Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter August 2014
De Agostini:  Šmoulové – Povolání světa!

De Agostini: Šmoulové – Povolání světa!

Šmolkovia, obľúbené rozprávkové postavičky, ktoré pôvodne vznikli ako belgický komiks a neskôr sa preslávili v animovanom seriáli a celovečerných filmoch, prichádzajú k vám. V novej kolekcii vydavateľstva DeAgostini nájdete v každom čísle knižku a niektorú z postavičiek šmolkov alebo domčeky v ktorých bývajú, nástroje, ktoré používajú a pod. Každá knižka je venovaná jednému sympatickému šmolkovi a povolaniu, ktoré vykonáva. Nájdete v nej popis šmolkovej práce a tiež nástroje, ktoré k nej potrebuje.

Dozviete sa ako trávi svoj deň a kto mu pomáha v plnení povinností. Šmolkovia vám tiež úkážu ľudí, ktorú vykonávajú rovnakú prácu v skutočnom svete. V knihách nechýbajú zábavné príbehy, komiksy a tiež hádanky a hlavolamy. Získajte všetkých šmolkov, ich domy a náradie a vytvorte si vlastnú šmolkovskú dedinu.

Pre našich najmenších

  Barbie - Rozprávkové čítanie Autá - Rozprávkové čítanie Cililing - Rozprávkové čítanie Violetta Môj denník Barbie a čarovné dvierka
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Zavařování - kuchařka z edice Apetit

Zavařování - kuchařka z edice Apetit Vydáva: BURDA Media 2000

V novej kuchárke z edície Apetit venovanej konzervovaniu, nájdete vyše 100 receptov starostlivo vybraných a otestovaných redakciou časopisu Apetit. Kniha obsahuje návod, ako do skla zachytiť vôňu a chute ovocia, zeleniny a byliniek, ako spracovať prebytky zo záhrady a lesa, ale aj recepty na likéry, najrôznejšie ochucovadlá a navyše aj tipy, ako všetky tieto poklady zo špajze v kuchyni využiť.
Obálka - Zavařování - kuchařka z edice Apetit
Detaily titulu

Obálka - Můj pradědeček František Ferdinand

Můj pradědeček František Ferdinand

Autor: Christiane Scholler, Anita Hohenberg
Vydáva: Víkend

Nekonformný muž s mnohými plánmi do budúcna, dôsledný stratég a nezlomná povaha: arcivojvoda František Ferdinand bol v nesprávnej dobe na nesprávnom mieste. Nielen 28. júna 1914 v Sarajeve, ale aj v storočí, v ktorom žil. Jeho tragický osud znamenal koniec jednej epochy a zároveň začiatok novej doby. Väčšinou sme o tom čítali len obvyklé dejepisné texty. Inak však udalosti vyzerajú, keď sa slova ujme člen rodiny: Anita Hohenberg, pravnučka následníka trónu, matka štyroch detí, zámocká pani na Artstetten.
 
Detaily titulu

Božská komedie

Autor: Dante Alighieri
Vydáva: Beta-Dobrovský

Dielom autor vzdáva hold svojej zosnulej láske Beatrice a zároveň vytvára alegorický obraz stredovekého sveta plného konfliktov a úpadku hodnôt. Kniha patrí medzi nesmrteľná diela talianskej literatúry a významne ovplyvnila celú európsku kultúru.
Obálka - Božská komedie
Detaily titulu

Obálka - Chrám Matky Boží v Paříži

Chrám Matky Boží v Paříži

Autor: Victor Hugo
Vydáva: Beta-Dobrovský

Román Chrám Matky Božej v Paríži rozpráva legendárny príbeh hrbáča Zvonára Quasimoda a jeho nešťastnej lásky k nádhernej cigánskej tanečnici. Odohráva sa na konci pätnásteho storočia vo Francúzsku a väčšina deja sa točí okolo slávnej katedrály Notre-Dame v centre stredovekého mesta.
 
Detaily titulu

Světlo ve fotografii

Autor: Michael Freeman
Vydáva: Computer Press

Čakanie na správne svetlo, jeho naháňanie v rôznych lokáciách a prípadné upravovania je pre profesionálnych fotografov denným chlebom. Michael Freeman skoncentroval štyridsať rokov fotografických skúseností do jedinej knihy, v ktorej sa venuje interpretácii a správnemu zachyteniu najcennejšie fotografické komodity. Toto je cesta, ako sa stať skutočným profesionálom.
Obálka - Světlo ve fotografii
Detaily titulu

Obálka - Práce a záchrana ve výškách a nad volnou hloubkou

Práce a záchrana ve výškách a nad volnou hloubkou

Autor: Ondřej Belica
Vydáva: Grada Publishing

Kniha, zaoberajúca sa problematikou pohybu a záchrany vo výškach a nad voľnou hĺbkou, je určená výškovým pracovníkom, speleológom, horolezeckej verejnosti, strážnikom mestských polícií, hasičom, policajtom zaoberajúcim sa lezením, banským a vodným záchranárom. Obsahuje rozdelenie lezeckých techník, zoznamuje s vecnými prostriedkami a ďalej sa zaoberá uzlovaním, samostatným pohybom po lane, fyzikálnymi zákonitosťami, prvou pomocou a záchranou s využitím lanových techník.
 
