Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
Newsletter Marec 2012 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
Ryby a plody moře - nová kuchárka z edície Apetit

Ryby a plody moře
nová kuchárka z edície Apetit

Siedma z radu kuchárok z edície Apetit ponúka okolo 150 čerstvých receptov ako piecť, grilovať a vyprážať ryby a filety vcelku, nakladať a marinovať, variť polievky a jedlá bez kostí, využívať konzervované ryby a spracovať plody mora.
Z receptov a odporúčaní si vyberú tí, ktorí s rybami a morskými plodmi len chcú začať i tí, ktorí ich už dávno pravidelne pripravujú a hľadajú nové nápady.
Lovte a varte s chuťou!

VYDAVATEĽ: BURDA Media 2000

Viac
Pre záhradkárov a poľnohospodárov

  Jak na choroby a škůdce ekologicky Prořezávání, úpravy a péče Skleníky, fóliovníky, využití a pěstební technologie Stroje pre rastlinnú výrobu 3 História slovenského poľnohospodárstva
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Létajíci pevnosti

Vydáva: AMERCOM S.A.

Nová kolekcia "Létající pevnosti" poteší každého priaznivca vojenských lietadiel. V každom čísle nájdete kvalitný model niektorého zo slávnych historických aj súčasných bombardovacích či vojenských dopravných lietadiel v mierke 1:144 alebo 1:200.
Detaily titulu
Obálka - Létajíci pevnosti

Obálka - Psi – nejlepší přátelé člověka

Psi – nejlepší přátelé člověka

Autor: Kuhl Miriam
Vydáva: Svojtka

Táto pútavá fotografická publikácia predstavuje slovom i obrazom všetky plemená psov uznané Medzinárodnou kynologickou federáciou. Cez 500 pôsobivých farebných fotografií a informatívnych sprievodných textov prináša krátky portrét každého z viac než 300 plemien a tvorí zaujímavú príručku pre všetkých milovníkov psov.
Detaily titulu

Korálky – Jak na to

Autor: Jean Powerová
Vydáva: Metafora

Či už chcete navliekať, drátovať alebo tkať s korálikmi, podrobné fotografie a nákresy postupov vás pri práci povedú krok za krokom. Vyobrazené techniky sú zoradené tak, aby vyhovovali vašim rastúcim nárokom a postupu práce. Nájdete tu množstvo rád od výberu správnych nástrojov a materiálov po tipy pre detailné spracovanie konečných výrobkov s profesionálnymi výsledkami.
Detaily titulu
Obálka - Korálky – Jak na to

Obálka - Arabský svet - Iná planéta?

Arabský svet - Iná planéta?

Autor: Emíre Khidayer
Vydáva: Mladá fronta

"Aký je arabský svet v skutočnosti? Ako to v ňom vyzerá? Aké sú vzťahy medzi mužmi a ženami? Má každý Arab štyri ženy? Musí byť každý Arab muslimom? Musí byť každý muslim Arabom? Je vôbec možné naučiť sa po arabsky? Sú všetci muslimovia náboženskí fanatici?" Kniha Arabský svet - Iná planéta? je realistický pohľad na arabský svet v súčasnosti.
Detaily titulu

Válka médií

Autor: Viktor Farkas
Vydáva: Knižní klub

Autor sa roky zaoberal tým, do akej miery média zobrazujú informácie pravdivo a nakoľko ich skresľujú a prekrúcajú, čo všetko takpovediac „zametajú pod koberec“. Vo svojej knihe autor na základe mnohých príkladov z politiky, hospodárstva a ďalších oblastí života ukazuje, že „informačná spoločnosť“ je len mýtus. Značná časť oznámení je zmanipulovaná a slúži záujmom tých, ktorí obvykle zostávajú v pozadí.
Detaily titulu
Obálka - Válka médií

Obálka - Příručka pro výtvarníky - Kresba a ilustrace

Příručka pro výtvarníky - Kresba a ilustrace

Autor: Peter Gray
Vydáva: Svojtka

Ide o praktický kurz kresby a ilustrácie vhodný pre začiatočníkov i pokročilých. Nájdete tu jasne rozfázované a ľahko pochopiteľné cvičenia s ukážkami. Od kresby jednoduchých objektov dôjdete k zachyteniu všetkých podstatných prvkov vášho okolia, ľudí a zvierat. Kniha je doplnená viac než 1000 názorných ilustrácií.
Detaily titulu

Macko Puf - Medové dobrodružstvá

Vydáva: Egmont ČR

Prečítajte si päť rozprávok o Mackovi Puf, Stoakrovom lese a mede, ktorý je síce najlepší na svete, ale niekedy nebýva ľahké ho získať.
Detaily titulu
Obálka - Macko Puf - Medové dobrodružstvá

Obálka - Macko Puf - Kniha dobrých spôsobov

Macko Puf - Kniha dobrých spôsobov

Vydáva: Egmont ČR

Puf vie, že by sme mali mať dobré spôsoby. Ale kde a kedy ich presne použiť? Krištofko Robin ich ovláda a ostatným priateľom zo Stoakrového lesa rád s dobrými spôsobmi pomôže. Pridajte sa k Mackovi Puf, ktorý sa učí, ako sa správať pri oslavách, pri hraní rôznych hier, pri telefonovaní, či pri stole. Pretože Macko Puf by mal byť zdvorilý a slušný medvedík.
Detaily titulu

