Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter Máj 2013
 
The Weathering Magazine - BLÁTO

The Weathering Magazine
BLÁTO

Weathering, čiže patina je hlavnou témou monotematických publikácií z edície The Weathering Magazine (TWM). Sú zamerané vždy na jeden aspekt povrchovej úpravy. V publikácii je vždy časť povrchovej úpravy modelu prebraná zo všetkých strán na rôznych modeloch, najrôznejšími spôsobmi a technikami, nechýba ani fotografická dokumentácia predlôh a ich vzhľadu. Prvá publikácia, ktorá vyjde približne v polovici júla, má ako hlavnú tému blato a jeho stvárnenie na modeloch.
Ide o úspešnú zahraničnú edíciu, ktorá bude v licencii štvrťročne vychádzať v českom jazyku a jednotlivé tituly môžete získať len predobjednaním v našej spoločnosti. V predaji bude len v niekoľkých vybraných predajniach. Prvú publikáciu TWM Blato si môžete objednať len do 14. júna a potom možnosť objednania končí. Vydaná bude v polovici júla 2013.

Vydáva: Aeromedia a.s.

 
Pre našich najmenších

  Trblietavé víly Malý kúzelník Hravé šteniatka + 50 nálepiek Krásne princezné Škola kreslenia pre deti
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Habsburkové bez říše

Autor: Dieter Kindermann
Vydáva: Ikar, a.s.

Autor sa zameral na obdobie od roku 1918, kedy cisárska rodina 13. novembra utiekla do cudziny, až po súčasnosť. Popisuje exil na Madeire a smrť posledného cisára Karola I. v roku 1922, boj mladého Otta von Habsburga proti nacistom a jeho osobný vývoj k príkladnému európanstvu, pohreb excisárovnej Zity, spor o habsburské dedičstvo a ďalšie zaujímavé otázky.
Detaily titulu
Obálka - Habsburkové bez říše

Obálka - Dějiny Afriky

Dějiny Afriky

Autor: Jan Klíma
Vydáva: Nakladatelství Lidové noviny

Súhrnný prehľad dejín afrických štátov a regiónov prináša informácie o hlavných procesoch a charakteristických rysoch vývoja afrického kontinentu, o jeho zvláštnostiach a odlišnostiach i o jeho vzťahu k ostatnému svetu. Kniha je určená všetkým záujemcom o minulosť, prítomnosť a pravdepodobnú budúcnosť rozvíjajúceho sa kontinentu, ktorého vzájomné vzťahy s Európou i Amerikou boli a zostávajú dramatické.
Detaily titulu

Nelehký den – Příběh člena týmu SEAL

Autor: Mark Owen, Kevin Maurer
Vydáva: Knižní klub

Kniha bývalého člena zvláštnej jednotky amerického námorníctva Navy Seals, ktorý sa zúčastnil operácie vedúcej k zabitiu Usámu bin Ládina popisuje nielen túto operáciu s krycím názvom Neptúnov trojzubec, ale i rad predchádzajúcich nasadení svojho týmu, predovšetkým v Iraku a Afganistane. Je to zaujímavá správa o výcviku, každodennom živote a náročných úlohách príslušníkov špeciálnych jednotiek.
Detaily titulu
Obálka - Nelehký den – Příběh člena týmu SEAL

Obálka - Velká japonská kuchařka

Velká japonská kuchařka

Autor: Tomio Okamura, Mie Krejčíková-Okamura
Vydáva: Fragment

Pripravte si sushi a ďalšie špeciality japonskej kuchyne pod vedením ozajstných majstrov. Pod vedením štyroch najlepších japonských kuchárov, ktorí pôsobia v Českej republike, zvládnete prípravu sushi i japonských špecialít krok za krokom. Návody ako pripraviť ryby, ryžu, zeleninu a výber kuchynského náčinia dopĺňajú ďalšie dôležité rady a informácie. Všetky recepty pripravíte zo surovín, ktoré sú ľahko dostupné v obchodnej sieti.
Detaily titulu

Učebnice pilota 2013

Vydáva: Svět křídel

Už 5. prepracované vydanie jedinej kompletnej učebnice pre záujemcov o lietanie. Od predošlého vydania knihy Učebnice pilota v roku 2011 sú niektoré kapitoly prepracované a doplnené v súvislosti s platnou legislatívou a jej zmenami, ktoré vstupujú do platnosti v roku 2013.
Detaily titulu
Obálka - Učebnice pilota 2013

Obálka - Dejiny sveta od A po Z

Dejiny sveta od A po Z

Autor: Marek Budaj
Vydáva: Vydavateľstvo Príroda

Bohato farebne ilustrovaná encyklopédia je vynikajúcou pomôckou pre všetkých, ktorí sa chcú rýchlo zorientovať v celosvetových dejinách. Abecedné radenie hesiel umožňuje ľahkú orientáciu a rýchle vyhľadanie ktorejkoľvek dejinnej udalosti. Kniha poslúži aj študentom pri príprave na maturitné a prijímacie skúšky.
Detaily titulu

Péče o koně bez chyb a omylů

Autor: Romo Schmidt
Vydáva: Brázda

Autor knihy má dlhoročné skúsenosti s chovom koní, starostlivosťou o nich a s ich výcvikom. Jej cieľom je za pomoci aktuálnych poznatkov z etológie zmeniť zastarané schémy myslenia a jednania, vysvetliť omyly a chyby, ktoré sa prejavujú na zdraví a psychike koní v podobe rôznych nemocí a porúch správania.
Detaily titulu
Obálka - Péče o koně bez chyb a omylů

Obálka - Od sebe!

