Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter August 2013
 
Kovový model lietadla L-39C legendárnej leteckej akrobatickej skupiny Biele Albatrosy
 
Pre našich najmenších
Macko Pusík: Mimoriadna ponuka!
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Vznik Velké Moravy

Autor: Dušan Třeštík
Vydáva: Nakladatelství Lidové noviny

Kniha sa zaoberá celou strednou a juhovýchodnou Európou, kde sa na prelome 8. a 9. storočia odohral zásadný kultúrny a spoločenský prelom vyznačený najmä prijatím kresťanstva a vznikom prvých slovanských štátov. Vtedy vstúpila stredná Európa na tú cestu, ktorá ju okolo roku 1000 už definitívne začlenila do spoločenstva štátov a národov západného, latinského kresťanstva. Pre vytvorenie dnešnej strednej Európy to bol vlastne jej počiatok.
Detaily titulu
Obálka - Vznik Velké Moravy

Obálka - Ludvík XIV. Život, doba a války krále Slunce

Ludvík XIV. Život, doba a války krále Slunce

Autor: Jiří Kovařík
Vydáva: Akcent

Ludvíka XIV. vnímame všeobecne ako okázalého absolútneho monarchu a despotu, riadiaceho Francúzsko podľa svojej vôle i rozmaru. Pokiaľ ide o politiku, je to vojnychtivý a dobyvačný kráľ. Tak vyzerá pokrivený obraz, poplatný republikánskej historiografii 19. stor., a pokiaľ zaňho prenikneme, objavíme muža vládnuceho podľa svojho najlepšieho svedomia tak, ako ho k tomu v detstve cieľavedome pripravovali...
Detaily titulu

Křížové výpravy

Autor: Antony Bridge
Vydáva: Leda

Krížové výpravy k Božiemu hrobu predstavujú jednu z najzaujímavejších tém stredovekých dejín. Sú súčasne krutou dejinnou drámou i romantickým dobrodružným románom dvoch storočí bojov o Svätú zem; krvavým príbehom o Turkoch a Grékoch, Araboch a assasinoch, Egypťanoch a Frankoch, Mongoloch a mamelukoch, vraždiacich sa navzájom v mene božom. Vystupujú v ňom legendárni hrdinovia ako Richrd Levie srdce, Saladin, Fridrich Barbarossa či Džingischán."
Detaily titulu
Obálka - Křížové výpravy

Obálka - Mosad: Nejslavnější operace izraelské tajné služby

Mosad: Nejslavnější operace izraelské tajné služby

Autor: Michael Bar Zohar, Nisim Mišal
Vydáva: Universum

Tejto knihy sa v Izraeli predalo viac než 120 000 výtlačkov a stala sa v tejto krajine najpredávanejšou knihou všetkých dôb. Živo predstavuje riaditeľov, agentov a najpozoruhodnejšie misie legendárnej tajnej služby, ktorá patrí k najuznávanejším a najobávanejším na svete. Autori zaznamenávajú nielen úspechy, ale i prechmaty tajnej služby, prameniace prevažne z prílišnej arogancie jej vedenia.
Detaily titulu

Rybaření pro začátečníky

Autor: Armin Göllner
Vydáva: Víkend

Táto kniha by hlavne mala byť návodom a pomocou pre začiatočníkov, ktorí sa chcú pokúsiť o šťastie s prútom, vlascom a háčikom. Pre pokročilých je studnicou solídnych informácií o vodách, rybách, náradí, metódach rybolovu a mnohom ďalšom.
Detaily titulu
Obálka - Rybaření pro začátečníky

Obálka - WORD 2013 – podrobný průvodce

WORD 2013 – podrobný průvodce

Autor: Tomáš Šimek
Vydáva: Grada Publishing

V tejto knihe sa dozviete všetko podstatné o aplikácii MS Word 2013. Popisujú sa tu všetky základné informácie o tom, ako program spustiť, ako sa orientovať v jeho prostredí a ako vkladať, upravovať a spracovávať dáta. Text knihy je zameraný najmä na použitie Wordu v školstve, v menších firmách a kanceláriách a v domácnostiach. Všetko je doplnené stovkami názorných obrázkov.
Detaily titulu

