Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
Newsletter Máj 2012 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Krídla v boji

Balíčky za výhodnú cenu

Pri príležitosti vydania 2. dielu filmového dokumentu z edície Vojenské lietadlá a história sme pripravili niekoľko zaujímavých balíčkov, kde spolu s Krídlami v boji 1939-1945 môžete získať za výhodné ceny ďalšie zaujímavé tituly z nášho vydavateľstva. Nájdete tu balíček obsahujúci 1. a 2. diel filmového dokumentu, ďalej sú v balíčkoch publikácie Slovenské vojenské letectvo v obrazoch 2 - Obzretia veliteľov, Vojenské misie a Vrtuľníky Mi-24 na Slovensku.

VYDAVATEĽ: MAGNET PRESS


1. a 2. diel filmového dokumentu Slovenské vojenské letectvo v obrazoch 2 - Obzretia veliteľov
Vojenské misie Vrtuľníky Mi-24 na Slovensku
Pre našich najmenších

  Barbie - Príbeh morskej panny 2 - Hádanky a doplňovačky Barbie - Príbeh morskej panny 2 - Knižka so samolepkami Barbie - Príbeh morskej panny 2 – Maľovanky Doba ledová - kolekce zvířat č. 50 Z rozprávky do rozprávky č. 10 - O troch grošoch
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Únosy dopravních letadel v Československu 1945 - 1992

Autori: Ladislav Keller a Bohdan Koverdynský
Vydáva: Svět křídel

História československého civilného letectva je bohatá na protiprávne činy. Táto publikácia chce zoznámiť verejnosť s týmito činmi, ktoré sa stali v čs. civilnom letectve od roku 1945 do rozdelenia Československa na dva samostatné štáty v roku 1992.
Detaily titulu
Obálka - Únosy dopravních letadel v Československu 1945 - 1992

Obálka - Konstantinopol

Konstantinopol

Autor: Petr Schreiner
Vydáva: Nakladatelství Pavel Mervart

Kniha o histórii hlavného mesta Byzantskej ríše od jeho založenia cisárom Konštantínom Veľkým v 4. storočí až po jeho dobytie Turkami v roku 1453. Kniha sa venuje dejinám mesta, ktoré bolo po dlhé stáročia politickým a kultúrnym centrom neskoroantického i stredovekého sveta.
Detaily titulu

Vatikán

Autor: Jürgen Erbacher
Vydáva: Grada Publishing

Hovorí sa, že je zahalený tajomstvom – najmenší štát na svete s obrovským vplyvom. Aké sú majetkové pomery Vatikánu? Je švajčiarska garda len folklórna skupina? Ako ďaleko siaha vplyv Opus Dei? A aké tajomstvá skrývajú vatikánske archívy? Autor, teológ, politológ a televízny žurnalista (ZDF) Jürgen Erbacher žil dlho v Ríme ako odborník na Vatikán.
Detaily titulu
Obálka - Vatikán

Obálka - Četnické historky - Zločiny a přísloví

Četnické historky - Zločiny a přísloví

Autor: Michal Dlouhý
Vydáva: Pragoline

Autorova dvanásta kniha obsahuje 60 krátkych historiek, ktoré sa stali pri výkone náročnej četníckej služby po celú dobu existencie četníctva v období rokov 1850 až 1945 na našom území. Vo všetkých popisovaných prípadoch ide o vyšetrovanie najzávažnejších trestných činov - zločinov. Kniha obsahuje veľa dobových obrázkov a dokumentov.
Detaily titulu

Kosmický zabiják

Autor: Pavel Toufar
Vydáva: Moba

Zem je ohrozená stretom s nebezpečným asteroidom. Hrozia katastrofálne následky pre ľudstvo i celý život na našej planéte... Existujú dôkazy, že k takým tragédiám už v dávnej minulosti došlo. Vyhynuli práve preto veľkolepé dinosaury? Nastali zásadné zmeny životných podmienok a zmenil sa tým vývoj pozemského života? Môžeme sa proti nebezpečným kozmickým votrelcom vôbec brániť? Zistíme ich útok včas?
Detaily titulu
Obálka - Kosmický zabiják

Obálka - Generál Fajtl

Generál Fajtl

Autori: Jiří Rajlich, Jitka Režná
Vydáva: Svět křídel

Reprezentatívna a obrazovým materiálom štedro dotovaná biografia skutočnej legendy československého letectva. Generálporučík vo výslužbe František Fajtl, od ktorého narodenia tento rok uplynie 100 rokov, je asi najznámejším čs. vojnovým letcom a to nielen na západnom, ale tiež na východnom fronte.
Detaily titulu

Můj životopis a moje vynálezy

Autor: Nikola Tesla
Vydáva: Dialog

Najvýznamnejší vynálezca všetkých dôb je dodnes považovaný za magickú osobnosť. Je mu pripisované iniciovanie doposiaľ nevysvetlených udalostí, napr. explózia v Tunguzke pri experimente s prenosom energií, rovnako tzv. filadelfský experiment, pri ktorom pred očami svedkov zmizla v časopriestore americká bojová loď. Čo je dnes vo fyzike nepostrádateľné, skoro za všetkým stojí Nikola Tesla.
Detaily titulu
Obálka - Můj životopis a moje vynálezy

