Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter Október 2013
Marie Claire

Marie Claire

Od novembrového čísla vydáva Burda Praha českú edíciu luxusného módneho časopisu Marie Claire. Mesačník vydávaný v spolupráci s francúzskym vydaním časopisu obsahuje všetko, čo ženy zaujíma - módu, kozmetiku a vzťahy. Každé číslo naviac prináša zasvätenú sondu do niektorej z pálčivých globálnych tém súčasnosti, videnej ženskými očami.

Vo Francúzsku je Marie Claire so svojim mesačným predaným nákladom 495 000 na prvom mieste medzi ženskými luxusnými mesačníkmi. Celkem 72 edícií Marie Claire a ich sesterských časopisov vychádza v 34 krajinách sveta a každý mesiac osloví viac než 15 miliónov žien. A vy ho odteraz nájdete v našej ponuke predplatného

Ponuka kalendárov na rok 2014

  Papoušci 2014 - nástenný kalendár

Papoušci 2014 - stolový kalendár
Nástěnný myslivecký kalendář 2014

Zapadlík 2014 - nástenný kalendár

Báječné vrtule - stolový kalendár na rok 2014
Historický nástenný kalendár 2014 Bratislava

Historický stolový kalendár 2014 Bratislava
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Winston Churchill

Autor: Jacques Legrand
Vydáva: Naše Vojsko

Churchill po sebe zanechal obraz neprívetivého a neskrotného vodcu, ktorý na jar 1940 v Admirality House oznámil, že nemá čo ponúknuť okrem krvi, driny, sĺz a potu. Charizmatický vodca Anglicka, ktorý sa sám postavil proti mocnostiam Osi, vzbudzoval dojem, ako keby od samého začiatku svojej politickej kariéry vyčkával na chvíľu najvyššej výzvy. Kniha vznikla vďaka medzinárodnému tímu vojenských historikov, z ktorých každý je odborníkom na špecializovanú oblasť.
Obálka - Winston Churchill
Detaily titulu

Obálka - Přemyslovská epopej III.

Přemyslovská epopej III.

Autor: Vlastimil Vondruška
Vydáva: Moba

Tretia časť štvordielnej románovej fresky o živote posledných přemyslovských kráľov začína v čase mladosti Přemysla II. V tom čase jeho otec Václav I. realizuje svoj politický sen - ovládnuť prostredníctvom sobáša prvorodeného syna Vladislava rakúske krajiny.
 
Detaily titulu

Přemyslovci - Budování českého státu

Autori: Petr Sommer, Dušan Třeštík, Josef Žemlička
Vydáva: Nakladatelství Lidové Noviny

Doteraz najucelenejší pohľad na vznik a pôsobenie kniežacej a kráľovskej dynastie Přemyslovcov v českých krajinách od 9. storočia po jej koniec na začiatku 14. storočia vrátane historických okolností, ktoré predznamenali vznik českého štátu. Kniha ďalej obsahuje podrobnú a mnohoodborovú analýzu rozvoja českého štátu i jeho pokračovanie bezprostredne po zániku zakladateľskej dynastie. Zaznamenáva tiež symbolický význam Přemyslovcov pre interpretáciu českých dejín ako celku.
Obálka - Přemyslovci - Budování českého státu
Detaily titulu

Obálka - Operace Pullach

Operace Pullach

Autor: James H. Critchfield
Vydáva: Naše Vojsko

Len málo Američanov zohralo tak významnú úlohu v porážke Tretej ríše a súčasne pri budovaní Nemeckej spolkovej republiky ako James Critchfield, ktorý na vlastnej koži prežil vývoj povojnového Nemecka, od Dachau v roku 1945 až po ukončenie svojej činnosti v Pullachu v roku 1956. Jeho kniha vrhá nové svetlo na americké a nemecké úsilie o vznik nových spravodajských a obranných zložiek.
 
Detaily titulu

Indiáni

Autor: Thomas Jeier
Vydáva: Universum

Prehľadná encyklopédia sleduje dejiny pôvodných obyvateľov Ameriky v uplynulých piatich storočiach z pohľadu "bieleho muža". Kniha približuje tradície a súčasnosť 29 najznámejších kmeňov v 8 tematických oddieloch. Autorovi sa darí postihnúť kmeňové zvláštnosti odrážajúce predovšetkým prírodné podmienky ich životného priestoru, a zároveň sleduje aj spolužitie pôvodných obyvateľov s expandujúcim belochmi.
Obálka - Indiáni
Detaily titulu

Obálka - Skútry Manet a Tatran

Skútry Manet a Tatran

Autori: Marcel Malypetr, Ludvík Opletal
Vydáva: Grada Publishing

V tejto knihe nájdete stručný prehľad histórie Považských strojární a výroby motocyklov v tomto závode, zmienku o ich prvom motocykla Manet M - 90, hlavne však všetky informácie o konštrukcii a technických dátach skútrov Manet a Tatran.
 
