Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter Júl 2012
Dorty a dezerty

Dorty a dezerty

Ôsma z radu kuchárskych kníh edície Apetit ponúka 85 sladkých receptov na torty a dezerty, ako slávnostné (narodeninové, vtipné pre deti, ohromujúce svadobné) torty, tak i super ľahké dezerty, ktoré pripravíte v priebehu chvíle, keď vás prepadne nečakaná návšteva alebo chuť na sladké. V kuchárskej knihe sa okrem iného dozviete, ako správne vyšľahať bielky, rozpustiť vo vodnom kúpeli čokoládu, pracovať s fondánom, slávnostne - kvetmi či ovocím - ozdobiť tortu, urobiť čokoládové hobliny, pracovať so želatínou a ako na božské poháre a domácu zmrzlinu.

Vydáva: BURDA Media 2000

Viac
Pre našich najmenších

  Popoluška – Čítajme si nahlas 101 Dalmatínov – Čítajme si nahlas Bambi – Čítajme si nahlas Barbie vo filme Na oslave s princeznami
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Záhady a fenomény

Autor: Hartwig Hausdorf
Vydáva: NS Svoboda

Poslali Rusi už roky pred Gagarinom do vesmíru kozmonautov, ktorých telá dodnes krúžia na obežnej dráhe? Kto boli podivní odosielatelia e-mailov, ktoré v 80. rokoch dostal jeden učiteľ? Podľa obsahu pochádzali zo 16. storočia ... Väčšina ľudí verí len tomu, čo vidí. Ako je to ale v prípade, že sa veci, ktoré vidíme, nedajú vysvetliť pomocou našich vedomostí o svete? Hartwig Hausdorf píše o 111 spektakulárnych prípadoch, ktoré ležia mimo našu predstavivosť.
Detaily titulu
Obálka - Záhady a fenomény

Obálka - Dějiny světa I.

Dějiny světa I.

Autor: Albrecht Jockenhövel
Vydáva: Vyšehrad

Prvý zväzok šesťdielnej edície Dějiny světa spracováva najstaršie dejiny v širokom geografickom zábere od Afriky cez Európu a Áziu až po Ameriku. Editorom zväzku je emeritný profesor archeológie na univerzite v Münsteri Albrecht Jockenhövel. Autori uplatňujú širokú škálu prístupov zahŕňajúcich sociálne, hospodárske a kultúrne dejiny, a prinášajú tak plastický obraz najstaršej minulosti sveta.
Detaily titulu

Nejen z vojenského kufru

Autor: Miroslav Vacek
Vydáva: Epocha

Nielen z vojenského kufra čerpá táto spomienková kniha armádneho generála Miroslava Vacka. Autor rozpráva o celom svojom živote - o neľahkej, no napriek tomu veselej dobe detstva a chlapčenských dobrodružstiev, ktoré ovplyvnila vojna, o rokoch vzdelávania a o svojej kariére a pôsobení v armáde – najprv v ČSĽA, potom v Armáde ČR. Do svojho spomínania zahrnul množstvo zážitkov a príhod zo života vojenského i politického a kriticky hodnotí, čo bolo predtým a ako sa pozerá na dnešnú realitu a jej tvorcov.
Detaily titulu
Obálka - Nejen z vojenského kufru

Obálka - Encyklopedie astrologie

Encyklopedie astrologie

Autor: Catherine Aubier
Vydáva: Bondy

Encyklopédia astrológie je kľúčovým dielom Catherine Aubier, ktorá je považovaná za zakladateľku moderných metód využitia tohto odboru v praxi. Toto klasické dielo vyšlo po prvýkrát v Paríži v roku 1989 a bolo preložené do 86 svetových jazykov. V Českej republike sa prvýkrát a naposledy objavilo v roku 1993, jeho neskrátenú podobu dostáva čitateľ prostredníctvom tejto knihy do rúk práve teraz.
Detaily titulu

