Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter November 2013
Novoročná hra Magnet Press
Pre našich najmenších

  Letadla - Hraj si s námi Letadla - Změř se s letadly My Little Pony - Procházka po Ponyville – metr Veselá farma č.31 Veselá farma č.32
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Slané pečení - kuchařka z edice Apetit

Autor: redakcia časopisu Apetit
Vydáva: BURDA Media 2000

Ďalší prírastok do úspešnej edície Apetit obsahuje vyše 100 receptov na najrôznejšie druhy pečiva (český chlieb vrátane návodu, ako si doma urobiť kvások), žemle, francúzska bageta, talianska ciabatta, indický naan, rýchly chlieb z domácej pekárne, ale aj slané koláče z celého sveta (quiche, šalotková tarte Tatin), obľúbené pizze, slané muffiny a rolády a záviny, sušienky, taštičky atď.
Obálka - Slané pečení - kuchařka z edice Apetit
Detaily titulu

Obálka - Bon appétit! aneb Lekce francouzské kuchyně

Bon appétit! aneb Lekce francouzské kuchyně

Autor: redakcia časopisu Apetit
Vydáva: BURDA Media 2000

Časopis Apetit uviedol na trh novú edíciu kuchárok zameranú na medzinárodnú kuchyňu. Po kuchárke venovanej talianskej kuchyni je tu ďalší prírastok - kuchárka plná francúzskych lahôdok a delikates. Kniha s názvom „Bon Appetit aneb Lekce francouzské kuchyně“ predstaví všetky zásadné recepty. Zoznámte sa s kráľovnou všetkých kuchýň!
 
Detaily titulu

Hvězdy NHL 2014

Vydáva: Egmont ČR

Tradičná kniha z redakcie časopisu Pro Hockey opäť predstavuje 50 zahraničných a 20 českých a slovenských hviezd najlepšej hokejovej ligy na svete, zámorskej National Hockey League. Tentoraz medzi 50 zahraničnými portrétmi nájdete tiež 10 najzaujímavejších trénerov NHL. Prečítajte si pútavé príbehy, pozrite si neobyčajné fotografie a ponorte sa do podrobných štatistík.
Obálka - Hvězdy NHL 2014
Detaily titulu

Obálka - 1000 dokonalých póz

1000 dokonalých póz

Autor: Eliot Siegel
Vydáva: Zoner Press

Jedinečná kniha pristupuje k fotografovaniu žien a ženskej postavy veľmi praktickým a názorným spôsobom. Kniha je nabitá ukážkami rôznych póz, rôznych záberov takýchto póz a postojov, ale tiež schémy opisujúce, ako vôbec tá a tá fotografia bola nafotená a osvetlená.
 
Detaily titulu

Orchideje

Autor: Joachim Erfkamp
Vydáva: Grada Publishing

V tejto knihe vám predstavíme bežné, v byte pestované, druhy orchideí. Dozviete sa, aké miesto pre ne vybrať, ako ich správne zavlažovať, prihnojovať a presádzať. Môžete ich skúsiť aj množiť. Vysporiadame sa s bežnými chorobami a škodcami. V knihe je tiež prehľad najčastejšie pestovaných druhov, ich popis, fotografie a farebné formy. Doprajte svojim krásnym kvetinám tú správnu starostlivosť.
Obálka - Orchideje
Detaily titulu

Obálka - Balony a vzducholodě

Balony a vzducholodě

Autori: Jan Balej, Petr Plocek a Pavel Sviták
Vydáva: Albatros

Prianie človeka vzlietnuť bolo korunované úspechom až koncom 18. storočia vďaka geniálnemu vynálezu bratov Montgolfierovcov. Prvé vzlety balónov vo Francúzsku, a to bez posádky aj s ľuďmi v koši balóna, otvorili históriu lietania a ovplyvnili i českých vzduchoplavcov. Prostredníctvom dobových fotografií, novinových článkov, spomienok a historických rytín je toto najzaujímavejšie obdobie svetovej i českej vzduchoplavby zachytené v encyklopédii Balóny vzducholode.
 
Detaily titulu

Svoboda! I.+ II.

Autor: Jean-Denis Pendanx
Vydáva: Meander

Sloboda! - Historické rozprávanie i románová epopeja v komiksovom spracovaní - je imaginárnym denníkom bojovníka Českých légií v Rusku o prvej svetovej vojne popisujúcom skutočnú železničnú odyseu, ktorá sa odohrala v chaose ruskej revolúcie.
Obálka - Svoboda! I.+ II.
Detaily titulu

Obálka - Jak přežít dobu jedovou?

Jak přežít dobu jedovou?

Autor: Anna Strunecká

Vedľa aspartámu, statínov, umelých farbív a hormonálne aktívnych látok sa autorka venuje rizikám konzumácia sóje, Coca-Coly či populárneho MMS. Poukazuje na možnosti prevencie najčastejších civilizačných chorôb, upozorňuje na riziká očkovania a užívanie liekov. Táto knižka chce byť užitočná všetkým, ktorí berú zodpovednosť za svoje zdravie predovšetkým do vlastných rúk.
 