Jak naučit psa, aby netáhl na vodítku

Autor: Ralf Lindner
Vydáva: Grada Publishing

Myká váš pes každú chvíľu vodidlom, vlečie vás na prechádzke iným smerom než chcete vy? Z venčenia je nepríjemná povinnosť a pomyslenie na pekné vychádzky príde navnivoč kvôli neustálemu ťahaniu? Neviete si rady a len bezmocne sledujete, ako si robí vonku, čo chce? Potom by ste si mali prečítať túto knihu.
Detaily titulu
Obálka - Jak naučit psa, aby netáhl na vodítku

Obálka - Lovy s kamerou

Lovy s kamerou

Autor: Jiří Siegelbauer
Vydáva: Nakladatelství Dona

Kniha je súborom humorných, napínavých a dojemných poviedok z poľovníckeho prostredia, v ktorých sa autor delí o svoje nevšedné zážitky (stretnutia s medveďmi, tetrovmi a ďalšími lesnými zvieratami). Všetko navyše farbisto dokresľuje vlastnými fotografiami.
Detaily titulu

Století automobilů Škoda

Autor: Alois Pavlůsek
Vydáva: CPress

Encyklopédia popisuje históriu automobilovej značky Škoda i firmy Laurin & Klement. Prináša informácie o cestovných, športových i závodných modeloch, prototypoch a zabudnutých projektoch, a to od prvej voituretty Laurin & Klement typ A až po Škodu Superb, Roomster, Tudor, Yetti a Octáviu druhej generácie.
Detaily titulu
Obálka - Století automobilů Škoda

Časopisy z našej ponuky
Obálka - Macko Pusík - Špeciál na prázdniny
Macko Pusík - špeciál na prázdniny 2013 obsahuje veľa zábavy, maľované čítanie, úlohy, rébusy... Určený je pre deti od 3 rokov.
Objednať Viac
Obálka - Apetit speciál č.18
V jednej knihe, Apetit speciál č.18, získate päť časopisov – Apetit č.12/2012 až č.1,2,3,5/2013. Nájdete v nej 348 receptov, ktoré naozaj fungujú, 303 tipov na každý deň a to všetko na 634 stranách.
Objednať Viac
Obálka - Burda speciál 03/2013 – Kreativní pletení Léto 2013
Náš nový časopis Burda speciál 03/2013 – Kreativní pletení Léto 2013 pre všetky fanynky ručného pletenia a háčkovania. Celkom 33 originálnych noviniek v najkrajších farbách leta!
Objednať Viac
Obálka - Pečené dobroty č.9
Deviate číslo kolekcie Pečené dobroty v ktorom nájdete recepty na madlenky, krémový karamel, krehký jahodový koláč, balíčky z filo cesta s kozím syrom a ďalšie a samozrejme novú silikónovú formu do vašej zbierky.
Objednať Viac
Obálka - Kolekce automobilů Jamese Bonda č.05
Piate číslo Kolekce automobilů Jamese Bonda č.05 prináša kovový model automobilu Jaguar XKR z roku 2002, z filmu Dnes neumieraj. Precízne vyrobený kovový model v mierke 1:43 je umiestnený v špeciálnej zberateľskej krabičke, zachytávajúcej prostredie z filmovej scény...
Objednať Viac
Obálka - Star Wars Magazín
Komiksový časopis Star Wars Magazín pre všetkých fanúšikov Hviezdnych vojen a science fiction.
Objednať Viac
Obálka - Speciál La cucina italiana - Rajče, jaká vášeň!
Speciál La cucina italiana - Rajče, jaká vášeň! je šiestym vydaním špeciálu z edície časopisov La Cucina Italiana, ktoré vychádzajú 3x ročne
Objednať Viac
Obálka - ART ATTACK
Nový časopis ART ATTACK, ktorý prináša kreatívnu zábavu pre všetkých, ktorí radi tvoria! V každom čísle naviac nájdete skvelú doskovú hru!
Objednať Viac

Dni svätého Huberta

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  1938: Měli jsme kapitulovat? Český fašizmus na Moravě Železná opona Divná válka Sestřel
 
  Stíhač v Buchenwaldu Tajné operace 2.světové války Válečný vůdce 2. díl Meteor I vs. létající puma V1 Konec: Německo 1944-45
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.