Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter September 2012
Těstoviny - kuchařka z edice Apetit

Těstoviny - kuchařka z edice Apetit

Deviata kuchárka Cestoviny z Edície Apetit ponúka cez 100 overených receptov. Na 160 stranách rozdelených do desiatich kapitol si vyberú tí, ktorí sa chcú naučiť úplné základy aj tí, ktorí hľadajú nové nápady. Vďaka tejto deviatej kuchárke z Edície Apetit sa naučíte pripravovať základné piliere talianskej kuchyne ako je omáčka bolognese, janovské pesto, špagety carbonara, aglio e olio, ale aj zapekať rôzne druhy cestovín, variť s nimi polievky, pripravovať z nich šaláty, dobre ochutiť kuskus a získate veľa nápadov, ako behom pár minút urobiť jedlo, na ktorom si pochutí celá rodina.

Vydáva: BURDA Media 2000

Viac
Pre našich najmenších

  Neskrotná Doba ledová 4 - Země v pohybu My Little Pony - knižka maľovaniek Anglicky s Hello Kitty - Moje samolepky 4+ Zelené vtákoviny
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Výstřel odnikud

Autor: Martin Pegler
Vydáva: Fighters Publications

Chronologická štúdia ostreľovačov podrobne popisuje vývoj, výcvik, výzbroj, taktiku a celú ju dokresľujú farebné a čiernobiele fotografie. Prispeli do nej aj ľudia, ktorí sa vďaka svojej zručnosti a nesmiernej odvahe stali jednými z najobávanejších vojnových špecialistov.
Detaily titulu
Obálka - Výstřel odnikud

Obálka - Tipy a triky rybářských mistrů

Tipy a triky rybářských mistrů

Autor: Henning Stilke
Vydáva: Víkend

Sprevádzajte majstrov sveta, Európy i ďalších špičkových odborníkov k vode a naučte sa ich triky a pasce pri chytaní rýb. Nezáleží na tom, či ide o sladkú alebo slanú vodu, dravé alebo nedravé ryby pre každého sa tu niečo nájde. Autor predstavuje kapitolu po kapitole skutočných majstrov a ich taktiky. Prečo títo športoví rybári ulovia viac ako druhí? Majstri tu poskytujú drobné, ale účinné rady, podľa ktorých sa môže riadiť každý a zlepšiť tak svoje rybárčenie.
Detaily titulu

Dálkovky - zlatá éra ČSA

Autor: Miloš Kvapil
Vydáva: Svět křídel

Už mnoho rokov sú vydávané štatistiky o leteckej prevádzke nad Severným Atlantikom. Obsahujú sťažnosti prevádzkovateľov na presýtenie prevádzky a uvádzajú aj zoznam spoločností, ktoré sú podielnikom uvedeného nahustenia v severoatlantickej oblasti. Od 3. februára 1962 až do 23. októbra 2009 v tomto zozname boli pravidelne aj ČSA.
Detaily titulu
Obálka - Dálkovky - zlatá éra ČSA

Obálka - Moje experimenty a patenty

Moje experimenty a patenty

Autor: Nikola Tesla
Vydáva: Dialog

Publikácia obsahuje množstvo rozličných fotografií z Teslovho osobného života. Autor opisuje dobrodružné a nebezpečné pokusy so striedavým prúdom s vysokou frekvenciou a mimoriadnym napätím, svoje prvé patenty, spôsoby bezdrôtového prenosu energie a svoje najvýznamnejšie vynálezy a objavy. Teslov rozprávačský štýl je strhujúci. Kniha sprostredkuje zážitok zvodného stretnutia s géniom aj čitateľom, ktorí sa o svet techniky nezaujímajú.
Detaily titulu

Děti Marie Terezie

Autor: Hanne Egghardtová
Vydáva: IKAR, a.s.

Bolo ich celkom šestnásť a len jedenásť z nich prežilo detský vek. Ľahké to nemali od samého začiatku. Ich mocná a vplyvná matka na ne hľadela ako na zástavy v ľstivých mocenskopolitických hrách. Mnohé z nich boli už v najranejšom detstve zasľúbené životným partnerom alebo predurčené pre politické úrady k posilneniu vplyvu a moci habsburského domu. Osobné väzby alebo vlastné priania pritom nehrali žiadnu rolu.
Detaily titulu
Obálka - Děti Marie Terezie

Obálka - Kam za technickými památkami: Praha a střední Čechy

Kam za technickými památkami: Praha a střední Čechy

Autori: Milan Plch, Jan Pohunek
Vydáva: Computer Press

Múzea, mlyny vodné i veterné, bane, elektrárne, mosty, železničné trate, technika vojenská i letecká, priehrady a vodné diela, veľa drobných zaujímavostí - to je len malá ochutnávka z pestrej ponuky výletných cieľov. Lokality a miesta sme vybrali pre rôzne druhy výletov a výprav - u niektorých sa dá stráviť celý deň, iné si prezriete za krátku dobu. Publikáciu dopĺňajú stovky fotografií, prehľadná mapa, kontakty a informácie, ktoré vám pomôžu naplánovať výlet presne na mieru.
Detaily titulu