Detaily titulu

V zajetí sokolnictví

Autor: Václav Augustín
Vydáva: work in progress

V zajetí sokolnictví je výpravná obrazová kniha s viac ako 650 fotografiami dravcov a ľudí okolo nich a príbehy, ktoré vás presvedčia, že sokoliarstvo nie je len úžasný koníček, ale predovšetkým spôsob života. Autor knihy Václav Augustín vám odovzdá svoje celoživotné zážitky a skúsenosti, ktoré počas rokov získal s chovom a výcvikom "kráľa lesa" jastraba lesného, so skutočnou láskou a zaujatím.
Obálka - V zajetí sokolnictví
Detaily titulu

Obálka - Stolový letecký kalendár 2014

Stolový letecký kalendár 2014

Vydáva: Aeromedia
Kalendár s česko-slovensko-anglickým textom a prehľadným týždenným radením obsahuje pôvodné fotografie leteckej techniky. V kalendári sú okrem iného vyznačené dátumy vychádzania jednotlivých časopisov vydavateľstva Aeromedia, a. s.
 
Detaily titulu

Nástenný letecký kalendár 2014

Vydáva: Magnet Press Slovakia
Nástenný kalendár na rok 2014 s krásnymi fotografiami dopravných lietadiel.
Obálka - Nástenný letecký kalendár 2014
Detaily titulu


Veľtrh Bibliotéka 14. - 17. 11. 2013
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Atm
Mesačník Atm nadväzuje na tradíciu československých vojensko-odborných a technických periodík, ktorá má svoje korene v spoločnom štáte už na počiatku 20. rokov minulého storočia. Na príprave časopisu sa spoločne podieľajú poprední českí a slovenskí odborníci na vojenskú a vojensko-technickú tematiku, ale tiež renomovaní spolupracovníci z ďalších krajín.
Predplatiť Viac
Obálka - L+K
Na 100 i viac plnofarebných stránkach obľúbeného časopisu L+K nájdete články, reportáže, informácie a rubriky zamarené na históriu, súčasnosť a budúcnosť leteckej dopravy, priemyslu, vojenského letectva a kozmonautiky. Nechýbajú ani obľúbené rubriky, monografie, recenzie, pohľady do histórie a budúcnosti domáceho a svetového letectva.
Predplatiť Viac
Obálka - Modelář
Časopis Modelář sa venuje stavbe plastových a odlievaných modelov. V obsahu opäť nájdete tak klasické recenzie sprevádzané fotografiami postavených modelov, ako aj "stavacie" články približujúce slovom i obrazom krok za krokom cestu od výliskov k hotovému modelu. Nebudú chýbať rubriky Poznávame leteckú a vojenskú techniku, Modelárska poradňa, Kamufláže lietadiel a bojovej techniky ani fotografické podklady. Samozrejmou súčasťou budú informácie o súťažiach.
Predplatiť Viac
Obálka - Aerohobby
Časopis Aerohobby magazínového typu sa súhrnne zaoberá tematikou športového lietania a voľno časovými aktivitami spojenými alebo inšpirovanými lietaním. Prináša informácie nielen o lietadlách, pilotoch či letiskách, ale taktiež seriály a praktické rady z oblasti meteorológie, leteckej medicíny a právnych aspektov lietania.
Predplatiť Viac
Obálka - DIA styl speciál 2013/2014 - Diabetes
Špeciál časopisu DIAstyl je vaším sprievodcom životom s cukrovkou. Časopis DIA styl speciál 2013/2014 - Diabetes prináša na 140 stranách všetko, čo potrebujete vedieť o cukrovke. Časopis bude obsahovať prílohu vo forme DVD, na ktorom nájdete v elektronickej podobe unikátne výtlačky originálnych českých edukačných časopisov pre pacientov s cukrovkou od histórie až po súčasnosť.
Predplatiť Viac
Obálka - Dlouhé zbraně - Zbraně & náboje speciál 2014
Ako každý rok, aj pre rok 2014 pripravila redakcia Zbraně & náboje špeciálne vydanie. Dlouhé zbraně - Zbraně & náboje speciál 2014 je celý venovaný dlhým zbraniam. Pokúsili sme sa o akýsi prierez celým segmentom, predstavíme a otestujeme dvadsaťšesť pušiek vhodných pre šport, lov, obranu aj na zábavné strieľanie s rodinou.
Predplatiť Viac
Obálka - Marianne Venkov & styl speciál - Vánoce 2013
V novom špeciále Marianne Venkov & styl speciál - Vánoce 2013 sa okrem iného dočítate, ako sa vyrábajú sviečky a ako pliesť košíky z prútia. Samozrejme nechýbajú už tradičné recepty. Naučíme vás všetko, od kapra načierno po zázvorníky. A vo vianočnom čísle samozrejme nemôžu chýbať klasické trblietavé ozdoby. A nakoniec sme pre vás pripravili tipy na vianočné darčeky, ktoré majú zmysel.
Predplatiť Viac
Obálka - Era 21
Časopis Era 21 sa počas desiatich rokov svojej existencie dokázal dôrazne presadiť v konkurencii zavedených magazínov - stal sa najvýraznejším periodikom vo svojom odbore, nezávislým zdrojom informácií pre všetkých, ktorí sa zaoberajú architektúrou a staviteľstvom.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Boj o pohraničí Krvavý kotel Hawker Hurricane Mk.IIC Iljušin Il-28 Operace Dunaj
 
  Chebská křídla v souvislostech Sudety 1938 Krátké střelné zbraně Nepotopitelný kapitán Gvozdika & Akatsiya in detail
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.