Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter Marec 2013
 
Kultovní auta ČSSR
Kultovní auta ČSSR

Kultovní auta ČSSR

Pozrite sa na časy socializmu cez prizmu automobilov, ktoré vtedy kraľovali na našich cestách. Prinášame Vám mimoriadne úspešnú kolekciu modelov legendárnych áut, ktoré sa zapísali do dejín motorizmu. Kovové modely v mierke 1:43, zhotovené v zberateľskej kvalite, sú doplnené magazínom, obsahujúcim množstvo informácií, fotografií, nákresy, plagáty, históriu výroby vozidla atď. Postupne Vám ponúkneme viac než 80 typov modelov týchto automobilov. Prvých 38 typov už nájdete v našej ponuke, ďalšie pribudnú v priebehu apríla. Upozorňujeme, že modely budú v ponuke len do vypredania zásob, takže „kto prv príde, ten prv melie...“.

Vydáva: DeAgostini

 
Pre našich najmenších

  Z rozprávky do rozprávky č.19 - Traja nezbedníci z neba Z rozprávky do rozprávky č.20 - Zajko Bojko Kocúrik Ovečka Psíček
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Drůbež

Vydáva: BURDA Media 2000

Jedenásta kuchárska kniha z edície Apetit. Medzi 110 receptami si vyberú úplní začiatočníci, ale vďaka mnohým novým nápadom sa nebudú nudiť ani tí, ktorí sa vo varení vyznajú. Kuchárska kniha je totiž plná rýchlych večerí pre každý deň, slávnostných pečených jedál, originálnych polievok a exotických lahôdok, nechýbajú ani recepty na chutné prílohy a plnky a praktické tipy, ako vyberať suroviny a na čo si pri ich nákupe dávať pozor. Kapitola Servis obsahuje podrobný návod na porcovanie a vykostenie kuraťa a veľa trikov a zlepšovákov.
Detaily titulu
Obálka - Drůbež

Obálka - Atlas mraků

Atlas mraků

Autor: David Mitchell
Vydáva: Mladá fronta

Autor vo svojom románe maže hranice medzi štýlmi, žánrami i časovými rovinami a zaujímavým spôsobom sa zamýšľa nad nebezpečenstvom ľudskej túžby po moci a jej možnými dôsledkami. V roku 2012 bola do kín úspešne uvedená filmová adaptácia tohto románu, v ktorej hlavné úlohy stvárnili známi herci ako Tom Hanks, Halle Berry, Hugh Grant, Susan Sarandon a ďalší.
Detaily titulu

Neviditelné fronty

Autor: Viktor Farkas
Vydáva: Knižní klub

Renomovaný autor literatúry faktu, sa v tejto knihe zaoberá „skrytou“ vojnou proti slobode. Vojnou, ktorej „frontami“ sú tzv. „politická korektnosť“, vláda peňazí, dohľad štátu, manipulácia s verejnou mienkou, deštrukcia klasickej rodiny a stále grotesknejšia spoločnosť zábavy. Tieto nové fronty sú maskované; prebiehajú v našich domovoch, v mestách, v školách, za najbližším rohom, v súdnych sieňach...
Detaily titulu
Obálka - Neviditelné fronty

Obálka - Kolonie Waldner 555

Kolonie Waldner 555

Autor: Felipe Botaya
Vydáva: GRADA

Najvyššie zložky SS na čele s Heydrichom, sa snažia získať oporné body na juhoamerickom kontinente. Na území Brazílie, Argentíny a Chile sa začína budovať rad tajných pevností, v ktorých poprední nemeckí vedci vyvíjajú a zdokonaľujú významné pokrokové technológie, majúce zvrátiť priebeh vojny. Len číra náhoda, kedy v brazílskej nemocnici skončí pilot havarovaného vrtuľníku, ktorý má na ruke čestný prsteň SS so smrtihlavom, a následné dramatické udalosti prezrádzajú, do akej miery sa činnosť nacistov rozmohla v tejto časti sveta. Románová fikcia...
Detaily titulu

Lovci mafie

Autor: Paul Lieberman
Vydáva: Plus

V štyridsiatych rokoch minulého storočia založila polícia v Los Angeles zvláštnu utajenú jednotku pre boj s gangstermi a dala jej voľné ruky. Jediným pravidlom pre ich prácu bolo, že žiadne pravidlá neexistujú. Hlavnou úlohou bolo zlikvidovať mafiánskeho bossa Mickeyho Cohena. To sa pre dvoch z policajtov stalo doslova posadnutosťou, a tak sa neštítili žiadnych prostriedkov, aby svoj cieľ dosiahli. Paul Lieberman pátral v archívoch a hovoril s aktérmi vtedajších udalostí a s ich príbuznými. Jeho novinové články o týchto udalostiach vyvolali taký záujem, že na ich základe napísal knihu.
Detaily titulu
Obálka - Lovci mafie

Obálka - 1000 dobrých rad zahrádkářům

1000 dobrých rad zahrádkářům

Autor: Radoslav Šrot
Vydáva: Brázda

Dotlač 12. vydania obľúbenej encyklopédie s radami zo všetkých odborov záhradkárčenia (kvety, okrasné stromy a kry, ovocné stromy, zelenina, zemiaky, trávnik, choroby a škodcovia).
Detaily titulu