Svět pirátů

Autor: Maurice Magre
Vydáva: XYZ

Koľko veľkých príbehov a drám by zostalo napospas závratnej minulosti, keby nebolo spisovateľov? A čo potom, keď sa jedná o pohnuté pirátske osudy. Cenné svedectvo o kultúre, mravoch a páchaných zločinoch týchto kriminálnikov, a zároveň veľkých moreplavcov, čerpal autor Maurice Magra zo starých cestovateľských časopisov a starých zapadnutých kníh francúzskych dobrodruhov. Nechajte sa uniesť uchvacujúcim a mnohokrát desivým svetom pirátov!
Detaily titulu
Obálka - Svět pirátů

Obálka - Téma: Alexander Dubček

Téma: Alexander Dubček

Autor: Antonín Benčík
Vydáva: Křesťanskosociální hnutí

V prvých kapitolách zaznamenáva autor pomerne stručne jeho úlohu ako lídra Pražskej jari 1968. V nasledujúcich kapitolách líči jeho život a zápas v opozičnom hnutí proti normalizačnému režimu G. Husáka, a najmä vyvrcholenie tohto zápasu v období príprav a priebehu nežnej revolúcie, ako uznávanej osobnosti na medzinárodnej a domácej pôde. Autor tu na pravú mieru uvádza aj rad rôznych legiend okolo nežnej revolúcie a jej "víťazov".
Detaily titulu

Obrazový atlas Lokomotivy

Autor: Michael Dörflinger
Vydáva: Universum

Encyklopedická príručka zoznamuje čitateľa slovom i obrazom s obrovským pokrokom techniky v oblasti konštrukcie lokomotív: od počiatkov spojených s parou a uhlím, cez obrov s dieselovým pohonom, určených na dlhé trate, až po moderné vysokorýchlostné vlaky, schopné dosiahnuť rýchlosť cez 500 kilometrov za hodinu. Vďaka množstvu zaujímavých fotografií a pútavým textom môžu záujemcovia o dejiny techniky nahliadnuť do fascinujúceho sveta lokomotív.
Detaily titulu
Obálka - Obrazový atlas Lokomotivy

Časopisy z našej ponuky
Obálka - Era21
Časopis Era 21 sa počas desiatich rokov svojej existencie dokázal dôrazne presadiť v konkurencii zavedených magazínov - stal sa najvýraznejším periodikom vo svojom odbore, nezávislým zdrojom informácií pre všetkých, ktorí sa zaoberajú architektúrou a staviteľstvom.
Objednať Viac
Obálka - Joga dnes
Prvý český časopis o joge a životnom štýle - časopis JÓGA DNES. S časopisom JÓGA DNES za pohodou a zábavou. Odhaľte svoju krásu zvnútra! My vám radi pomôžeme. Letné čítanie v časopise JÓGA DNES LÉTO 2/2012 práve vyšlo. Nechajte sa na leto inšpirovať príjemným čítaním.
Objednať Viac
Obálka - Model hobby magazín
Modelársky časopis Model hobby magazín zameraný na stavbu rádiom riadených modelov lietadiel, lodí, automobilov.
Objednať Viac
Obálka - Yacht
Každý mesiac prináša Yacht najčerstvejšie informácie a novinky zo sveta jachtingu, redakčné testy motorových člnov, plachetníc i príslušenstva, reportáže a zaujímavosti z jachtárskych pretekov i lodných výstav. Nájdete tu tiež pútavé príbehy z plavieb vrátane kompletných informácií o prenájmoch lodí i rady a tipy v oblasti servisu a údržby lodí.
Predplatiť Viac
Obálka - Marvel Super Heroes
Marvelovský svet je fascinujúce, šokujúce miesto plné úžasných, neuveriteľných a fantastických bytostí. Časopis Marvel Super Heroes bude sprievodcom na ceste za úžasnými hrdinami a zbabelcami a ich veľkolepými príbehmi. Je doslova nabitý parádnymi faktami, hrami, aktivitami a komiksami s tými najobľúbenejšími hrdinami: Spider-Manom, Thorom, X-Menmi, Hulkom alebo Avengermi!
Predplatiť Viac
Obálka - SAT & DVB-T magazín
Časopis SAT & DVB-T magazín je zameraný na príjem digitálnej satelitnej a digitálnej pozemnej televízie a rozhlasu. Popri odborných testoch digitálnej techniky čitateľ nájde na 68 stranách technické a informatívne články, celý rad informácií, príspevky čitateľov, prehľady digitálnych satelitných a pozemných programov, adresár firiem v ČR / SR a ďalšie informácie.
Predplatiť Viac
Obálka - Létající pevnosti č.16
Šesťnáste číslo z kolekcie Létající pevnosti vám prináša podrobné informácie o americkom bombardéri Northrop Grumman B-2A Spirit a jeho precízne zhotovený model v mierke 1:200
Predplatiť Viac
Obálka - Helikoptéry světa č.21
Dvadsiate prvé číslo z kolekcie Helikoptéry světa vám prináša podrobné informácie o americkom vrtuľníku Piasecky H-21 Workhorse/Shawnee a jeho precízne zhotovený model v mierke 1:72.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Cušima Hitlerova závěť Dobytí říše Aztéků Legionářská odyssea Vzpomínky z protektorátu
 
  "Mezek" Avia S/CS-199 - 2.díl Útočná puška AK–47 a její modifikace SS - Výstraha dějin La-5/7 vs Fw-190 - východní fronta 1942-45 Československé tankové síly 1945–1992
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.