Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter Január 2013
 
MiG-29UBS Slovak Air Force

MiG-29UBS Slovak Air Force

Prinášame Vám ďalší kovový model lietadla slovenských vzdušných síl, dvojmiestny MiG-29UBS (1303) s kamuflážou Bojovej letky Zmiešaného krídla Otta Smika v mierke 1 : 72. Limitovaná číslovaná edícia 240 kusov pre ČR a SR obsahuje kartu, ktorú podpísal jeden z pilotov tohto stroja genpor. v. v. Ing. Štefan Gombík.

Vo voľnom predaji budú balenia od poradového čísla 021. Objednávať v e-shope, e-mailom, telefonicky, alebo môžete zakúpiť okamžite v našej predajni na Šustekovej 8, v Bratislave. V ponuke za špeciálne ceny sú modely s poradovými číslami, 007, 009, 011, 013, 015, 017 a 019, ktoré bude možné zakúpiť výhradne osobne, v našej predajni na Šustekovej ul. č.8, v Bratislave. Na tieto poradové čísla modelov nie je možná rezervácia vopred.

Vydáva: Witty Industrial Co., Ltd

 
Pre našich najmenších

  Veselá farma č.9 Veselá farma č.10 Veselá farma č.11 Z rozprávky do rozprávky č.15 - Čo fígeľ - to groš Z rozprávky do rozprávky č.16 - Zlatá priadka
 
Získajte elektronické predplatné za symbolickú cenu!

Získajte elektronické predplatné za symbolickú cenu!

Od novembra nájdete v našej ponuke Vaše obľúbené časopisy z vydavateľstva Aeromedia a.s. už aj v elektronickej verzii. Všetci predplatitelia zo Slovenska i z Česka, ktorí majú zaplatené ročné predplatné tlačenej verzie niektorého z časopisov L+K, atm, Modelář, Hobby Historie alebo Aerohobby si teraz môžu za jedinečnú cenu len 2 € / 50 Kč objednať k tomuto titulu aj elektronickú verziu predplatného na rok 2013.

Akcia platí do 28. februára 2013.
Viac...

Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Generáli - slovenská vojenská generalita 1918-2012

Autor: Jan Štaigl a kol.,
Vydáva: MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.

Druhé vydanie publikácie o slovenskej vojenskej generalite, ktorého zámerom je aktualizovať biografické portréty osôb v generálskej hodnosti uvedených v prvom vydaní, ako aj doplniť publikáciu o portréty nových generálov a tých, na ktorých sa v jej prvom vydaní „zabudlo“. K reedícii publikácie prispel tiež veľký záujem zo strany príslušníkov Ozbrojených síl SR a širšej slovenskej i českej verejnosti.
Detaily titulu
Obálka - Generáli - slovenská vojenská generalita 1918-2012

Obálka - Heatová a hra s ohněm

Heatová a hra s ohněm

Autor: Richard Castle
Vydáva: Zoner Press

Richard Castle, autor známy z obľúbeného seriálu Castle na zabití (na TV Prima, na slovenskej stanici JOJ pod názvom Vtierka Castle), prichádza s ďalším detektívnym príbehom. Nikki Heatová, detektív newyorského oddelenia vrážd, čelí možno najťažšiemu prípadu svojej doterajšej kariéry. Nielenže na ňu čaká vyšetrovanie, ktoré mieri až k tým najvplyvnejším ľuďom v New Yorku, do cesty sa jej tiež začnú pliesť jej nadriadení, vrátane jej učiteľa a priateľa kapitána Montrosa.
Detaily titulu

Alžběta II. - Život moderní panovnice

Autor: Sally Bedell Smith
Vydáva: Triton

Od chvíle, kedy v roku 1952 v dvadsiatich piatich rokoch zasadla na trón, bola kráľovná Alžbeta II. cieľom nepretržitej pozornosti. Čo však o najznámejšej korunovanej hlave sveta naozaj vieme? Známa autorka životopisov na základe mnohých rozhovorov a predtým utajených dokumentov poodhaľuje tajomstvá a v dôverných podrobnostiach ukazuje pracovný i súkromný život kráľovnej, ktorá previedla svoju krajinu a Commonwealth šesťdesiatimi rokmi vojen a otrasov s nebývalým kľudom, inteligenciou a dôstojnosťou.
Detaily titulu
Obálka - Alžběta II. - Život moderní panovnice

Obálka - Lenin, Stalin a Hitler

Lenin, Stalin a Hitler

Autor: Robert Gellately
Vydáva: VOLVOX GLOBATOR

Renomovaný historik dospieva k záveru, že väčšina porovnávacích štúdií sovietskej a nacistickej diktatúry je negatívne poznamenaná prehliadaním Leninovej úlohy v celej dráme. Odmietaním mytológie „dobrého“ Lenina kniha načrtáva presvedčivý spoločensko-historický obraz úlohy týchto troch diktátorov a starostlivo dokumentuje ich podobnosti i rozdiely. Ukazuje, že nezmieriteľné nepriateľstvo medzi Stalinom a Hitlerom nevyhnutne muselo viesť k totálnej vojne a genocíde.
Detaily titulu

Černá kniha cirkve

Autor: Michael Hebeis
Vydáva: Knižní klub

Už 2000 rokov si katolícka cirkev robí nárok na morálne vedenie a duchovnú kompetenciu – a neprestáva desiť veriacich svojimi novými a novými škandálmi. Reakcia cirkevnej vrchnosti je stále rovnaká: zamlčovanie a zastieranie. Register hriechov cirkve siaha od antisemitizmu po pedofíliu a svedčí o tom, ako bezohľadne kráčala po celé stáročia za svojimi cieľmi.
Detaily titulu
Obálka - Černá kniha cirkve