Spalovací motory

Autor: Jan Hromádko a kol.
Vydáva: Grada Publishing

Odborná publikácia podáva ucelený prehľad problematiky z oboru piestových spaľovacích motorov. Je určená študentom technických automobilových škôl všetkých typov (vyššie odborné, stredné i vysoké školy) a samozrejme i odbornej verejnosti.
Detaily titulu
Obálka - Spalovací motory

Obálka - Termika

Termika

Autor: Petr Dvořák
Vydáva: Svět křídel

Vyššia škola plachtenia. Učebnica pre pilotov klzákov, paragliderov, závesných klzákov alebo bezmotorových modelov. Špecializovaná meteorológia pre plachtenie a bezmotorové lietanie. Každý športový pilot, lietajúci s bezmotorovými lietadlami, ju musí mať!
Detaily titulu

CD Amatérské rádio ročník 2011

Vydáva: Amaro, s.r.o.

CD obsahuje ročník 2011 časopisov Amatérské rádio Praktická elektronika, Amatérské rádio Konštrukční elektronika vo formáte pdf. CD ROM ďalej obsahuje katalógy firiem, programy ku niektorým konštrukciám z Praktickej elektroniky a niektoré užitočné programy.
Detaily titulu
Obálka - CD Amatérské rádio ročník 2011

Časopisy z našej ponuky
Obálka - Rozmarýna
V novom mesačníku pre tvorivých ľudí, Rozmarýna, nájdete: tipy pre dom, chalupu aj záhradu; rady, ako sa starať o svoje zdravie; recepty pre každodenné i sviatočné varenie; návody na výrobu darčekov a dekorácií; nápady, ako si spríjemniť život.
Predplatiť Viac
Obálka - Ultimate Spider-man a spol.
Nový komiksový dvojmesačník Ultimate Spider-man a spol. až po okraj nadupaný superhrdinskými príbehmi. Stretnete sa tu so Spider-Manom, s tímom Fantastic Four, ale i s legendárnou skupinou mutantov, X-Men.
Predplatiť Viac
Obálka - Crew<sup>2</sup>
Najstarší a najúspešnejší magazín v Čechách - Crew2. Vyšlo už temer šesťdesiat dielov. Nájdete tu to najlepšie zo zahraničného komiksu, články, profily a vôbec všetko, čo chcú čitatelia vedieť o komikse. Z príbehov všetko, od superhrdinov cez akciu, až po horory a humor.
Predplatiť Viac
Obálka - Garfield
Najúspešnejší stripový magazín na svete...a aj u nás - Garfield. Príbehy oranžového, lenivého, nenažraného, cynického a neskutočne zábavného kocúra sú hitom všade.
Predplatiť Viac
Obálka - Naruto
Stať sa najlepším nindžom na svete nie je ľahká vec, dokonca ani keď nie ste všeobecne zatracovaný outsider, ktorý má v sebe zapečateného deväťocasého démona, ktorý kedysi skoro zrovnal so zemou nindžovskú dedinu. Naruto je však pevne odhodlaný splniť si tento sen a vzdať sa za žiadnych okolností nehodlá.
Predplatiť Viac
Obálka - Death Note - Zápisník smrti
Skúste si predstaviť, že existujú bytosti zvané smrtonoši. Každý z nich vlastní zápisník, do ktorého keď zapíše niečie meno a predstaví si pritom jeho tvár, dotyčný zomrie. Používanie zápisníka sa riadi podľa presných pravidiel a zabíjať s jeho pomocou môže len jeho právoplatný majiteľ. Nikde sa však nepíše, že by sa majiteľom zápisníka nemohol stať človek. A tak jedného dňa...
Predplatiť Viac
Obálka - Živí mrtví
Začíná to celkom obyčajne. Hrdina sa prebudí z kómy do sveta, ktorý ovládajú mŕtvi. Toto už tu bolo niekoľkokrát...lenže Walking Dead, alias Živí mrtví, začínajú tam, kde hororové filmy končia. Idú ďalej. Kladú si otázku, čo by sa stalo s ľuďmi, keby naozaj museli v takom svete žiť?
Predplatiť Viac
Obálka - Simpsonovi
Príbehy najslávnejšej žltej rodinky. V poslednej knihe sa napríklad Simpsonovci vydajú do tajomnej krajiny menom Šášastán, Homer sa zúčastní wrestlingových majstrovstiev, pán Burns sa pustí do klonovania Smithersov, aby nimi nahradil všetkých ostatných zamestnancov... Čiže ďalšie nové, originálne príbehy zo Springfieldu – ďalšie porcie zábavy i poučenia.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Hitlerova černá garda Hon na Bismarck – Velké bitvy historie č.51 Dějiny ruského a sovětského letectva do 2. světové války Historická vojenská vozidla Padáky nad Tibetem
 
  Jan Ferák a ti druzí Strach nás ochromil Zpravodajské služby Mossad - Izraelské tajné války Japanese experimental transport aircraft of the pacific war
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.