Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter Jún 2013
 
Grilování - kuchařka z Edice Apetit

Grilování - kuchařka z Edice Apetit

Nová kuchárska kniha Grilování z Edice Apetit ponúka tie najlepšie nápady (nielen) na gril. Zo 130 overených receptov si vyberú tí, ktorí sa chcú naučiť základy grilovania, i tí, ktorí chcú vyskúšať niečo nové.
Varenie pod šírym nebom je jedným z najlepších spôsobov, ako si vychutnať leto. Vďaka tejto kuchárskej knihe pripravíte na grile ako rýchlu večeru, tak i pohostenie pre partiu priateľov - a to od predjedla po sladkú bodku. Dozviete sa v nej, ako urobiť fantastické burgery a vyladené steaky, naučíte sa pravidla správneho grilovania, ako mäso marinovať, ako ochutiť dipy atď. S kuchárskou knihou Grilování sa stanete majstrami grilu!

Autor: Redakcia časopisu Apetit
Vydáva: BURDA Media 2000

 
Pre našich najmenších

  Medvídek Pú - Moje pohádka Burák zástupcem šerifa - Moje pohádka Auta - Burák a neposlušné traktory - Moje pohádka Zvonilka – Moje pohádka Na vlásku – Moje pohádka
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Ponorka

Autor: Lothar-Gunther Buchheim
Vydáva: Naše vojsko

Dej románu sa odohráva na prelome rokov 1941 a 1942, kedy prudko stúpa letecká aktivita spojencov a kedy sa Britom podarilo rozlúštiť nemecký kód pre komunikáciu ponoriek s velením. V tej dobe je tiež z Hitlerovho rozkazu časť ponoriek prevelená z Atlantiku do Stredozemného mora, v snahe brániť námorné komunikácie zásobujúce Afrika korps. Prienik ponoriek Gibraltárskou úžinou sa stal pre mnohé osudným...
Detaily titulu
Obálka - Ponorka

Obálka - Tragédia politika, kňaza a človeka

Tragédia politika, kňaza a človeka

Autor: Ivan Kamenec
Vydáva: Premedia

Kňaz, ktorý neposlúchal Vatikán, politik, ktorý bojoval s radikálmi vo vlastnej strane, človek, ktorý sa stal protirečivým symbolom celej éry. Prezident vojnovej Slovenskej republiky Jozef Tiso dodnes rozdeľuje spoločnosť aj historikov. Ivan Kamenec sa vo svojej monografii, ktorá vychádza v druhom, rozšírenom vydaní, zameral predovšetkým na kľúčové vojnové roky.
Detaily titulu

Izrael a Palestína 3.vydanie

Autor: Marek Čejka
Vydáva: Barrister & Principal

Kniha Mareka Čejku búra dva vzájomne sa posilňujúce mýty o izraelsko-palestínskom konflikte, ktoré sú v českom prostredí značne rozšírené: ten prvý hovorí o "odvekom sváre Židov a moslimov" a druhý o "izraelsko-palestínskom konflikte ako stelesnení stretu dvoch civilizácií - židovsko-kresťanskej západnej verzus moslimskej orientálnej"
Detaily titulu
Obálka - Izrael a Palestína 3.vydanie

Obálka - Velká kniha manažerských dovedností

Velká kniha manažerských dovedností

Autori: Ros Jay, Richard Templar
Vydáva: Grada Publishing

Nemáte nikdy dostatok času pripraviť sa na zvládnutie kľúčových manažérskych úloh? Drvia vás náročné deadliny a presila práce? Potrebovali by ste vzdorovať času, ale neviete, ako? Tento praktický manuál pokrýva všetky hlavné situácie, ktorým musíte čeliť pri svojej práci.
Detaily titulu

Stasiland

Autor: Anna Funder
Vydáva: Slovart

V roku 1989 padol berlínsky múr a krátko na to sa rozdelené Nemecko znovu zjednotilo. Prestala existovať NDR. V zemi, kde sa najvyššie veliteľstvo tajnej polície doslova cez noc zmenilo na múzeum a kde jeden z päťdesiatich občanov donášal na svojich spoluobčanov, čakajú na svoje zverejnenie tisíce príbehov. Autorka rozpráva tie najzaujímavejšie z nich.
Detaily titulu
Obálka - Stasiland

Obálka - Oživili sme pancierový vlak

Oživili sme pancierový vlak

Vydáva: Múzeum Slovenského národného povstania

Kniha zachytáva všetko o pancierovom vlaku Štefánik. Publikácia obsahuje mnoho farebných a dobových fotografií s popismi. Dozviete sa niečo o histórii vzniku vlaku, jeho nasadení v boji, technické parametre, informácie o jeho rekonštrukcii a putovaní po rôznych výstavách a akciách.
Detaily titulu