Obálka - Skútr Čezeta

Skútr Čezeta

Autor: Marcel Malypetr
Vydáva: Grada Publishing

Druhé vydanie knihy Skútr Čezeta určite poteší čitateľov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o histórii skútrov v našich krajinách. Zároveň sa môžu zoznámiť s prehľadom všetkých typov Čezet a s ich technickými údajmi.
Detaily titulu

Vaše andulka

Autor: Immanuel Birmelin
Vydáva: Vašut

Chýba vám spoločnosť a chcete si obstarať nejakého operenca? Pokiaľ ste sa rozhodli pre andulku, je táto príručka pre Vás to pravé. Dozviete sa, čo všetko taký malý operenec potrebuje k spokojnému životu, ako ho ubytovať, kŕmiť a ako mu zabezpečiť pestrý a plnohodnotný život i v zajatí.
Detaily titulu
Obálka - Vaše andulka

Obálka - Velká kniha rad první pomoci pro psy

Velká kniha rad první pomoci pro psy

Autor: Harvey Carruthers
Vydáva: Víkend

Kniha je praktickým sprievodcom v rizikových situáciách, do ktorých sa môžu dostať chovatelia psov. Je radcom i v preventívnej veterinárnej starostlivosti. Autor oslovuje laikov, ktorým ponúka zrozumiteľné rady, ako najlepšie poskytnúť prvú pomoc psom a riešiť krízové situácie.
Detaily titulu
Časopisy z našej ponuky
Obálka - dTest
S časopisom dTest ušetríte pri svojich nákupoch, pretože nezávislé testy dokazujú, že drahšie výrobky nie sú vždy lepšie. dTest vám poradí pri nákupe domácich spotrebičov, elektroniky, ale i bezpečných výrobkov pre deti či potravín. Súčasťou predplatného je i prístup k výsledkom 7500 testov zo 150 kategórií výrobkov a služieb.
Predplatiť Viac
Obálka - Creative amos
Creative Amos je časopis pre kreatívnu tvorbu. Obsahuje 20 originálnych nápadov na výrobu jednoduchých i zložitejších výrobkov s ich pracovnými postupmi. U každého z nápadov nájdete zoznam vecí, ktoré budete k výrobe potrebovať, podrobný opis pracovného postupu krok za krokom a veľa ilustračných fotografií.
Predplatiť Viac
Obálka - Golem
Časopis Golem ponúka originálne nápady na tvorenie (nielen) z hliny. V edícii Tvorivého Amosa tak vznikol ďalší zaujímavý projekt pre kreatívnu tvorbu. Je určený deťom i dospelým, do škôl, škôlok a výtvarných krúžkov, začiatočníkom, ale aj pokročilejším keramikom pre inšpiráciu a zábavu.
Predplatiť Viac
Obálka - Děti a my
Moderný časopis Děti a my pre rodičov, ktorí hľadajú dôveryhodné a pravdivé informácie o tom, ako dobre vychovávať svoje dieťa a ako sa oň čo najlepšie starať. Prináša informácie z oblasti vývoja a výchovy dieťaťa. Píše o tehotenstve a pôrode, starostlivosti o najmenšie deti, o výžive, psychológii, vzdelávaní a ponúka i originálne reportáže zo života. Vychádza 11 krát do roka.
Predplatiť Viac
Obálka - Informatorium 3-8
Mesačník Informatorium 3-8 pre výchovu a vzdelávanie detí od 3 do 8 rokov v materských školách a v družinách. Nájdete v ňom rozhovory s osobnosťami českej pedagogiky a psychológie, námety pre výuku angličtiny a nemčiny v škôlkach, zaujímavosti, ktoré hýbu svetom predškolákov a malých školákov. Súčasťou sú tiež články týkajúce sa zdravia detí i dospelých, námety pre tanečnú a výtvarnú výchovu. Vychádza 10 krát do roka.
Predplatiť Viac
Obálka - Speciál La cucina italiana - Sýry
ŠPECIÁL LA CUCINA ITALIANA - Sýry je druhým vydaním samostatnej rady z edície časopisov La Cucina Italiana, ktoré budú pod hlavičkou vydavateľstva LCI CZ, s.r.o. vychádzať 3x ročne. Každé vydanie bude obsahovať viac ako stovku receptov na danú tému, rady, postupy, školy varenia a mnoho ďalších informácií súvisiacich s témou, to všetko na vyše 164 stranách.
Predplatiť Viac
Obálka - Naše krásná zahrada
Časopis Naše krásná zahrada je zameraný predovšetkým na okrasnú záhradu, venuje se však tiež balkónom, terasám a úžitkovým i izbovým rastlinám. Fotografie a nákresy predstavují čitateľom najkrásnejšie české i svetové záhrady, praktické návody pomáhajú pri úpravách záhrad i pri pestovaní rastlín. A-Z magazín každý mesiac prehľadne informuje, čo je práve v záhrade, za oknami i v skleníku najdôležitejšie.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Plná poľná SPM v našom e-shope
Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Odstřelovač v akci Druhá světová válka 1939 -1945 - Společnost, uniformy, události Pozemáci Létající talíř pro Hitlera Katalog německých vyznamenání 1933-1945
 
  Prsteny Třetí říše Květen 1945 v jižních Čechách Vojáci a válečníci Československé prototypy 1938 1. a 2. diel – komplet Zlověstné oceány 2 – nemecká ponorková válka 1914-1915
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.