Katalog traktorů 2013

Autor: Vladimír Pícha
Vydáva: Agromachinery

Katalog traktorů 2013 poskytuje jedinečný prehľad typov, technológií a inovácií, ktoré sú k dispozícii na českom trhu. Pri každom type sú uvedené základné technické údaje a kniha je bohato doplnená obrázkami moderných pomocníkov každého poľnohospodára. Katalóg obsahuje 340 strán o 974 typoch traktorov s viac než 60.000 individuálnymi údajmi
Detaily titulu
Obálka - Katalog traktorů 2013

Obálka - Pohyb a výkon koně - Anatomie

Pohyb a výkon koně - Anatomie

Autori: Gillian Higginsová, Stephanie Martinová
Vydáva: Metafora

V tejto unikátnej knihe sa oboznámite s jedenástimi telesnými systémami a z obrázkov namaľovaných priamo na živých koňoch sa dozviete, čo sa odohráva vo vnútri, pod kožou a svalmi. Táto nanajvýš názorná kniha pomôže každému jazdcovi či chovateľovi lepšie porozumieť svojmu koňovi, správne ho trénovať i jazdiť. Výsledkom bude zdravý, výkonný, silný a všestranne spokojný kôň, ktorý bude spätne robiť radosť zase svojmu majiteľovi.
Detaily titulu

Tohle je kočičí svět... Vy v něm pouze žijete

Autor: Justine Leeová
Vydáva: Práh

Základná kniha pre všetkých milovníkov i chovateľov mačiek. Žiadna otázka nezostane bez odpovede. Ako mačky rozmýšľajú a čo svojim chovaním vyjadrujú? Čo potrebujú a čo im vadí? Ako ich liečiť? Dokážu predpovedať smrť alebo rakovinu? A veľa ďalšieho. Dr. Leeová je uznávanou veterinárkou a špecialistkou práve na mačacie plemä.
Detaily titulu
Obálka - Tohle je kočičí svět... Vy v něm pouze žijete

Časopisy z našej ponuky
Obálka - Horseman
Nový časopis Horseman v našej ponuke, venovaný životu v sedle i mimo neho. Je venovaný koňom, ich kráse, citlivosti i odvahe. Časť časopisu sa tiež snaží reagovať na život na rančoch a na vidieku vôbec.
Predplatiť Viac
Obálka - Pán prsteňov – Šachové figúrky - sprievodná zberateľská figúrka
Samostatne predajné číslo z kolekcie Pán prsteňov - Šachové figúrky Vám prináša zberateľskú figúrku rytiera Aragorna na koni.
Objednať Viac
Obálka - Pán prsteňov – Šachové figúrky č.08
Ôsme samostatne predajné číslo z kolekcie Pán prsteňov - Šachové figúrky Vám prináša šachovú figúrku čierneho pešiaka v podobe Gluma.
Objednať Viac
Obálka - Chatař a chalupář
Časopis Chatař a chalupář sa venuje rekreačnému bývaniu a voľnému času. Je určený všetkým, ktorí trávia svoj voľný čas aktívnym odpočinkom mimo mesta. Prvé číslo vyšlo v januári 1969.
Predplatiť Viac
Obálka - Moje zahrádka
Jediný záhradkársky časopis zložený z príspevkov čitateľov - Moje zahrádka. Skúsení pestovatelia a milovníci kvetín si vymieňajú osvedčené tipy, praktické nápady i zlepšováky, ktoré sami vyskúšali.
Predplatiť Viac
Obálka - Naše krásná zahrada
Časopis Naše krásná zahrada je zameraný predovšetkým na okrasnú záhradu, venuje sa však tiež balkónom, terasám a úžitkovým i izbovým rastlinám. Fotografie a nákresy predstavujú čitateľom najkrásnejšie české i svetové záhrady, praktické návody pomáhajú pri úpravách záhrad i pri pestovaní rastlín.
Predplatiť Viac
Obálka - Flóra na zahradě
Časopis Flóra na zahradě tvoria stále rubriky venované domácemu i exotickému ovociu, zelenine, záhradným, izbovým aj liečivým rastlinám, bonsajom, dendrológii, ochrane rastlín a záhradnej architektúre. Súčasťou časopisu sú aj recepty, tipy pre kutilov, odborná poradňa a užitočné rady pre vašu záhradu.
Predplatiť Viac
Obálka - Recepty prima nápadů
Pre všetkých kutilov, záhradkárov, architektov-amatérov a ďalších je tu časopis Recepty prima nápadů, voľne nadväzujúci na program Receptář prima nápadů televízie Prima. Vychádza 12 x ročne.
Predplatiť Viac
Obálka - Létající pevnosti
Samostatne predajné 25. číslo z kolekcie Létající pevnosti Vám prináša podrobné informácie o francúzskom lietadle Bloch MB.210 a jeho precízne zhotovený model v mierke 1:144.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Mezi mariňáky V temných vodách Luftwaffe Blitz Německá armáda na západní frontě 1917–1918 Bez zpátečního lístku 1940 - kapitoly z letecké války
 
  Stalingrad - každý dům, každé okno, každý kámen Evropské vrtulníky Bitva o Británii – Boj o přežití Pearl Harbor -  FDR vede národ do války Pronásledování nacistů
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.