Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter Apríl 2014
Veľká jarná akcia
Pre našich najmenších

  Barbie Perlová princezná - Zábavný zošit Barbie Perlová princezná - Kniha so samolepkami Barbie Perlová princezná - Maľovanky so samolepkami Zvonilka a piráti Minnie - Dupľované trampoty
 
  Jej výsosť Sofia Minnie v Paříži Máša a Medveď - Kniha s puzzle Doktorka plyšových hračiek - Kniha s puzzle Jake a piráti z krajiny Nekrajiny - Kniha s puzzle
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně

Vydáva: BURDA Media 2000

Časopis Apetit vlani uviedol na trh novú edíciu kuchárok zameranú na medzinárodné kuchyne. Po kuchárke venovanej talianskej a francúzskej kuchyni prichádza s knihou venovanou kuchyni ázijskej. Tešte sa na ohňostroj chutí, farieb a vôní! Kniha je rozdelená do siedmich kapitol. Každá kapitola je uvedená servisnou dvojstránkou, kde sa dozviete, ako a kde nakupovať a použiť exotické suroviny: od byliniek až po najrôznejšie ochucovadlá.
Obálka - Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně
Detaily titulu

Obálka - Dějiny lidu Spojených států amerických 1

Dějiny lidu Spojených států amerických 1

Autor: Howard Zinn
Vydáva: Nakladatelství Mezera

1. diel dejín USA z neobvyklej perspektívy od známeho amerického historika - o objavení Ameriky očami indiánov, o Ústave z hľadiska otrokov, o vzostupe industrializácie, akú zakúsili mladé ženy v Lowellových textilkách, o španielsko-americkej vojne, ako ju prežívali Kubánci, o novom údele, ako mu rozumeli černosi v Harleme.
 
Detaily titulu

Přemyslovská epopej IV.

Autor: Vlastimil Vondruška
Vydáva: Moba

Záverečný diel tetralógie, ktorú končí rozprávanie o jednej z najslávnejších epoch českých dejín, o dobe veľkých přemyslovských kráľov, začína bezvládím po smrti Přemysl II. Otakara, pokračuje vládou kráľa Václava II. a končí vraždou jeho syna Václava III. Kráľ Václav II. bol nesmierne zaujímavou osobnosťou, v dejinách možno trochu nedocenenou.
Obálka - Přemyslovská epopej IV.
Detaily titulu

Obálka - Moderní medicína

Moderní medicína

Autor: Nikola Tesla
Vydáva: Dialog

Geniálny vynálezca Nikola Tesla experimentoval úplne mimoriadnym spôsobom aj v oblasti medicínskej techniky. Vysokofrekvenčnú elektrinu využíval napríklad k takzvanej elektroterapii. Jasnozrivo predpovedal, že táto energia spôsobí revolúciu v terapeutickej praxi. Veľmi významné sú aj Teslove zásluhy pri konštrukcii výkonných rӧntgenových prístrojov, takže je právom považovaný za tvorcu spoľahlivého a bezpečného snímkovania.
 
Detaily titulu

Encyklopedie Středověku

Autor: Jacques Le Goff, Jean-Claude Schmitt
Vydáva: Vyšehrad

Dvaja poprední francúzski historici - medievalisti v knihe zhromaždili cez osem desiatok hesiel , samostatných a ucelených esejí , venovaných podstatným skutočnostiam a témam stredovekého života. Nájdeme medzi nimi tradičné témy politických dejín, dejín hospodárskych, kultúrnych, ďalej heslá venované základným vrstevniciam mentálnej krajiny stredovekého človeka, často už jednoduchým názvom naznačujúce napätie medzi protikladnými zložkami pojednávaných tém.
Obálka - Encyklopedie Středověku
Detaily titulu

Obálka - Rybolov v srdci

Rybolov v srdci

Autor: Jiří Pešaut
Vydáva: Beletris

Zbierka vynikajúcich príbehov z rybárskeho prostredia, nad ktorými sa často zasmejete, ale aj neraz zamyslíte, a ktoré často vyvolajú aj silné pohnutie, je zároveň aj čistou a premýšľavou reflexiou doby a úprimnou osobnou spoveďou spisovateľa, pre ktorého je rybárstvo nielen pevnou súčasťou života, ale aj jeho ďalším mystickým rozmerom.
 
Detaily titulu

Pěstujeme slivoně

Autori: Jan Blažek, Václav Kneifl
Vydáva: Brázda

Slivky sú u nás tradičným a veľmi obľúbeným ovocím. Príručka sa zaoberá všetkými aspektmi pestovania týchto tzv. modrých kôstkovín, t.j. tradičnými i novo skúšanými odrodami, kultivačnými podmienkami aj hnojením, rezom a tvarovaním, chorobami a škodcami. Už niekoľko rokov však ich pestovanie výrazne ovplyvňuje vírusové ochorenie šarka. Autori, ktorí sú významnými pracovníkmi VŠÚO Holovousy, sa preto zamerali na najnovšie poznatky, ktoré môžu podstatne obmedziť škody spôsobené touto chorobou.
Obálka - Pěstujeme slivoně
Detaily titulu

Obálka - Nikita na trůně

Nikita na trůně

Autor: Veber Václav
Vydáva: Triton

Chruščovova vláda v Sovietskom zväze (1953-1964) je jednou z veľkých tém novodobej historiografie. V komunistickom dejepisectve bola dlhé roky tabu. Až do polovice osemdesiatych rokov dvadsiateho storočia Chruščov pre historikov tohto sveta v podstate neexistoval. Dnes ho ruská historiografia považuje za jedného z "najfarebnejších" domácich politikov dvadsiateho storočia. Hlásil sa k nemu Gorbačov, v súčasnosti je však jeho hodnotenie väčšinou relativizované.
 
