemoss Publications Ltd.

 
Pre našich najmenších

  Veselá farma č. 4 Veselá farma č. 5 Veselá farma č. 6 Veselá farma č. 7 Veselá farma č. 8
 
Elektronické predplatné
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Afganský zápisník

Autor: Milan Vanga
Vydáva: MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.

Dlhoročný hovorca Ozbrojených síl SR, ktorý pôsobil v operácii ISAF ako zástupca veliteľa slovenského kontingentu, písal tento zápisník s cieľom ponúknuť verejnosti viac informácií o živote a práci slovenských vojakov vo vojnou zmietanom Afganistane. Formou príbehov a osobných postrehov sa pokúsil vyslať verejnosti signál o tom, za čo by si mala viac vážiť našich vojakov. Publikácia vychádza so slovensko-anglickým textom a je obohatená o množstvo fotografií.
Detaily titulu
Obálka - Afganský zápisník

Obálka - Argo

Argo

Autori: Antonio J. Mendez, Matt Baglio
Vydáva: Mladá fronta

Opísanie najlepšej a najnebezpečnejšej akcie CIA, pri ktorej sa jej špecialistom v spolupráci s Hollywoodom podarilo v roku 1980 dostať z povstaleckého Teheránu šesť amerických diplomatov vďaka ich perfektne vymyslenému prestrojeniu. Kniha se stala predlohou rovnomenného filmu Argo v hlavnej úlohe s americkým hercom Benom Affleckom. Film se zaradil medzi kandidátov na budúcich Oscarov!
Detaily titulu

Afghánec

Autor: Frederick Forsyth
Vydáva: Knižní klub

Autor svojim novým románom znovu dokazuje, že v ňom má žáner špionážneho thrilleru naozajstného majstra. Aj v tejto knihe sa mu podarilo vytvoriť úplne originálny a napínavý príbeh, ktorý okrem naliehavého posolstva o novodobých hrdinoch boja so zlom prináša i pozoruhodnú správu o historických príčinách terorizmu a vnútorných mechanizmoch fungovania Al-Kajdy.
Detaily titulu
Obálka - Afghánec

Obálka - Průvodce světem plastikového modeláře

Průvodce světem plastikového modeláře

Autor: Jakub Vilingr
Vydáva: IFP Publishing

Kniha je určená každému, komu učaroval ten svet miniatúr postavených vlastným úsilím, či už patrí k úplným začiatočníkom alebo pokročilejším adeptom tohto bezpochyby krásneho koníčka. Svoje tu nájdu začiatočníci i pokročilí a čas zostane i na hromadu trikov a fígľov z bohatej studnice skúseností autora.
Detaily titulu

Papoušek – jeho chování od A do Z

Autor: Miloslav Josefovič
Vydáva: Brázda

Príčiny ovplyvňujúce chovanie papagája, a to nielen v domácej starostlivosti, kde je spoločníkom človeka, ale i v prírode, autor zpracoval do 145 hesiel zaradených do tohto slovníku. Jeho cieľom bolo nachádzať otázky a odpovede, ktoré si môže klásť každý chovateľ papagájov – prečo sa môj vtáčí miláčik chová trochu nepochopiteľne, čo tým vyjadruje, alebo sleduje?
Detaily titulu
Obálka - Papoušek – jeho chování od A do Z

Obálka - Simpsonovi - čarodejnícky speciál: Hokus pokus brutalběs

Simpsonovi - čarodejnícky speciál: Hokus pokus brutalběs

Autor: Matt Groening
Vydáva: Crew

Simpsonovský čarodejnícky špeciál! Matt Groening, vyprskol magickú melanž, v ktorej nájdete šašovské autá, zakliate cereálie, strašidelné špitály, závete písané na servítkach, spoločenstvá späté prsteňom, upírov v susedstve a kostýmovaných komiksákov. Prihoďte k tomu fľašu amontillada plnú pomsty a historku zo starej, dobrej, krvavej Anglie a získate príjemne plesnivý a zimnične zábavný zväzok plný hrubozrnnej hrôzy a halloweenskej hliny so simpsonovými.
Detaily titulu

Tajemný vesmír

Autor: Johannes Buttlar
Vydáva: NS Svoboda

Čo je čierna diera? Ako vznikol vesmír a predovšetkým prečo? Z akého dôvodu sa vyvinul do formy, ktorú vnímame na nebi i na zemi? Existovalo snáď niečo pred Veľkým treskom? Čo je podstatou času a ako vzniká realita? Je možné cestovať časom? A mnohé ďalšie otázky...
Detaily titulu
Obálka - Tajemný vesmír

