Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter December 2013
Vyberte si z ponuky vyše 250 časopisov
Pre našich najmenších

  Včielka Maja - maľovanky a hádanky 1 Včielka Maja - maľovanky a hádanky 2 Ja Maco Barbie - Tvoj módny skicár Monster High - Módny skicár
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Četnické případy

Autor: Michal Dlouhý
Vydáva: Naše Vojsko

Kniha približuje spôsoby riešenia zločinov československým žandárstvom. V rámci výkonu takzvanej "pátracej služby" žandárstvo na našom území stále viac používalo okrem kriminalistickej taktiky i práve sa rodiace vyšetrovacie metódy a technické prostriedky, používané ostatne dodnes. Popisované príhody sa skutočne udiali v Čechách, na Morave, v Sliezsku, na Slovensku a Podkarpatskej Rusi.
Obálka - Četnické případy
Detaily titulu

Obálka - Čeští lvi pod Hindúkušem

Čeští lvi pod Hindúkušem

Autor: Petr Blahuš
Vydáva: Naše Vojsko

Autor - vojnový novinár - opisuje obetavosť českých vojakov, slúžiacich vo vojnou zmietanom Afganistane. Čerpá zo svojich ciest do dnes asi najnebezpečnejšieho miesta našej planéty, pri ktorých absolvoval s českými i americkými vojakmi celkom 21 bojových misií. Kniha obsahuje unikátne spravodajské materiály o taktike Talibanu a spojeneckých protiopatreniach, ale vďaka kapitolám venovaných islamu, histórii jeho vzniku a dejinám Afganistanu je zaujímavá aj pre záujemcov o toto náboženstvo, kultúru a región.
 
Detaily titulu

Historie evropských duelů a šermu

Autori: Jiří Kovařík, Leonid Křížek
Vydáva: Mladá Fronta

Autori vo svojom diele koncipovanom do troch zväzkov popisujú nielen jednotlivé formy boja dvoch jedincov či súboje známych osobností, ale všímajú si aj sociálno-historický kontext a dobové literárne či dramatické reflexie duelov.
Obálka - Historie evropských duelů a šermu
Detaily titulu

Obálka - Neodolatelné krémové moučníky

Neodolatelné krémové moučníky

Autor: Alena Doležalová
Vydáva: Nakladatelství Dona

Krémové múčniky sú pre väčšinu z nás naozaj neodolateľné. Nemusia byť ani príliš zložité a zdĺhavé na prípravu. Kuchárska kniha obsahuje pestrú ponuku múčnikov s najrôznejšími krémami a polevami, vrátane rád a tipov pre prípravu a zdobenie.
 
Detaily titulu

Výroba vína u malovinařů

Autor: Pavel Pavloušek
Vydáva: Grada Publishing

Praktická príručka pre pestovateľov, ktorí vlastnia menšie vinohrady a víno si vyrábajú často len pre svoje osobné potešenie, ale niekedy postupne prejdú aj na profesionálnu úroveň. Zhŕňa najnovšie informácie z neustále sa vyvíjajúce vinárskej vedy.
Obálka - Výroba vína u malovinařů
Detaily titulu

Obálka - Brambory

Brambory

Autor: Bohumil Vokál a kolektiv
Vydáva: Profi Press

Publikácia zhŕňa najnovšie poznatky týkajúce sa produkcie, použitia a ekonomiky zemiakov. Zahŕňa biologickú charakteristiku zemiakov, šľachtenia a odrodovej skladby, pestovateľskú technológiu a techniku pre pestovanie, zber, pozberové spracovanie, skladovanie a trhovú úpravu zemiakov a tiež spracovateľskú technológiu, ekonomiku, odbyt a predaj zemiakov. Kniha je využiteľná pre laickú i odbornú verejnosť.
 
Detaily titulu

Lovecké zápisky

Autor: Eva a Petr Žídkovi
Vydáva: Nakladatelství Doplněk

Vydajte sa spolu s autormi do nefalšovanej kanadskej divočiny! Predovšetkým láska k prírode spôsobila, že sa manželia Žídkovi v osemdesiatych rokoch rozhodli odísť z Československa, kde sa stretávali s neutešeným a stále sa zhoršujúcim stavom životného prostredia, do Kanady. Na rozprávanie o ich lesníckych začiatkoch v bývalej vlasti nadväzuje líčenie zážitkov z prírody a loveckých sprievodov, vďaka ktorým skladajú pre čitateľa mozaiku krásnej kanadskej divočiny.
Obálka - Lovecké zápisky
Detaily titulu

Obálka - Anatomie parních lokomotiv

Anatomie parních lokomotiv

Autor: Hynek Palát
Vydáva: Computer Press

Kniha obsahuje podrobný prehľad u nás prevádzkovaných parných lokomotív a zoznamuje čitateľa s ich konštrukciou, zaujímavosťami z ich prevádzky, históriou parných strojov, hlavnými konštrukčnými celkami, ich opravami a údržbou. Kniha prináša tiež zaujímavé informácie o úzkorozchodných dráhach a špeciálnych parných lokomotívach aj mnoho unikátnych farebných fotografií z obdobia počiatkov dejín českej železničnej dopravy.
 