Detaily titulu

Naučte se kreslit: Techniky kresby

Autor: Donna Krizeková
Vydáva: Zoner Press

Naučte sa kresliť rôznymi technikami pod vedením skúseného majstra. Táto kniha vás zasvätí do všetkých možných techník kresby a použitia médií, či už známych či už trochu netradičných, a tiež vám pomôže otvoriť myseľ kreativite aj neobvyklým postupom. Publikácia je nabitá informáciami o všetkom, čo potrebujete vedieť k tomu, aby ste zakrátko mohli začať skicovať, kresliť a rýchlo sa vo svojej tvorbe zlepšovať.
Obálka - Naučte se kreslit: Techniky kresby
Detaily titulu

Obálka - Zoner Photo Studio – Praktická příručka

Zoner Photo Studio – Praktická příručka

Autor: Kolektiv autorů
Vydáva: Zoner Press

Základná, dobre zrozumiteľná príručka pre prácu s populárnym programom Zoner Photo Studio. Publikácia je určená všetkým záujemcom o digitálnu fotografiu. Kniha obsahuje všeobecné pravidlá práce s fotografiami na počítači, ale i konkrétne tipy na úpravy v Zoner Photo Studiu. Svoje si v nej vďaka tomu nájdu ako úplní začiatočníci, tak skúsení profesionáli.
 
Detaily titulu

Pálíme ovoce

Autor: Klaus Hagmann, Birgit Essich
Vydáva: Víkend

Pre všetkých, ktorí by chceli správne porozumieť páleniu ovocia, sprostredkováva táto kniha ucelene a zrozumiteľne základné znalosti o ovocných druhoch a prísadách, rovnako ako o nevyhnutnej fyzike, chémii a mikrobiológii. To umožňuje začiatočníkom ľahšie zvládnuť prvé kroky a skúseným destilatérom poskytuje informácie o pozadí výroby a hodnotení kvalitných ovocných destilátov.
Obálka - Pálíme ovoce
Detaily titulu

Časopisy z našej ponuky
Obálka - Naše krásná zahrada - Rok na zahradě 2014
Rok na záhrade je praktický pomocník, ktorý vás prevedie nadchádzajúcim záhradným rokom: záhradný kalendár. Mal by zhrnúť všetko, čo je v jednotlivých mesiacoch v záhrade, na balkóne, alebo medzi izbovými rastlinami najdôležitejšie a naviac v ňom nájdete i nápady, ktoré vám starosť o záhradu uľahčia.
Predplatiť Viac
Obálka - Mountain bike action č. 07/2013
Česká verzia legendárneho magazínu o horských bicykloch Mountain Bike Action. Vydanie MBAction v Českej republike preberá exkluzívny obsah originálu a obohacuje ho pôvodnými domácimi testami, článkami, reportážami, rozhovormi a aktualitami.
Objednať Viac
Obálka - Pán prsteňov – Šachové figúrky č. 23
Dvadsiate tretie samostatne predajné číslo z kolekcie Pán prsteňov - Šachové figúrky Vám prináša šachovú figúrku bieleho jazdca v podobe Éomera.
Objednať Viac
Obálka - Barbie speciál 03/2013
Vitajte vo svete bábiky Barbie! Dobrodružstvo obľúbenej bábiky Barbie - tentoraz v špeciálnom vydaní nájdete príbeh: Barbie Mariposa a Kvetinová princezná.
Objednať Viac
Obálka - Burda speciál 06/2013 - Móda pro děti E058
Burda speciál 06/2013 - Móda pro děti E058 pre rôzne príležitosti, od pyžama po teenagerskú bundu, od zateplených nohavíc na hory po krajkové sviatočné šatôčky a vlnený kabát... Celkem viac než 60 modelov, veľkosti 68 až 158.
Objednať Viac
Obálka - Verena
Vaša nová Verena je tu a ako obvykle prekypuje inšpiratívnymi nápadmi od prvej až do poslednej stránky! Ponúka originálnu dámsku, pánsku i detskú pletenú módu vo všetkých stupňoch pletiarskej náročnosti, nechýba zaujímavé čítanie zo sveta vlny ani užitočné rady pre menej skúsené pletiarky.
Objednať Viac
Obálka - Zbraně & náboje
Exkluzívny časopis Zbraně & náboje určený pre mužov, ktorý prináša praktické informácie z oblasti zbraní z celého sveta. Dôraz kladie na príťažlivé a zaujímavé spracovanie jednotlivých tém s bohatou obrazovou dokumentáciou.
Objednať Viac
Obálka - Střelecká revue
Střelecká revue sa venuje ručným palným zbraniam športovým, sebeobranným, vojenským i loveckým. Nezabúda ani na vzduchovky, vetrovky a plynovky, ktoré síce nie sú palnými zbraňami, ale usilovne sa nimi strieľa a strieľať bude. Píšeme tiež o streleckom športe a ľudoch, ktorí zo zbraňami vedia dobre zaobchádzať.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Polish Wings No. 17 - PZL.23 Karas, PZL.43, PZL.46 Sum Československé & české vojenské odznaky Tragické tažení 1812 Bitva cizinecké legie: Bir Hakeim Kaiserovi špióni 2
 
  Americká vojenská letadla 2. světové války Na mušce lovce Velkoadmirál Karl Dönitz Mořští flamendři Slavkov 1805
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.