Detaily titulu

Kdo spí, nevyhraje

Autor: Sváťa Božák
Vydáva: Cykloknihy

Závod naprieč Amerikou - jedna z najväčších skúšok výdrže, odhodlania i psychickej odolnosti, akú človek vôbec môže dobrovoľne podstúpiť. Štyri tisíc osemsto kilometrov v sedle bicykla, skrz spaľujúce horúčavy púští, strmé výjazdy mrazivých hôr, všadeprítomné nebezpečenstvo tornád, nekonečné roviny v silnom protivetre, prívalové dažde a krupobitie aj nebezpečné zjazdy. S tým všetkým sa pretekári musia popasovať. Čo je ale najhoršie, je nedostatok spánku. Závod naprieč Amerikou sa totiž ide dňom i nocou. Kto spí, nevyhrá.
Obálka - Kdo spí, nevyhraje
Detaily titulu

Obálka - Všechna pravda ve mně

Všechna pravda ve mně

Autor: Julie Berryová
Vydáva: Egmont ČR

Judith vyrástla v Roswellskej osade, ktorá sa riadi prísnymi zákonmi a praxou. Pred štyrmi rokmi ona a jej najlepšia priateľka zmizli. Pred dvoma rokmi sa vrátila len Judith, sama, nenávidená a prehliadaná tými, ktorí boli kedysi jej priateľmi a rodinou. Judith o svojom zmiznutí nemôže prehovoriť. Žije ako duch vo vlastnom dome a mlčky zveruje svoje myšlienky a túžby Lucasovi, ktorého miluje celý život. On o tom však nemá ani tušenie...
 
Detaily titulu
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Marianne Venkov & styl speciál - Bylinky 2014
Špeciálne číslo časopisu Venkov & Styl venované bylinkám, ale nielen im. Mrknite, čo zaujímavého na vás čaká. Marianne Venkov & Styl, časopis, ktorý si získal pozornosť najmä tých, ktorí milujú vidiek a prírodu. Obsah časopisu je rozdelený na štyri ročné obdobia, pričom v každom nájdete niekoľko tematických článkov.
Objednať Viac
Obálka - Maxim military 2014
Špeciál Maxim military 2014 zameraný na army, outdoor, rozhovory, história. Drzo, na rovinu, bez sentimentu. Chytro a inak. Veci, ktoré sa inde nedočítate. Tak, ako ich nikto iný nepodá!
Objednať Viac
Obálka - Výšivka speciál č.03
Špeciál Výšivka speciál č.03 určený pre fanúšikov krížikového vyšívania. Tretie číslo špeciálu je tematicky zamerané na : hrady, zámky, šľachticov, náhrdeľníky a šperky.
Objednať Viac
Obálka - Maľovanky z rozprávky do rozprávky č.05
Kúzelné Maľovanky z rozprávky do rozprávky pre deti s rozprávkovým CD "Trpaslíci s Hawkinsonovho ostrova" z edície rozprávky pre najmenších, v ktorom nájdete bonus navyše v podobe aktuálneho čísla časopisu Macko Pusík.
Objednať Viac
Obálka - Kolekce automobilů Jamese Bonda č.25
Ďalšie číslo z kolekcie Automobily Jamese Bonda prináša kovový model automobilu Aston Martin DB5 z roku 1972, z filmu Goldfinger. Precízne vyrobený kovový model v mierke 1:43 je umiestnený v špeciálnej zberateľskej krabičke, zachytávajúcej prostredie z filmovej scény... V 16-stránkovom časopise sa okrem iného dozviete viac o vozidle a triky z natáčania filmu Goldfinger.
Objednať Viac
Obálka - Počítač pro každého
Počítačový dvojtýždenník Počítač pro každého určený pre bežných užívateľov PC, ktorí nie sú profesionálnymi odborníkmi IT a potrebujú jasné, praktické a použiteľné informácie. V každom čísle je zaradené CD alebo DVD s vybranými programami.
Predplatiť Viac
Obálka - Letadla
Hlavný hrdina Prášok Skočdopoľa je malé práškovacie lietadlo, ktoré však sníva svoj veľký sen - zúčastniť sa slávnych pretekov Letom svetom a stať sa najlepším lietadlom na svete. Jeho kamaráti z Vrtuľákova mu na jeho ceste za splnením sna pomáhajú.
Predplatiť Viac
Obálka - Pes přítel člověka
Populárno-odborný časopis Pes přítel člověka sa zaoberá všetkými aspektmi chovu a výcviku psov. Časopis každý mesiac prináša čitateľom články veterinárnych lekárov, odborníkov-výcvikárov, reportáže z národných i medzinárodných výstav a kynologických súťaží.
Predplatiť Viac
Obálka - Marie Claire
Luxusný módny časopis Marie Claire, ktorý má aj čo povedať. Mesačník vydávaný v spolupráci s francúzskym vydaním časopisu obsahuje všetko, čo ženy zaujíma - módu, kozmetiku a vzťahy. Každé číslo navyše prináša zasvätenú sondu do niektorej z pálčivých globálnych tém súčasnosti, vnímaný ženskými očami.
Predplatiť Viac

Akcia mesiaca

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Polskie Konstrukcje Lotnicze Tom V Douglas F3D Skyknight Jsem mrtvý, neplačte Rámce paměti druhé světové války v českých zemích Stručné dějiny třetí říše
 
  Německé útočné pušky Československá Druhá armáda I. Československá Druhá armáda II. Výbušné výbušniny Centurion in detail - part 2
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.