Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
Newsletter Január 2012 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Létající pevnosti - nová kolekcia modelov Pripravujeme:

Létající pevnosti
nová kolekcia modelov

Kolekcia Létající pevnosti poteší každého priaznivca vojenských lietadiel. V každom čísle nájdete kvalitný model niektorého zo slávnych historických aj súčasných bombardovacích či vojenských dopravných lietadiel v mierke 1:144 alebo 1:200. V priloženom časopise nájdete informácie o jeho technických parametroch a operačnom nasadení, ale i veľa fotografií. Plánovaný počet čísiel kolekcie je 48, vychádzať bude v dvojtýždňovom intervale a v našej ponuke by sa malo prvé číslo JUNKERS JU-88 (1:144) objaviť na prelome februára a marca. V druhom čísle nájdete Boeing B-17F Flying Fortress (1:144) a v treťom Boeing B-52 (1:200).

VYDAVATEĽ: AMERCOM S.A.

Pre našich najmenších

  Gormiti – 16. DVD - 2.série Gormiti – 17. DVD - 2.série Kocour v botách. Samolepky-vybarvovačky-doplňovačky Kocour v botách. Omalovánky Z rozprávky do rozprávky č.06 - Môj macík
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Heatová a žhavá odhalení

Autori: Richard Castle
Vydáva: Zoner Press

Ďalší detektívny príbeh z pera Richarda Castla, spisovateľa z obľúbeného televízneho seriálu Castle na zabití (Castle). Opäť sa stretneme so známym týmom detektívov z newyorského oddelenia vrážd, známym z prvej knihy Heatová a vlna žáru. Detektiv Nikki Heatová spolu so svojimi kolegami bude tentoraz vyšetrovať vraždu známej novinárky.
Detaily titulu
Obálka - Heatová a žhavá odhalení
 
 
 
Obálka - Jorkšírský teriér a jeho barevné varianty
 
 
 

Jorkšírský teriér a jeho barevné varianty

Autor: Sandra Javorčeková
Vydáva: Plot

Táto unikátna psia monografia rozoberá podrobne všetky farebné varianty populárneho plemena yorkshirský teriér. V knihe nájdete nielen plemenné štandardy a genetiku farieb, ale aj informácie o starostlivosti, kŕmení, zdravotných problémoch, výcviku, chove a výstavách.
Detaily titulu

Islámská rozpínavost

Autor: Martin Janeček
Vydáva: Epocha

Al-Káida, Usáma bin Ládin, World Trade Center 11. september 2001, džihád, šaría, burky, kameňovanie - tieto a nielen tieto pojmy si dnes okrem Koránu obyčajne vybavíme v súvislosti s islamom. Jeho problematika je však oveľa košatejšia. Jeho expanziu sprevádzalo násilie a tento neblahý rys sa v islame prejavuje dodnes. Autor sa ním zaoberá už rad rokov a v tejto publikácii zhrnul výsledky svojich štúdií a vlastných skúseností.
Detaily titulu
Obálka - Islámská rozpínavost
 
 
 
Obálka - O šelmách a lidech

O šelmách a lidech

Autor: Josef Růžička
Vydáva: Daranus, s.r.o.

Skúsený znalec zvierat sprevádza čitateľa svetom veľkých šeliem, hlavne tigrov a levov a zaoberá sa ich vzťahom k človeku. Predstavuje šelmy v ich domovine, v zoologických záhradách i v starostlivosti drezérov. Autorovo rozprávanie vás zavedie na francúzske cirkusové festivaly i do savany s loviacimi levmi.
Detaily titulu

Bez cenzury!

Autor: Andreas von Rétyi
Vydáva: Dialog

Prečo je popierané, že psychika funguje dokázateľne i po smrti mozgu? Kto organizoval tajné experimenty s LSD na francúzskej populácii? Na čom spolupracujú Gooogle a CIA? Čo naozaj hľadajú Američania v Afganistane? Čo obsahujú tzv. aktá Sarrazin? Aké tajomstvá stráži Julian Assange? Ako vyzerajú a k čomu slúžia tajné elektromagnetické zbrane? Prečo nám zatajujú odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok, ktoré nájdete v knihe...
Detaily titulu
Obálka - Bez cenzury!
 
 
 
Obálka - Četnické Příhody

Četnické Příhody

Autor: Michal Dlouhý
Vydáva: Naše Vojsko

Súbor krátkych poviedok, ktoré sú spracované na základe skutočných udalostí, ktoré sa pri výkone pátracej služby stali príslušníkom žandárskeho zboru na území medzivojnového Československa. Podľa týchto príbehov boli seriálovo spracované Četnické humoresky.
Detaily titulu

Romantické kytice v křížkové výšivce

Autor: Milena Hampelová
Vydáva: Milena Hampelová

Pestré farby kvetín, ich mnohotvárnosť a príjemná vôňa nás napĺňajú pocitom radosti, podnecujú našu obrazotvornosť, oživujú a skrášľujú priestory našich domovov a dávajú do ich priestorov trochu z krásy a vône prírody. Táto kniha vám ich ponúkne v podobe krížikovej výšivky.
Detaily titulu
Obálka - Romantické kytice v křížkové výšivce
 