Techniky přežití

Autor: Alexander Stilwell
Vydáva: Svojtka

Ako sa zachovať vo vyhranenej situácii? Čo robiť, keď sa ocitneme osamotení na mori či pri pochode v horách alebo v džungli? Táto knižka vám pomôže zvládnuť akúkoľvek situáciu. Obsahuje praktické rady z oblasti táborenia, predpovedi počasia, prvej pomoci, ako čítať z mapy a ďalších. Dozviete sa v nej okrem iného dôležité informácie o jedlých rastlinách, zvieratách, ktoré možno uloviť, zakladanie ohňa a príprave jedál, nebezpečných rybách, ale aj o správnej výstroji, signáloch a kódoch či pátracích postupoch. Máte obavy o svoje prežitie? Táto kniha vám pomôže zvládnuť akúkoľvek situáciu!
Detaily titulu
Obálka - Techniky přežití

Obálka - Domácí výroba lihovin

Domácí výroba lihovin

Autori: Bettina Malleová, Helge Schmickl
Vydáva: Beta-Dobrovský

Táto knižka vám bude tým najlepším sprievodcom na ceste za výborným, silným a správne voňajúcom destilátom. Stručne a jasne vás prevedieme celou domácou výrobou destilátov od výberu surovín cez kvasenie a destiláciu až po starnutie a správne skladovanie. Dozviete sa tiež, ako si ľahko a lacno obstarať bezpečné destilačné aparatúry a vôbec všetko, čo doma potrebujete pre spoľahlivú výrobu liehovín. Ak sa rozhodnete vyskúšať všetko, začnite hneď - prinášame vám deväťdesiat receptov na prípravu rôznych liehovín!
Detaily titulu

Životy císařů

Autor: Anthony A. Barrett
Vydáva: Academia

Kniha, spísaná kolektívom význačných bádateľov v obore antických dejín, popisuje životy dvanástich najzaujímavejších a najvplyvnejších rímskych cisárov (Augusta, Tiberia, Caligulu, Claudia, Nera, Vespaziána, Hadriána, Marca Aurelia, Septimiusa Severusa, Diokleciána, Konštantína a Justiniána) a je vhodnou študijnou príručkou nielen pre čitateľa doteraz neoboznámeného s témou, ale aj pre tých, ktorí už dejiny Rímskej ríše v hrubých obrysoch poznajú. Súčasťou knihy sú aj ilustrácie, odporúčaná literatúra k ďalšiemu štúdiu na konci každej kapitoly, časová tabuľka rímskych dejín, slovník odborných pojmov a rodokmene dynastií.
Detaily titulu
Obálka - Životy císařů

Obálka - Péče, výchova a výcvik psa

Péče, výchova a výcvik psa

Autori: Jaroslav Šefl, Vladimíra Tichá
Vydáva: Hubert TV

151 minút filmu rozdelených do kapitol. Starostlivosť: Základná starostlivosť, Zdravotná starostlivosť a hygiena, Výživa, Vybavenie pre psov, Ubytovanie, Preprava. Výcvik: Ako na výcvik psa, Trocha teórie, Výcvik poslušnosti, Výcvik aportovania, Výcvik stopovanie, Výcvik hlásiče, Výcvik na vode.
Detaily titulu

Historie československých motocyklů v obrazech

Autor: Miloslav Straka
Vydáva: Moto Public

Táto kniha prináša úplne netradičný pohľad na históriu československých motocyklových značiek v ich dobových tlačových materiáloch, prospektoch a reklamách. V publikácii nájdete všetky kľúčové modely motocyklových tovární Jawa, ČZ, Ogar, Eso a Považskej strojárne.
Detaily titulu
Obálka - Historie československých motocyklů v obrazech

Obálka - Medvědí vábení

Medvědí vábení

Autor: Ondřej Kříženecký
Vydáva: Lípa

Chystáte sa na lov medveďa? Potom vám táto kniha prináša podrobný návod ako ho uloviť, alebo taktiež nie. Obsahuje niekoľko príbehov z lovov medveďov a niekoľkých ďalších druhov zveri v Čechách, na Slovensku a v Kanade, ktorých sa autor zúčastnil.
Detaily titulu
Kuchárky z edície Apetit
Obálka - Koláče
Stovku tých najlepších receptov na koláče pre vás vybrala redakcia časopisu Apetit. Zdrojom nápadov boli vlastné zápisníky skúsených redaktoriek, desiatky kuchárok, i šesť ročníkov časopisu Apetit.