Detaily titulu

Plný batoh pytláckých příběhů V

Autor: Richard Sobotka
Vydáva: Víkend

Dvaja priatelia sa znovu po rokoch stretnú doma v zapadnutej dedine v Černovicích, ležiacej v stratených končinách uprostred hôr. Vo víre modernej doby kruto zasiahne do ich priateľstva lovecká vášeň. Než sa rok s rokom zíde, zostali v jeseňou vyfarbených horách už len spomienky na pohodu spoločne prežitých chvíľ, ktoré vyvrcholili nečakanou drámou.
Obálka - Plný batoh pytláckých příběhů V
Detaily titulu

Obálka - Fenomén ČKD

Fenomén ČKD

Autor: Hynek Stříteský
Vydáva: Mladá Fronta

Koncern Českomoravská-Kolben-Daněk, skrátene ČKD, predstavuje jeden zo symbolov priemyslu českých krajín. ČKD a jej predchodcovia patrili k najvýznamnejším českým producentom širokej škály výrobkov počnúc cukrovarníckymi strojmi, alternátormi, generátormi či elektromotormi, pokračuje takmer všetkými druhmi dopravných prostriedkov a končiac najrôznejšími domácimi spotrebičmi.
 
Detaily titulu

Utajený odposlech

Autor: Bohuslav Kočárek
Vydáva: CKpress

Román opisuje životný príbeh mladého dospievajúceho chlapca Ameriky štyridsiatych rokov minulého storočia v období studenej vojny. Z chlapca sa stane vojenský pilot a neskôr člen tajnej služby, ktorý sa zapojí do vývoja utajovaného systému pre sledovanie ponoriek.
Obálka - Utajený odposlech
Detaily titulu

Obálka - Zlověstné oceány 5. - Německá ponorková válka 1917-1918

Zlověstné oceány 5. - Německá ponorková válka 1917-1918

Autor: Emmerich Hakvoort
Vydáva: Českycestovatel.cz

Záverečný diel doteraz najobsiahlejšej histórie nasadenia nemeckých ponoriek počas 1. svetovej vojny na knižnom trhu! Publikácia z pera holandského námorného historika Emmericha Hakvoorta zachytáva bojové úspechy najväčších ponorkových es, prísne utajené ponorkové operácie a najhoršie tragédie, spojené s útokmi obávaných u-bootov.
 
Detaily titulu
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Vzdušné sily Ozbrojených síl Slovenskej republiky - ročenka 2014
Ročenka Vzdušné sily Ozbrojených síl Slovenskej republiky ponúka obraz o živote našich Vzdušných síl, ich organizácii, výzbroji, výcviku a zabrúsi aj do histórie Slovenských vzdušných síl.
Objednať Viac
Obálka - Princezny speciál 02/2014 - Láska a přatelství
Špeciálne vydanie časopisu Princezná má názov "Láska a priateľstvo". Obsahuje vystrihovačky a tri darčeky v podobe skladacej korunky, škrabošky a žezla.
Objednať Viac
Obálka - Barbie speciál č.02/2014
Vitajte vo svete bábiky Barbie! Dobrodružstvo obľúbenej bábiky Barbie – tentoraz v špeciálnom vydaní nájdete príbeh: Barbie a Perlová princezná.
Objednať Viac
Obálka - Hobby Historie č.27
Ako je z podtitulu "Osobnosti, letectví a vojenská technika 20.století" zrejmé, časopis Hobby Historie sa venuje hlbším pohľadom na jednotlivé druhy vojenskej techniky a jej nasadenie a tiež približuje osudy zaujímavých osobností. Od tohto roku rozšírený obsah na 84 strán.
Objednať Viac
Obálka - Marie Claire
Luxusný módny časopis Marie Claire, ktorý má aj čo povedať. Mesačník vydávaný v spolupráci s francúzskym vydaním časopisu obsahuje všetko, čo ženy zaujíma - módu, kozmetiku a vzťahy. Každé číslo navyše prináša zasvätenú sondu do niektorého z pálčivých globálnych tém súčasnosti, videného ženskými očami.
Predplatiť Viac
Obálka - Kvalitni život
Časopis Kvalitni život pre "aktívnych" čitateľov, ktorí sa chcú venovať svojmu osobnému rozvoju a zdravému životnému štýlu, pre čitateľov, ktorí chcú prežiť nielen dlhý, ale predovšetkým kvalitný život. Týmto čitateľom časopis prináša inšpiráciu, rady a tipy, ako k tomu prispieť, články odborníkov, ako aj redakciou vyskúšané produkty, postupy, metódy, a praktické návody vo forme pútavého čítania.
Predplatiť Viac
Obálka - Zdraví
Mesačník Zdraví o zdravom životnom štýle. Okrem starostlivosti o zdravie sa venuje rodine a deťom, kozmetike, cvičeniu alebo psychologickým problémom. Nechýbajú ani rozhovory zo slávnymi osobnosťami a samozrejme originálne recepty. V každom čísle radia odborní lekári čitateľom s konkrétnymi problémami.
Predplatiť Viac
Obálka - Monster High
Čakanie všetkých monster-fanúšikov je na konci! Je tu desivo napínavý časopis Monster High, v ktorom sa všetko bude točiť len okolo vašich monster-miláčikov! V každom čísle na vás budú čakať monster módne tipy, monštruózne komiksy, čierno čiernej hádanky, desivo geniálna súťaž a veľa ďalšej vražednej zábavy!
Predplatiť Viac
Obálka - Prívesky Monster High
V našej kamennej predajni na Šustekovej ulici č.8 nájdete okrem časopisu Monster High aj rôzne druhy monster príveskov od svojich obľúbených monster postavičiek.
Predplatiť Viac


Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Napoleonův granátník Příběh Jižní eskadrony Sloužil jsem Arafatovi Válečné zápisky z první světové války vojína Dolejše z Nového Strašecí Špioni proti Armagedonu
 
  Jutsko 1916 Up-armoured Landies in detail Ze slezské vísky plavčíkem u mariny Námořnické povídačky Nucená práce - Němci, nuceně nasazení a válka
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.