Obálka - Vlády a vládcové

Vlády a vládcové

Vydáva: Fortuna Print

Obsažný a prehľadne usporiadaný sprievodca systémami vládnutia vo všetkých krajinách sveta je vítanou pomôckou pre všetkých čitateľov, ktorí sa chcú orientovať v záplave informácií o problémoch svetovej politiky.
Detaily titulu

Myslivecká střelba

Autor: Heinrich Weidinger
Vydáva: Grada Publishing

Streľbe z loveckej zbrane sa dá naučiť rovnako ako všetkým ostatným loveckým zručnostiam. Čím fundovanejšia príprava, čím cielenejšie je ďalšie vzdelávanie a nácvik, tým istejší a precíznejší bude váš zásah v praxi. V knihe sú informácie o hlavniach, pažbe, kohútikoch, puškohľadoch, spôsoboch loveckého zamierenia, o streľbe na rôzne vzdialenosti, o strelive, balistike a všetkom ďalšom, čo by mal poľovník poznať
Detaily titulu
Obálka - Myslivecká střelba

Obálka - Neobyčejné snímky obyčejných scén

Neobyčejné snímky obyčejných scén

Autor: Simon Bond
Vydáva: Zoner Press

Nezáleží na tom, či fotografujete najmodernejšou digitálnou zrkadlovkou alebo len jednoduchým kompaktným fotoaparátom – rozhodujúce je to, či záber vidíte svojimi očami pred tým, než stlačíte spúšť. Tato kniha dokáže zmeniť to, ako vidíte svet okolo seba. Ukáže vám postupy, ktoré vám dovolia nájsť objekty pre fotografovanie i na tých najbežnejších miestach, ktoré denne míňate bez povšimnutia.
Detaily titulu

Svržená modla: Spiknutí kolem Jurije Gagarina - DVD

Vydáva: Řitka Video

Písal sa 12. apríl 1961 a sovietsky kozmonaut Jurij Gagarin ako prvý človek vzlietol do vesmíru. Od tej doby sa ale vynoril celý rad konšpiračných teórií, ktoré udalosti popisujú inak než oficiálne zdroje. A práve o jednej z nich je i tento unikátny dokument. Zatiaľčo celý svet jasal nad udalosťou storočia, dokumenty, ktoré ležali po dlhé roky utajované v Kremli, naznačujú, že všetko mohlo byť trochu inak.
Detaily titulu
Obálka - Svržená modla: Spiknutí kolem Jurije Gagarina - DVD

Časopisy z našej ponuky
Obálka - Chip
Najčítanejší a najpredávanejší český počítačový mesačník Chip pravidelne prináša aktuálne informácie zo sveta počítačov a digitálnej techniky – testy hardwaru, softwaru, reportáže z technologických výstav a praktické rady a tipy, ako riešiť rôzne problémy súvisiace s využívaním modernej techniky.
Predplatiť Viac
Obálka - Počítač pro každého
Počítačový dvojtýždenník Počítač pro každého určený pre bežných užívateľov PC, ktorí nie sú profesionálnymi odborníkmi IT a potrebujú jasné, praktické a použiteľné informácie. V každom čísle je zaradené CD alebo DVD s vybranými programami.
Predplatiť Viac
Obálka - Macko Pusík
Macko Pusík je Plnofarebný ilustrovaný mesačník pre deti od 3 rokov, s rozprávkami, Pusíkovými príbehmi, hádankami, maľovaním, veselým počítaním, návodmi a hrami. Pedagógmi je časopis odporúčaný pre predškolákov a deti nižšieho školského veku nielen pre zábavu ale i poučenie.
Predplatiť Viac
Obálka - Helikoptéry světa č.27
Magazín z kolekcie Helikoptéry světa vám prináša podrobné informácie o americkom vrtuľníku Bell OH-58 Kiowa a jeho precízne zhotovený model v mierke 1:72.
Predplatiť Viac
Obálka - Létající pevnosti č.21
Magazín z kolekcie Létající pevnosti vám prináša podrobné informácie o americkom lietadle Grumman A-6 Intruder a jeho precízne zhotovený model v mierke 1:144.
Predplatiť Viac
Obálka - Taxíky světa č.21
Magazín z kolekcie Taxíky světa vám prináša informácie o taxíku francúzskej výroby Citroën Traction Avant 11 jazdiaceho v uliciach Madridu a jeho precízne zhotovený model v mierke 1:43 z roku 1955.
Predplatiť Viac
Obálka - Bojová vozidla č.59
Magazín z kolekcie Bojová vozidla vám prináša informácie o nemeckom osemkolesovom obrnenom vozidle Sd.Kfz. 231 a jeho precízne zhotovený model v mierke 1:72.
Predplatiť Viac
Obálka - Stavební stroje č.17
Magazín z kolekcie Stavební stroje vám prináša informácie o terénnom dampri a jeho precízne zhotovený model v mierke 1:64.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Bernard Montgomery Opevnění IV.sboru - Část 3.: Tvrz Smolkov Kapitán Jaroš Eskadry nad Poniatowem - Wrzesień 1939 Bitevní pole 2. světové války – 11. DVD
 
  Bitevní pole 2. světové války – 10. DVD Muž, který pronikl do Osvětimi Vojenské uniformy - Obrazová encyklopedie Západní tažení Utajená obrana Šumavy
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.