Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter Špeciál August 2013
Predstavujeme vám novú kolekciu THE DOG

Predstavujeme vám novú kolekciu THE DOG

Každých 14 dní vychádza fantastický časopis plný informácií, obrázkov a príbehov vždy o jednom psom plemene. Zoznámte sa s najrozkošnejšou a najroztomilejšou zbierkou – dokážete odolať oddaným psím očiam a veľkým priateľským ňufáčikom? My rozhodne nie! Súčasťou každého čísla je plyšové šteniatko. Prečítajte si niečo vo fantastickom, zaujímavosťami nabitom časopise a zistite všetko o úžasných plyšových šteniatkach a ich špeciálnych obojkoch. Vydavateľ plánuje vydať 50 čísiel časopisu.

Pre našich najmenších

  Littlest Pet Shop - Malování se zvířátky Univerzita pro příšerky - obrazový průvodce Z rozprávky do rozprávky č.23 - Zakliata hora Veselá farma č.25 Veselá farma č.26
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Pětatřicátník - Vrtulníky Mi-24 na Moravě a v Čechách

Autor: J. Špaček, S. Medzihradský, J. Fojtík
Vydáva: Magnet Press Slovakia v spolupráci s redakciou Letectví + kosmonautika

Pred 35 rokmi boli v bývalom Československu zaradené do výzbroje vrtuľníky Mi-24. Vo svetle súčasnej vojensko-politicko-ekonomickej situácie sa však tento vynikajúci, hoci bez potrebných modernizácií neochvejne zastarávajúci vrtuľník, štyridsiatky s vysokou pravdepodobnosťou nedožije. To sú slová z autorského úvodu horúcej knižnej novinky vydanej v českom jazyku. Nová kniha Pětatřicátník – Vrtulníky Mi-24 na Moravě a v Čechách voľne nadväzuje na už vydanú publikáciu Vrtuľníky Mi-24 na Slovensku.
Obálka - Pětatřicátník - Vrtulníky Mi-24 na Moravě a v Čechách
Detaily titulu

Obálka - Churchill: vizionář, státník, historik

Churchill: vizionář, státník, historik

Autor: John Lukacz
Vydáva: Academia

John Lukacs sa po celý svoj ​​život zaoberá zložitou a komplexnou osobnosťou Winstona Churchilla. V knihe Churchill na tohto muža nazerá ako na vizionárskeho štátnika. Každá kapitola knihy vykresľuje Churchilla na vrchole síl. Okrem farbistého popisu jeho vzťahov so Stalinom, Rooseveltom, Eisenhowerom a ďalšími svetovými vodcami Lukacs uvažuje o Churchillovej schopnosti predvídať blížiacu sa druhú svetovú vojnu i vojnu studenú; skúma Churchillovu prestíž čoby historika, ktorý sa pozerá späť na konflikty, ktorých sa sám zúčastnil; a posudzuje často kontroverzné spôsoby, akým na Churchilla pozerali jeho kritici aj obdivovatelia.
 
Detaily titulu

Sebeobrana pro každého

Autor: René Javorek a kolektív
Vydáva: Akcent

Sebaobrana pre každého je stručnou príručkou sebaobrany. Chce umožniť záujemcom rýchlo a pokiaľ možno najjednoduchším spôsobom ovládnuť základné prvky sebaobrany. Kniha chce pomôcť najmä tým, ktorí sa snažia získať o sebaobrane základné vedomosti a zručnosti, ale nemajú možnosť navštevovať kurzy.
Obálka - Sebeobrana pro každého
Detaily titulu

Obálka - Sandman: Hra o tebe

Sandman: Hra o tebe

Autor: Neil Gaiman
Vydáva: Crew

Čo sa stane, keď sa vaše detské sny stanú skutočnosťou? Nič pekného. Aspoň pokiaľ k tomu dôjde v krajine poetických hororov Neila Gaimana. Lesbičky, hovoriace zvieratá, čarodejnice, transsexuáli, hovoriaca koža stiahnutá z tváre, rozprávkový svet, diabolská kukučka... a samozrejme sám vládca snov, Sandman. Tie všetky nájdete v piatom, celofarebnom prírastku do dnes už kultovej série. Dostanete sa do magickej ríše, ktorá nie je ani zďaleka tak idylická, ako sa na prvý pohľad zdá...
 
Detaily titulu

Dravci Evropy

Autor: Theodor Mebs
Vydáva: Víkend

Táto kniha predstavuje všetkých 39 druhov dravcov žijúcich v Európe. Ľahko sa zoznámite s doterajšími poznatkami o ich vzhľade, výskyte a rozšírení, hustote osídlenia, veľkosti ich revírov, spôsoboch lovu a potrave, rozmnožovaní, ťahoch, úmrtnosti a najvyššom dosiahnutom veku. Mapy zobrazujú hniezdne rozšírenie v Európe. Podrobne sa popisuje početnosť a ohrozenie. Vybrané farebné snímky a ďalšie verné farebné i čiernobiele ilustrácie - predovšetkým letové siluety - pomáhajú určiť druh a ponúkajú nevšedný pohľady do života a správania dravcov.
Obálka - Dravci Evropy
Detaily titulu

Obálka - Jeleni a psi od Bílého potoka

Jeleni a psi od Bílého potoka

Autor: Ota Bouzek
Vydáva: Akcent

Autor kníh o prírode, zveri, poľovníctve, lovoch aj horaloch je čitateľom tohto žánru, predovšetkým poľovníkom, veľmi dobre známy. Prevažná časť jeho viac ako dvadsaťročnej literárnej tvorby pochádza z Jeseníkov, lebo tam prežil celý svoj život profesionálneho lesníka. V novej knihe spracoval zaujímavé príbehy a osudy zveri aj svojich psov z príjemného a ním milovaného polesia Biely Potok.
 