Retrívři a vodní psi

Autor: Eva Nohelová
Vydáva: Plot

Nájdete tu informácie o týchto psoch: labradorský retríver, curly coated retríver, flat coated retríver, zlatý retríver, nova scotia duck tolling retríver a chesapeake bay retríver a tiež portugalský vodný pes, írsky vodný španiel, americký vodný španiel, španielsky vodný pes, lagotto romagnolo, barbet a watterhound. U každého plemena je podrobne spracovaná história, povaha, starostlivosť, zdravie, vzhľad a prípadné zaujímavosti pri chove.
Detaily titulu
Obálka - Retrívři a vodní psi

Obálka - Základy moderní kaprařiny

Základy moderní kaprařiny

Autori: Viktor Krus, Jiří Krus
Vydáva: Rubico

Podrobný sprievodca pre každého, kto sa zaujíma o lov kaprov. V knihe sa dozviete rad informácií o biológii a chovaní kapra, o jeho love pomocou najmodernejších techník a o revíre, ktorý je vyhlásený kapitálnymi jedincami. Nechýbajú ani kapitoly popisujúce prax pri vode, s ktorých pomocou ľahšie pochopíte náročný lov tejto nádhernej ryby. Kniha obsahuje i veľa tipov, trikov, veľké množstvo fotografií a ilustrácií.
Detaily titulu

Planes of fame 2014 - nastenný kalendár

Autori: Ladislav Vyskočil, Miroslav Kvapil, Tomáš Ruta

Nástenný kalendár na rok 2014 z laminovaného papiera s farebnými fotografiami vrtuľových lietadiel z druhej svetovej vojny. Rozmery: 485 × 335 mm.
Detaily titulu
Obálka - Planes of fame 2014 - nastenný kalendár

Časopisy z našej ponuky
Obálka - Kolekce automobilů Jamesa Bonda č. 2
2. číslo z kolekcie Automobily Jamesa Bonda prináša precízne vyrobený kovový model automobilu Aston Martin V12 Vanquish z roku 2002 v mierke 1:43, z filmu Dnes neumieraj. V časopise sa dozviete viac o vozidle, ale i ako sa natáčala naháňačka na ľade a iné triky z natáčania tohto filmu.
Objednať Viac
Obálka - Pečené dobroty č.07
Siedme, samostatne predajné číslo kolekcie Pečené dobroty. V tomto čísle nájdete napr. recepty na medový koláč, sušienky "Mačacie jazýčky", Ciabattu a do vašej zbierky potrieb na pečenie pribudnú tri silikónové formy v tvare malého pohárika.
Objednať Viac
Obálka - Mountain bike action č.05/2013
Česká verzia legendárneho magazínu o horských bicykloch Mountain Bike Action. Vydanie MBAction v České republice preberá exkluzívny obsah originálu a obohacuje ho pôvodnými domácimi testami, článkami, reportážami, rozhovormi a aktualitami.
Objednať Viac
Obálka - Creative šperk
Nový časopis Creative Šperk, ponúkne na 38 stranách formátu A4, na kvalitnom papieri každý štvrťrok 20 originálnych návodov krok za krokom na šperky z rôznych materiálov, módne doplnky, brošne, náramky, čelenky a pod. Prvé číslo vyjde 1.8., do 31.7. platí výrazná zľava na predplatné.
Predplatiť Viac
Obálka - WENDY
Nový časopis WENDY pre všetky dievčatá, ktoré milujú kone! Každý mesiac v ňom nájdete zaujímavé reportáže, testy, hádanky, nádherné plagáty, komiks z ranča a fotopríbeh. Na viac je u každého čísla super darček!
Predplatiť Viac
Obálka - Taxíky světa č.31
37. číslo z kolekcie Taxíky světa vám prináša informácie o taxíku Austin FX4 britskej výroby jazdiaceho v Londýne a jeho precízne zhotovený model v mierke 1:43 z roku 1958. FX4 je klasický "Black Cab" známy z ulíc Londýna.
Objednať Viac
Obálka - STAR WARS – Kultovní plavidla a vozidla č.48
Témou 48. čísla kolekcie STAR WARS – Kultovní plavidla a vozidla je tank obchodnej federácie AAT. Repulzorový obrnený útočný tank, firmy Baktoid Armor Workshop, bol typickým výrobkom tejto firmy pre Obchodnú federáciu.
Objednať Viac
Obálka - Pro Football
Pro Football: najlepšie ligové súťaže sveta (anglická, talianska, španielska, nemecká a francúzska), české a slovenské futbalové dianie, európske pohárové súťaže, profily najlepších futbalistov a tímov, špičkové fotografie, jedinečné štatistiky. Vychádza 12 krát do roka
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Československá generalita Slovensko v roku 1941 Východoslovenská armáda – horúce leto 1944 na východnom Slovensku V perimetri zameriavača Vojnová kronika č.1/2012
 
  Vojnová kronika č.2/2012 Slavní českoslovenští zbraňaři Křídlo, klapky, hřeben! Malá kniha o velkých bunkrech - Největší pevnostní stavby světa 1918 – 1945 Tajné denníky Hitlerova osobního lékaře
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.