Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter September 2013
Kovový model lietadla L-39C legendárnej leteckej akrobatickej skupiny Biele Albatrosy

Kovový model lietadla L-39C legendárnej leteckej akrobatickej skupiny Biele Albatrosy

Prinášame vám už tretí model leteckej techniky našich ozbrojených síl. Precízne spracovaný kovový model lietadla L-39C, s ev. číslom 0112 v mierke 1 : 72, legendárnej slovenskej leteckej akrobatickej skupiny Biele Albatrosy. Súčasťou je aj ilustrovaná 12-stránková brožúrka o leteckej akrobatickej skupine Biele Albatrosy, jej pilotoch, zostavách...

Model bol vydaný v limitovanej edícii. Poštovné a balné je zadarmo. Pre všetkých predplatiteľov časopisov z vydavateľstva Aeromedia a.s. (L+K, atm, Modelář, Sešity modeláře, Hobby Historie, Aerohobby) platí 10% zľava.

Vydáva: Magnet Press Slovakia

Pre našich najmenších

  Monster High: Príšerné módné návrhy Monster High - Všetko o Cleo de Nile Monster High - Monster Party Barbie – 1000 samolepiek Barbie - cukrárka
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Moučníky - kuchařka z edice Apetit

Autor: redakcia časopisu Apetit
Vydáva: BURDA Media 2000

Najnovší prírastok Edice Apetit kuchárska kniha Moučníky obsahuje viac než 100 receptov na klasické i nové sladkosti pre každý deň. Nájdete v nej všetky recepty, ktoré potrebujete pre bežné sladké pečenie – na nedeľné odpoludnie, pre nečakanú návštevu, na raňajky alebo deťom na desiatu.
Obálka - Moučníky - kuchařka z edice Apetit
Detaily titulu

Obálka - Mamma mia! aneb to nejlepší od italských matek

Mamma mia! aneb to nejlepší od italských matek

Autor: redakcia časopisu Apetit
Vydáva: BURDA Media 2000

Časopis Apetit prichádza na trh s novou edíciou kuchárskych kníh, teraz zameranou na medzinárodné kuchyne. Prvá kniha z novej edície je venovaná talianskej kuchyni. Nájdete v nej tie najlepšie talianske recepty - na úplnú klasiku, bleskové recepty na cestoviny alebo šaláty a chuťovky, ale i zložitejšie recepty popísané krok za krokom tak, aby ich zvládli i úplní začiatočníci a vybrané regionálne špeciality.
 
Detaily titulu

Papežovi židé

Autor: Gordon Thomas
Vydáva: Universum

Pápež Pius XII., bol na základe svojej údajnej pasivity k osudu Židov počas holokaustu nelichotivo označovaný ako „Hitlerov pápež“. V tejto objavnej knihe však autor predstavuje Pia XII. v úplne inom svetle a popisuje tajnú sieť zhruba päťdesiatych kňazov, rehoľníc a rímskych občanov, ktorú s Vatikánom zriadil, aby počas okupácie pomáhali zachraňovať Židov pred nacistami. Predkladá dramatický popis sprisahaní, konšpirácií, tajných konverzií a zúfalých vyjednávaní o ľudské životy.
Obálka - Papežovi židé
Detaily titulu

Obálka - Dopravní psychologie

Dopravní psychologie

Autor: Dana Černochová
Vydáva: Grada Publishing

Ide o komplexnú a na našom knižnom trhu jedinečnú publikáciu v oblasti bezpečnosti dopravy, ktorá sa venuje výberu, výcviku a rehabilitácii vodičov. Čitateľ sa oboznámi zo základmi psychologickej diagnostiky v oblasti dopravy, s postupom dopravno-psychologického vyšetrenia, nevyhnutného k posúdeniu psychickej spôsobilosti pre riadenie, venuje sa i osobnostným rysom problémových vodičov a možnostiam ich rehabilitácie.
 
Detaily titulu

Tajné společnosti

Autor: Jan van Helsing
Vydáva: Anch-books

Veríte, že na svete existuje tajné sprisahanie niekoľkých ľudí? Autorovi sa podarilo dostať do kontaktu s aktívnym, vysoko postaveným slobodomurárom a presvedčiť ho k interview. V ňom detailne popisuje skryté pôsobenie celosvetového tajného spoločenstva – všetko sa teda dozviete z prvej ruky!
Obálka - Tajné společnosti
Detaily titulu

Obálka - Atlas jelenovitých

Atlas jelenovitých

Autor: Jiří Kött
Vydáva: Grada Publishing

Jedinečná kniha Atlas jelenovitých, má 264 strán na kriedovom papieri a viac ako 200 farebných fotografií. Táto Kniha nemôže chýbať v žiadnej knižnici pravého „jeleniara“. Nájdete v nej skoro všetky druhy a poddruhy jeleňov z celého sveta.
 