 
 
Obálka - Velikonoční jelen
 
 
 

Velikonoční jelen

Autor: Aleš Dostál
Vydáva: Beletris

Kniha vynikajúcich príbehov o českom lese, zvieratách, poľovníctve a loveckých psoch, ktorí sprevádzali autora na jeho cestách životom, je plná vtipu, romantiky a hlavne lásky k prírode. Kniha je doplnená množstvom prekrásnych farebných fotografií Michala Gruchalu.
Detaily titulu

Svéráz národního lovu

Vydáva: Řitka video

Vynikajúca komédia, v ktorej sa „viac pije, než loví“, predstavuje súčasnú ruskú realitu vo vtipnom satirickom a sebaironickom náhľade. Ústrednou postavou je fínsky vedec, ktorý píše publikáciu o zvláštnostiach lovu v rôznych krajinách a tak neprozreteľne zavíta i do Ruska...
Detaily titulu
Obálka - Svéráz národního lovu
 
 
 
Obálka - Turecký gambit – 01.DVD
 
 
 

Turecký gambit – 01.DVD

Vydáva: Řitka video

Výpravný koprodukčný film, ktorý sa vracia k obdobiu rusko-tureckej vojny. Príbeh, rozdelený do štyroch dielov na dvoch DVD, sa odohráva v rokoch 1877 a 1878, kedy Rusko vedie boj s Osmanskou ríšou. Kvôli tajomnému tureckému špiónovi umiera mnoho ruských vojakov a kolabuje niekoľko vojnových akcií. Nájsť ho má za úlohu agent ruskej kriminálnej polície Erast Fandorin. Od tejto chvíle sa rozvíja strhujúca zápletka vedúca cez násilie, intrigy a krv až k politickým špičkám tej doby.
Detaily titulu
Časopisy z našej ponuky
Obálka - dTest
S časopisom dTest ušetríte pri svojich nákupoch, pretože nezávislé testy dokazujú, že drahšie výrobky nie sú vždy lepšie. dTest vám poradí pri nákupe domácich spotrebičov, elektroniky, ale i bezpečných výrobkov pre deti či potravín. Súčasťou predplatného je i prístup k výsledkom 7500 testov zo 150 kategórií výrobkov a služieb.
Predplatiť Viac
Obálka - Marvel Super Heroes
Marvelovský svet je fascinujúci, šokujúce miesto plné úžasných, neuveriteľných a fantastických bytostí. Je doslova nabitý parádnymi faktami, hrami, aktivitami a komiksami s tými najobľúbenejšími hrdinami: Spider-Manom, Thorom, X-Menmi, Hulkom alebo The Avengers!
Predplatiť Viac
Obálka - Marvel Speciál
Nový mesačník Marvel Speciál vám prinesie veľa aktívnej zábavy so Spider-Manom, Thorom, X-Menmi, Hulkom alebo The Avengers, jednoducho povedané s tými najlepšími z najlepších: so super hrdinami! Budete vyfarbovať maľovanky, vystrihovať a nalepovať samolepky alebo zbierať Marvelovské plagáty!
Predplatiť Viac
Obálka - Star Wars Magazín
Komiksový mesačník Star Wars Magazín pre všetkých fanúšikov Hviezdnych vojen a science fiction. V prvom čísle si prečítate poviedky Očista s Vaderom a Palpatinom, Deti Sily s Macom Windua a Apokalypsa na Endor z obdobia po Epizóde VI.
Predplatiť Viac
Obálka - Wine & Degustation
Wine & Degustation je prvý mesačník v Českej republike pre milovníkov vína, gurmánov a všetkých tých, ktorí vnímajú svet vína a gastronómiu ako tému, ktorá je mimoriadne zaujímavá a patrí k ich životnému štýlu.
Predplatiť Viac
Obálka - YACHT
Mesačník YACHT prináša najčerstvejšie informácie a novinky zo sveta jachtingu, testy motorových člnov, plachetníc i príslušenstva, reportáže a zaujímavosti z jachtárskych pretekov i lodných výstav. Nájdete tu tiež informácie o prenájmoch lodí i rady a tipy v oblasti ich servisu a údržby.
Predplatiť Viac
Obálka - Exclusiv
Exkluzív-ny magazín vás zavedie do sveta lodí aj luxusných automobilov, predstaví aktuálne trendy z módy, bývania, techniky a umožní poznávať exotické diaľky, očarujúce miesta i krásu nespútanej prírody.
Predplatiť Viac
Obálka - Caravan
Magazín Caravan o cestovaní, obytných automobiloch a prívesoch ponúkne testy najnovších modelov, novinky vo vybavení a príslušenstve pre kemping, rady a návody na údržbu, opravy aj vylepšenia karavanov. Nechýbajú aktuálne informácie z českých i zahraničných výstav a veľtrhov.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Vše, co byste měli vědět o druhé světové válce Objevil jsem Katyň Operace Silver A Liberty – lodě svobody Dobří vojáci padli...
 
  Legie Condor Teutonští rytíři II. Od bodáku po tryskáče Jimmy In Detaill - Special No.6 Stíhači v boji č.32
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.