Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné
Newsletter Špeciál September 2012 - MAGNET PRESS SLOVAKIA
DeAgostini
Harry Potter – Kniha šachu

Prinášame Vám ďalšiu kolekciu z dielne DeAgostini s názvom "Harry Potter – Kniha šachu". Tento šachový kurz vám každé dva týždne prinesie novú teóriu a praktické cvičenia. V každom novom čísle sa dozviete, aké stratégie používajú majstri, a čoskoro sa z vás stanú šachoví čarodejníci. Súčasťou kolekcie je 32 kameňov (šachových figúrok), s ktorými si budete môcť zahrať partiu, akú poznáte z filmu Harry Potter a Kameň mudrcov. Kamene vás očaria skvelými špeciálnymi efektmi, a vaše partie tak budú oveľa napínavejšie. Objednajte si kolekciu už teraz a objavte najhlbšie tajomstvá šachu! Nové číslo každých 14 dní.

Veselá farma

S najnovšou kolekciou DeAgostini sa dostaneš na veselú farmu Matúša a Marty. V každom čísle dostaneš peknú knižku, figúrky zvieratiek, ktoré žijú na vidieku, ale taktiež nádherné súčasti naozajstnej farmy: dom, stajňu, záhradu, traktor... Môžeš sa s nimi krásne hrať a zažiješ nové dobrodružstvá. Všetky knížočky sú bohato ilustrované veselými obrázkami a sú plné informácií a zaujímavostí o zvieratách a živote na farme. V každom čísle navyše nájdeš dva veselé príbehy o Matúšovi a Marte a ďalších obyvateľoch ich farmy! Vychádza ako dvojtýždenník.

Veselá farma
STAR WARS – Kultovní plavidla a vozidla

Nasadnite do legendárnych lodí z Hviezdnych vojen a vydajte sa na cestu po vzdialenej galaxii. Čakajú na vás slávne plavidlá a vozidlá vesmírnej ságy v jedinej kolekcii: od Millennium Falcona - lode Hana Sola, cez kráľovský krížnik z planéty Naboo, až po jedijské stíhacie lietadlo Anakina Skywalkera. Prvotriedne kovové modely boli vyrobené v spolupráci so spoločnosťou Lucasfilm podľa originálov využívaných v jednotlivých filmoch ságy Star Wars. Doposiaľ vyšlo 28 čísiel, staršie čísla si môžete objednať v našom e-shope. Vychádza každé dva týždne.

STAR WARS – Kultovní plavidla a vozidla
Tajemství lidského těla

Kolekcia pre zábavné učenie s názvom „Tajemství lidského těla“ vám pomôže zistiť z čoho sa skladá váš organizmus a ako funguje. Pomôže vám s tým sympatický kostlivec Chytrolín, s ktorým sa budete stretávať na stránkach tejto kolekcie. „Tajemství lidského těla“ sa bude skladať zo 41 čísiel. Súčasťou každého čísla je jedna alebo viac častí ľudského tela a pri skompletovaní celej kolekcie si čitatelia zostavia kompletný model ľudského tela (kostra vrátane vnútorných orgánov), ktorý bude na výšku merať 110 cm. Doposiaľ vyšlo 28 čísiel, staršie čísla si môžete objednať v našom e-shope. Nové číslo každých 14 dní.

Tajemství lidského těla
 
KONTAKT:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
OTVÁRACIE HODINY:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
 
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.