Od sebe!

Autor: Jean Donaldsonová
Vydáva: Plot

Praktická príručka o tom, ako sa vysporiadať s agresiou psa voči iným psom. Poradí vám, ako psieho agresora precvičiť, ako sa naučiť rozlišovať rôzne druhy psej agresie a ako znižovať hladinu strachu u psa. A to všetko samozrejme pozitívnymi výcvikovými metódami.
Detaily titulu

Tygři sedmi moří

Autor: Vicente Echegaray, Jacgues Marseille
Vydáva: Českýcestovatel.cz

V obecnom povedomí pretrváva dojem, že jediní skutoční korzári pochádzali z Francúzska alebo Anglicka. 4. diel série Tygři sedmi moří však dáva nazrieť do námornej histórie v časoch, kedy na moriach a oceánoch vládli kastílska a portugalská zástava a kedy námorníci a korzári z Iberského poloostrova zvádzali urputné boje so svojimi berberskými, francúzskymi a anglickými protivníkmi v bitkách u Lepanta, v Lamanšskom prielive, u Azor alebo v Karibiku.
Detaily titulu
Obálka - Tygři sedmi moří

Časopisy z našej ponuky
Obálka - Výšivka special č. 1
Špeciál Výšivka special č. 1 určený pre fanúšikov krížíkového vyšívania. Číslo je tematicky zamerané na hrady, zámky, zrúcaniny, náhrdelníky, prstene a náramky.
Objednať Viac
Obálka - ŠPECIÁL LA CUCINA ITALIANA - Rýže & rizota
ŠPECIÁL LA CUCINA ITALIANA - Rýže & rizota je 5. vydaním samostatnej rady z edície časopisov La Cucina Italiana, ktoré vychádzajú 3x ročne. Každé vydanie obsahuje viac ako stovku receptov na danú tému, rady, postupy, školy varenia a mnoho ďalších informácií súvisiacich s témou, to všetko na vyše 164 stranách.
Objednať Viac
Obálka - Pán prsteňov – Šachové figúrky č.11
11. samostatne predajné čislo z kolekcie Pán prsteňov - Šachové figúrky Vám prináša šachovú figúrku čierneho pešiaka v podobe Gimliho.
Objednať Viac
Obálka - Pečené dobroty č.05
Piate, samostatne predajné číslo kolekcie Pečené dobroty, s ktorým do vašej zbierky okrem skvelých receptov pribudnú dve silikónové formy v tvare srdca.
Objednať Viac
Obálka - Pevnost
Váš sprievodca fantastickými svetmi. Časopis Pevnost o fantasy, sci-fi a horore, ktorý poznáte už od roku 2002. Venuje sa literatúre, filmom, komiksom a hrám, nezabúda však ani mytológiu, históriu či mágiu.
Predplatiť Viac
Obálka - Star Wars Magazin
Komiksový časopis Star Wars Magazin pre všetkých fanúšikov Hviezdnych vojen a science fiction.
Predplatiť Viac
Obálka - Nejlepší recepty
Moderný mesačník Nejlepší recepty (nielen) pre ženy, ktoré chcú variť, jesť a vôbec žiť zdravo a hlavne s gustom. Neboja sa nových nápadov, rady experimentujú, zaujímajú ich novinky zo sveta gurmetov a rady sa inšpirujú kulinárskymi tipmi zo zahraničia.
Predplatiť Viac
Obálka - Svět ženy
Mesačník Svět ženy nielen pre ženy, ale i pre ich partnerov a rodinu. Snaží sa poradiť s problémami, o ktorých čitateľky do redakcie píšu, pomôcť v nezvyčajných či medzných životných situáciách. Svět ženy radí i v otázkach právnych, finančných, sexuálnych, citových či vzťahových, prináša nové tipy, nápady a rady kulinárske, kozmetické, zdravotné, módne i výchovné
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Slovak food festival 2013
Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Anglán – Spomienky generála Antona Petráka Československá armáda ve Velké Británii – Encyklopedie stejnokrojů Československa II Plameny pekla Voják Říše a svědomí Noc nekryje uprchlíky
 
  Vendéeské války Malta spitfire Vs - 1942: Their colours and markings Glock magazine 2013 Pistole P.38 a její výroba ve firmě Spreewerk - M7B2 Priest in detail
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.