Pôvodná cena: 12,99
Nová cena: 12,49 €
  Kúpiť
Obálka - Polévky
Druhá z radu kuchárok z edície Apetit vám ponúkne 168 strán overených receptov. Prvá kuchárka, kde si svoju polievku vyberie skutočne každý - obsahuje všetko od najobyčajnejších receptov na "bramboračku" až po vybrané delikatesy z jedálnych lístkov luxusných reštaurácií.

Pôvodná cena: 12,99
Nová cena: 12,49 €
  Kúpiť
Obálka - Maso
Tretia z radu kuchárok z edície Apetit vám ponúkne 120 receptov na mäso a 30 receptov na omáčky a prílohy. V kuchárke Maso nájdete klasické české úpravy mäsa, svetoznáme recepty a tajné tipy najlepších kuchárov. Podľa nášho podrobného návodu ich uvaria i začiatočníci.

Pôvodná cena: 12,99
Nová cena: 12,49 €
  Kúpiť
Obálka - Saláty
Štvrtá z radu kuchárok z edície Apetit Saláty vám ponúkne 150 receptov. Vyskúšajte skvelé kombinácie s ovocím, syrom, mäsom, strukovinami alebo cestovinami. Kuchárka Saláty vám servíruje šaláty ľahké letné, zimné teplé, i výdatné a pritom zdravé. Staňte sa majstrom šalátovej kuchyne!

Pôvodná cena: 12,99
Nová cena: 12,49 €
  Kúpiť
Obálka - Brambory
Piata z radu kuchárok z edície Apetit vám ponúkne cez 100 receptov zo zemiakov, ktoré sme pre vás uvarili a vyskúšali v redakčnej kuchyni časopisu Apetit. Majú milión podôb a chutí. Sú základnou potravinou. A pripravíte z nich všetko od polievky až po dezert!

Pôvodná cena: 12,99
Nová cena: 12,49 €
  Kúpiť
Obálka - Party
Šiesta z radu kuchárok z edície Apetit vám ponúkne cez 100 receptov na prípravu párty pohostenia. K osvedčeným receptom sme pridali ďalšíe - tie najlepšíe, ktoré sme v redakcii Apetitu objavili - a tak vznikla kuchárka plná zaujímavých receptov na jednohubky, dipy, chlebíčky, utopence, rezníky, pečené rebierka, tataráky, poháre až po drinky a detské torty.

Pôvodná cena: 12,99
Nová cena: 12,49 €
  Kúpiť
Obálka - Ryby a plody moře
Siedma z radu kuchárok z edície Apetit ponúka na 150 čerstvých receptov ako piecť, grilovať a smažiť ryby a filety v celku, nakladať a marinovať, variť polievky a jedlá bez kostí, využívať konzervované ryby a spracovať plody mora. Z receptov a odporúčaní si vyberú tí, ktorí s rybami a morskými plodmi ešte len chcú začať i takí, ktorí ich už dávno pravidelne pripravujú a hľadajú nové nápady.

Pôvodná cena: 12,99
Nová cena: 12,49 €
  Kúpiť

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Kalašnikov - Automaty, ruční kulomety, odstřelovací pušky a samonabíjecí brokovnice Československý zahraniční odboj za 2. světové války na západě Bomby na Květnou neděli Plukovník pěchoty Bohuslav Maleček 2. světová válka na východní frontě
 
  Válka v Normandii SS - Elita ve stínu smrti Druhá světová válka v kresbách a karikaturách B-17G - In Detail Special No.8 Německá obrana Východního Pruska, Pomořan a Gdaňska 1944–1945
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.