Obálka - Vlaky a války

Vlaky a války

Autor: Christian Wolmar
Vydáva: BB Art

Priekopnícka štúdia je venovaná vplyvu, aký mal na moderný spôsob vedenia vojny vznik a rozvoj železníc. Autor sleduje tému od prvého železničného transportu britských vojakov vyslaných potlačiť nepokoje v Írsku a pokračuje ďalej cez americkú občiansku, prvú i druhú svetovú až po kórejskú a vietnamskú vojnu. Píše i o podiele železníc na holocauste.
Detaily titulu

Tatra 603

Vydáva: CPress

Kniha popisuje históriu českého aerodynamického automobilu Tatra 603 - jedného z najzaujímavejších vozidiel svojej doby. Nájdete tu cenné technické informácie, dobové fotografie, vývojové zmeny, prototypy, závodné a úžitkové modifikácie i podklady pre servis a dnešnú prevádzku týchto stále viac cenených vozidiel. Sú tu uvedené i podrobné technické údaje všetkých modelov Tatra T 603 a T2-603.
Detaily titulu
Obálka - Tatra 603

Časopisy z našej ponuky
Obálka - Letectví + kosmonautika špeciál 09
Letectví + kosmonautika špeciál 09 zaoberajúci sa leteckým výskumom a výrobou v Protektoráte Čechy a Morava za 2. svetovej vojny bol v tlačenej verzii pred dlhšou dobou pre svoj skvelý obsah beznádejne vypredaný. Teraz vám ho prinášame v elektronickej verzii.
Objednať Viac
Obálka - Vojenstvo
Nový náučno-populárny časopis Vojenstvo prináša hlavne materiály venované bojovým operáciám v oboch svetových vojnách a regionálnych konfliktoch. Nájdete v ňom i spomienky frontových veteránov, pôvodné archívne dokumenty, profily vojenských osobností, bojovú históriu vybraných útvarov a jednotiek, ako aj celý rad ďalších zaujímavých rubrík.
Predplatiť Viac
Obálka - CHIP Speciál 2012 – WINDOWS 8
CHIP Speciál 2012 – WINDOWS 8 sa venuje predstaveniu nového operačného systému Windows 8. Dozviete sa o rôznych typoch inštalácií, zariadeniach využívajúcich schopnosti Windows 8, aplikáciách, multimédiách, bezpečnosti a nakoniec o on-line prevádzke a úložisku. Priložené DVD, na ktorom nájdete najlepšie nástroje a programy pre Windows 8.
Objednať Viac
Obálka - VERENA – Podzim/zima 2012
Vaša nová Verena ponúka originálnu dámsku, pánsku i detskú pletenú módu vo všetkých stupňoch pletiarskej obtiažnosti, nechýba zaujímavé čítanie zo sveta vlny ani užitočné rady pre menej skúsené pletiarky.
Predplatiť Viac
Obálka - Burda - Kreativní pletení
Nový magazín Burda - Kreativní pletení pre všetky fanúšičky pletenia a háčkovania, cez 50 modelov k vlastnoručnému zhotoveniu. Dámske modely, zimné doplnky pre deti, drobnosti pre miminká, vianočné inšpirácie, detailné pracovné návody k všetkým modelom.
Predplatiť Viac
Obálka - Burda – Světová móda
Jediný časopis Burda – Světová móda o móde s viac než 50-ročnou existenciou na európskom trhu. Vo svete módy je Burda považovaná za fenomén a autoritu zároveň. Každý mesiac prezentuje najnovšie trendy svetovej módy a funguje ako profesionálny poradca.
Predplatiť Viac
Obálka - Autohit
Motoristický dvojtýždenník Autohit prinášajúci prehľad toho najnovšieho z automobilového trhu. Časopis Autohit svojim čitateľom prináša zaujímavé samostatné i porovnávacie testy nových automobilov, netradičné reportáže a veľmi cenené praktické rady a tipy pre čitateľov motoristov.
Predplatiť Viac
Obálka - Magazin Myslivosti
Magazin Myslivosti Obsahuje zaujímavé príspevky, poľovnícke príhody, poviedky v podstate o všetkých druhoch našej zveri. Nechýbajú rozhovory, súdnička, niečo z histórie a trdícií poľovníctva, poľovnícky humor i krížovka. Nájdete tu i kalendárium pre každý mesiac roku, trocha poézie a veľa fotografií i perokresieb.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Bitva o severní Afriku Granátníci První vietnamská válka Česi ve Wehrmachtu Hitlerovi zahraniční katani
 
  Reinhard Heydrich – Hitlerův kat Povstalci, vlastenci, pučisté a de Gaulle Pád orlice MiG-17 "SEDMNÁCTKA" Lehké tanky
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.