Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné
Newsletter Špeciál Máj 2012 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Krídla v boji 1939 – 1945

Druhý diel filmového dokumentu z edície Vojenské lietadlá a história pokračuje v hľadaní zaujímavých pohľadov na niektoré vojenské lietadlá i ľudské osudy spojené s týmito lietadlami – na pozadí našich dejinných udalostí od roku 1939 a v čase druhej svetovej vojny. Unikátny dokumentárny komplet je tvorený filmom na DVD a slovensko-anglicky literárne spracovanými príbehmi o niektorých vojenských strojoch či ich pilotoch s názvom Fragmenty.

Historické zábery sa opäť striedajú s osobnými výpoveďami rôznych ľudí. Sú medzi nimi historici zo Slovenska, Česka či Ruska, vojnoví letci a ďalší účinkujúci, ktorých spája záujem o lietadlá a históriu vojenského letectva. Zábery s týmito ľuďmi vznikali v múzeách i na pamätných miestach na Slovensku, v Česku, Poľsku, Británii či Rakúsku.

Vydavateľ:
Magnet Press Slovakia

Pripravili sme pre vás špeciálnu uvádzaciu cenu tohto titulu, ušetríte 30%. Okrem toho sme pripravili niekoľko zaujímavých balíčkov, kde spolu s "Krídlami v boji 1939-1945" môžete získať za výhodné ceny ďalšie zaujímavé tituly. V limitovanom počte výtlačkov L+K č.6/2012 nájdete od 15.6.2012 v novinových stánkoch v ČR a SR tento filmový dokument, ako prílohu za výhodnú cenu 8,95 €/219 Kč. A ak by to všetko ešte bolo málo, tak predplatitelia časopisu L+K v SR i v ČR majú zľavu ešte aj z uvádzacej ceny.

Facebook: Krídla v boji 1939 – 1945
Stavební stroje

V novej kolekcii pod názvom „Stavební stroje“ z vydavateľstva Amercom S.A. Vám predstavujeme modely strojov, s ktorými sa môžete stretnúť na staveniskách po celom svete - všade tam, kde rastú domy, mosty, cesty a letiská, ale tiež vodné nádrže a dokonca aj ostrovy. Súčasťou každého čísla bude model stavebného stroja s precízne zhotovenými detailami konštrukcie v originálnom zafarbení v mierke 1:64, unikátne fotografie, technické údaje, rôzne zaujímavosti, história vzniku a použitia daného stavebného stroja.

Kolekcia bude vychádzať každých štrnásť dní a bude obsahovať 48 čísiel. Prvé číslo bude stáť 3€, druhé číslo bude za 5€ a od tretieho čísla bude cena rovnaká 6,50€. Predplatiť si ju bude možné od tretieho čísla. V prvom samostatne predajnom čísle nájdete model hydraulického pásového minibagra. V druhom čísle sa vám predstaví ďalší veľmi často používaný stavebný stroj - vibračný valec na asfalt a v treťom čísle nájdete stredný kolesový nakladač.

Vydavateľ:
AMERCOM S.A.

Stavební stroje č.01 Stavební stroje č.02 Stavební stroje predplatné
 
KONTAKT:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
OTVÁRACIE HODINY:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
 
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.