Detaily titulu

Lovecká ohlédnutí

Autor: Jiří Křivánek
Vydáva: Knižní klub

Lovecký život prináša celý rad prekrásnych zážitkov, ktoré sa netýkajú priamo lovu, ale spájajú sa aj s pobytom v nedotknutej prírode. Jiří Křivánek sa poľovníctvu venuje dlhé roky a väčšinu profesionálneho života prežil vo vojenských lesoch. V obyčajných i neobyčajných loveckých príbehoch z vlastnej praxe vás zavedie do jedinečnej a nenarušenej prírody vojenských výcvikových priestorov a malebných krajiniek Doupovských hôr, Ralska či Brdské vrchoviny.
Obálka - Lovecká ohlédnutí
Detaily titulu

Obálka - Zázraky se dějí

Zázraky se dějí

Autor: Juliane Koepckeová
Vydáva: IKAR, a.s.

Keď sa sedemnásťročná Juliana Koepckeová zrútila s lietadlom do peruánskej džungle a ako jediná z cestujúcich prežila, rozpamätala sa na detstvo strávené s rodičmi v pralese. Vtedy sa naučila ctiť zákony pralesa; poznala zvuky džungle, vedela, ktoré zvieratá ju môžu zabiť a ktorá jej naopak ukážu cestu k civilizácii. Zranená dievčina sa jedenásť dní predierala hustým pralesom, bez kompasu a mapy, len s hrsťou cukríkov vo vrecku...
 
Detaily titulu

Guláše z hrnce i kotlíku

Autor: Radka Hrevušová
Vydáva: Nakladatelství Dona

Guláš patrí medzi najobľúbenejšie české pokrmy. Táto kuchárka ponúka veľký výber osvedčených receptov od gulášových polievok cez guláše z najrôznejších druhov mäsa, až po guláša bezmäsité.
Obálka - Guláše z hrnce i kotlíku
Detaily titulu

Časopisy z našej ponuky
Obálka - RC Modely
Časopis RC Modely o rádiom riadených leteckých, lodných a automobilových modeloch.
Predplatiť Viac
Obálka - XB-1
Časopis XB-1 si kladie za cieľ prinášať svojim čitateľom predovšetkým kvalitné a kratšie práce z fantastického žánru, to všetko obohatené o informačný servis zameraný na aktuálne vydané knižné tituly, filmy a hry.
Predplatiť Viac
Obálka - Rozmarýna
V novom mesačníku pre tvorivých ľudí, Rozmarýna, nájdete: tipy pre dom, chalupu aj záhradu; rady, ako sa starať o svoje zdravie; recepty pre každodenné i sviatočné varenie; návody na výrobu darčekov a dekorácií; nápady, ako si spríjemniť život.
Predplatiť Viac
Obálka - Vzdušné síly Armády České republiky – ročenka 2013
Redakcia časopisu pre Vás pripravila špeciálne vydanie časopisu Letectví + Kosmonautika, Vzdušné síly Armády České republiky – ročenka 2013, ktoré sa zameriava na Vzdušné sily Armády České republiky
Objednať Viac
Obálka - My little pony
Časopis pre malé slečny, My little pony, ktoré majú radi pestrý svet farebných poníkov - každý z poníkov má svoju vlastnú farbu a odlišnú osobnosť. Vo všetkých číslach mesačníka nájdu čitatelia rozprávanie o obľúbených hrdinoch, maľovanky, plagát, hádanky, zábavné úlohy
Predplatiť Viac
Obálka - Myslivost
Časopis MYSLIVOST vychádza už od roku 1923. Prináša odborné informácie z oblasti poľovníctva, chovu a starostlivosti o zver, poľovníctva, poľovníckej kynológie, loveckého a športového strelectva, čiastočne aj z oblasti lesníctva a ochrany prírody. Odborná časť je doplňovaná poviedkami, poľovníckymi príhodami, zaujímavosťami a informáciami zo širokého spektra poľovníckej činnosti v našej republike i v zahraničí. Pravidelnou súčasťou čísel sú rubriky Zaujímavosti, Zo života SPZ, Právna poradňa, Mladým poľovníkom, Poľovnícke pamiatky a kultúra a Správy.
Objednať Viac
Obálka - Hobby Historie
Ako je z podtitulu "Osobnosti, letectví a vojenská technika 20.století" zrejmé, časopis Hobby Historie sa venuje oblastiam, na ktoré už v jestvujúcich tituloch vydavateľstva Aeromedia nezostalo dostatok miesta. Teda najmä hlbším pohľadom na jednotlivé druhy techniky a jej nasadenie a tiež priblíži osudy zaujímavých osobností. Chýbať samozrejme nebudú reportáže zo zaujímavých múzeí, či farebné bokorysy.
Predplatiť Viac
Obálka - Motocykl
Časopis Motocykl je kvalitný celofarebný mesačník určený všetkým priaznivcom jednej stopy, obľúbený aj medzi profesionálmi motocyklového sveta. Nesmie chýbať žiadnemu motorkárovi či motocyklovému nadšencovi. Časopis prináša informácie o nových modeloch motocyklov, testoch aj technike a motocyklovom športe.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

NAŠE HINDY - vrtuľníky Mi-24 na Slovensku, Morave a v Čechách
Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Temné charisma Adolfa Hitlera Hitler - Pět tváří jeho osobnosti Terezínské ghetto - tajemný vlak do neznáma Brno nacistické Dobyvatelé Říše
 
  British military motorcycles in world war II Děla u Cassina Moje vzpomínky na východní boje ve druhé světové válce 1939-1945 První světová válka den po dni German air projects 1935-1945 vol. 4
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.