Detaily titulu

Domácí výroba slivovice

Autor: Helena Uhrová
Vydáva: Víkend

Veľkej obľube sa znova teší spracovanie ovocia na šťavy, kompóty, marmelády, vína i destiláty. Nielen majiteľom záhradiek a ovocných sadov ale i tým, ktorí využívajú voľne dostupných darov prírody, začínajúcim i skúseným spracovateľom ovocia, ponúka táto kniha v jednotlivých kapitolách prehľad o tom, ako si vyrobiť kvalitné šťavy, vína a ovocné destiláty.
Obálka - Domácí výroba slivovice
Detaily titulu

Obálka - Minecraft – oficiální ročenka

Minecraft – oficiální ročenka

Autor: Mojang
Vydáva: Egmont ČR

Kniha pre všetkých súčasných i budúcich fanúšikov jednej z najznámejších hier na svete! Minecraft je sandboxová hra pozostávajúca z budovania a borenia kociek, bez akýchkoľvek pravidiel, kde si môžete postaviť doslova všetko, čo si dokážete predstaviť. V ročenke nájdete rôzne rady, návody, tipy, ktoré si môžete vyskúšať vo svojej vlastnej hre, a ešte veľa zábavných stránok naviac! Ročenka vychádza 15.10.2013.
 
Detaily titulu

Minecraft – oficiální příručka

Autor: Mojang
Vydáva: Egmont ČR

Minecraft je sandboxová hra pozostávajúca z budovania a borenia kociek, bez akýchkoľvek pravidiel, kde si môžete postaviť doslova všetko, čo si dokážete predstaviť. V príručke nájdete všetky informácie, ktoré budete potrebovať k prežitiu vašich prvých dní. Je v nej plno tipov od samotných tvorcov hry a uznávaných expertov. S pomocou tejto príručky budete čoskoro na dobrej ceste stať sa expertmi i vy sami! Oficiálna príručka vychádza 15.10.2013.
Obálka - Minecraft – oficiální příručka
Detaily titulu

Časopisy z našej ponuky
Obálka - Apetit
Recept Apetitu je jednoduchý. Je to časopis napísaný s naozajstnou chuťou a určený novej generácii žien a mužov, pre ktorých je varenie viac koníčkom a spoločenskou zábavou než nutnosťou, akou bolo pre ich matky. I keď sa každá strana týka varenia, v celkovom spracovaní časopisu sa odrážajú prvky súvisiace so životným štýlom
Predplatiť Viac
Obálka - ELLE
Časopis ELLE je už viac než šestnásť rokov komplexným sprievodcom životného štýlu sebavedomých a spokojných žien, ktoré vedia oceniť kvalitu. Na stránkach Elle nájdete nielen módu, kozmetiku alebo novinky z kultúry, dizajnu či nových technológií, ale rozšírite si prehľad v témach, ako je politika, kariéra, rodinné vzťahy alebo partnerský život.
Predplatiť Viac
Obálka - MAXIM
Maxim nie je elitársky titul, ale zároveň nie je určený každému mužovi. Oslovuje totiž všetkých mužov, ktorých zmysel pre humor je založený na irónii, sarkazme a spochybňovaní uznávaných hodnôt. Práve preto si môže dovoliť robiť si žarty zo všetkého – vrátane seba samého, čo ho diametrálne odlišuje od všetkých ostatných pánskych titulov.
Predplatiť Viac
Obálka - Marianne bydlení
Marianne bydlení je jediný časopis o bývaní na českom trhu, ktorý sa v rámci projektu Premeny zaoberá skutočnými realizáciami interiérov svojich čitateľov. Redakční tým tvoria profesionálni interiéroví architekti, ktorí pri premenách rešpektujú ako individuálny životný štýl každého klienta, tak jeho finančné možnosti
Predplatiť Viac
Obálka - Marianne
Slogan časopisu Marianne "Život začína v tridsiatich" je jednoznačný. Marianne je čítanie pre dospelé ženy, ktoré vedia, čo chcú. Majú svoju profesiu, rodinu i záujmy, vedia, prečo je dôležité pevné zázemie alebo priateľstvo a prečo je tiež občas nutné sa zastaviť a začať trebárs úplne od začiatku.
Predplatiť Viac
Obálka - Burda speciál 05/2013 - Kreativní pletení
Už 3.zošit nového časopisu kreatívneho pletenia a háčkovania Burda speciál 05/2013, tentoraz s originálnymi modelmi pre bábätká a malé deti.
Predplatiť Viac
Obálka - Venkov a styl
Marianne Venkov a styl je jediný časopis na českom trhu, ktorý sa venuje najkrásnejším stránkam českého vidieka naozaj vo veľkom štýle. Jeho obsah zachytáva život na dedine zo všetkých aspektov – od bývania, záhrady, tipov na cestovanie, cez chov domácich zvierat, tradičné remeslá, detské hry až po recepty z regionálnych surovín. Vďaka veľkému formátu a obsahu postavenom na celostránkových fotografiách si tu nájdu zaujímavé informácie ako aktívni ľudia, túžiaci po úniku z mesta, tak milovníci domácich mazlíčkov alebo deti, ktoré prosto obrázkové časopisy milujú.
Predplatiť Viac

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Meduňka na Esoterike 2013
Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Hitlerovy hrozivé zbraně Encyklopedie vojenství ve 20.století Sovětské strategické letectvo v době studené války Italské patálie maršála Radeckého Nad Biskajem čeká smrt
 
  Vzpomínky leteckého technika Bez nich by nepřistáli Povstalecké nebo Vojnová kronika č.1/2013 Pramene obrany (Pamäte generála Jozefa Turanca)
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.