Detaily titulu

Velká kniha umění jachtingu

Autor: Tom Cunliffe
Vydáva: IFP Publishing

Ako generácia nových jachtárov z poslednej dekády zreje a stáva sa skúsenejšou, chceme jej ponúknuť aj zodpovedajúcu literatúru. Autorom knihy je známy jachtár, spisovateľ a redaktor Tom Cunliffe, ktorého články a knihy sú veľmi populárne a v Anglicku preslávené.
Obálka - Velká kniha umění jachtingu
Detaily titulu

Obálka - Elektronika a elektrotechnika motorových vozidel

Elektronika a elektrotechnika motorových vozidel

Autor: Pavel Štěrba
Vydáva: Computer Press

Kniha obsahuje podrobné informácie o elektronických systémoch a elektrických spotrebičoch v osobných vozidlách s benzínovými aj naftovými motormi a popisuje funkciu všetkých zariadení, riadiacich jednotiek, akčných členov a ich vzájomnú interakciu, možnosti riadenia, kalibrácie, preprogramovanie aj reguláciu. Nájdete tu tiež postupy pre opravu niektorých porúch svojpomocne a chybové kódy.
 
Detaily titulu
Dajte predplatnému nový rozmer! Epredplatne.sk

Časopisy z našej ponuky
Obálka - Auto magazín
Auto magazín a Profi auto – najčítanejší motoristický časopis na Slovensku, v ktorom čitateľ nájde odborné informácie a rady, automobilové a technické novinky, redakčné testy osobných a úžitkových áut a motocyklov, informácie o službách poisťovní a lízingových spoločností, rozhovory a mnoho iného.
Predplatiť Viac
Obálka - Hobby Historie
Ako je z podtitulu "Osobnosti, letectví a vojenská technika 20.století" zrejmé, časopis Hobby Historie sa venuje hlbším pohľadom na jednotlivé druhy vojenskej techniky a jej nasadenie a tiež približuje osudy zaujímavých osobností. Nechýbajú samozrejme reportáže zo zaujímavých múzeí, či farebné bokorysy techniky.
Predplatiť Viac
Obálka - Letadla
Hlavný hrdina Prášok Skočdopoľa je malé práškovacie lietadlo, ktoré však sníva svoj veľký sen - zúčastniť sa slávnych pretekov Letom svetom a stať sa najlepším lietadlom na svete. Jeho kamaráti z Vrtuľákova mu na jeho ceste za splnením sna pomáhajú.
Predplatiť Viac
Obálka - Včelka Mája
Čarovný svet Včielky Maje podnecuje predstavivosť a rozvíja v deťoch obrazotvornosť a schopnosti aktívneho vnímania sveta okolo nás! V každom čísle nájdete zábavný príbeh Maji, Vilka, Flipa aj ďalších obyvateľov lúky, hádanky, úlohy a maľovanky.
Predplatiť Viac
Obálka - Auto7
Dvojtýždenník Auto7 je vysoko kompetentný, spotrebiteľsky orientovaný automobilový časopis, ktorý svojou vysokou informačnou hodnotou pomáha čitateľom v orientácii na trhu automobilov, príslušenstva a ostatných produktov či služieb. Časopis svojou koncepciou a cenovou dostupnosťou vyhovuje motorizmu chtivej omladine aj vyspelým motoristom.
Predplatiť Viac
Obálka - Hasičští giganti č.12
Dvanáste číslo z kolekcie Hasičští giganti Vám prináša precízne zhotovený kovový model amerického hasičského automobilu E-One Cyclone II Pumper Boston z roku 1999 v mierke 1:64.
Objednať Viac
Obálka - InStyle
InStyle prináša články o móde, kozmetike, interiérovom designe a bývaní, štýlovom stolovaní a cestovaní a zakladá si na blízkom vzťahu zo svojimi čitateľkami.
Predplatiť Viac
Obálka - Helikoptéry světa č.51
Samostatne predajné päťdesiate prvé číslo z kolekcie Helikoptéry světa vám prináša podrobné informácie o americkom vrtuľníku Kaman SH-2F Seassprite a jeho precízne zhotovený model v mierke 1:72.
Objednať Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  The Pucará story French flying boats of WWII PZL P.11c Vzpomínky na neznámé letce 311 Squadron
 
  Heinrich Himmler Vojenské vyznamenania a vojenské odznaky Slovenskej republiky Vražedná medicína Za oponou teroru a války Biologické a chemické zbrane
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.