Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter Február 2014
Maľovanky z rozprávky do rozprávky č. 03

Maľovanky z rozprávky do rozprávky č. 03

Milí rodičia, milé deti,
pripravili sme pre vás balíček, ktorý vás určite poteší. Od 28. februára si môžete kúpiť Maľovanky z rozprávky do rozprávky č.03 s rozprávkovým cédečkom „Princezná so zlatou hviezdou na čele“ a ako darček sme do balíčka pridali aktuálne číslo vášho obľúbeného časopisu Macko Pusík. Môžete tak počúvať rozprávočku a hneď aj vyfarbovať postavičky či zvieratká, ktoré sa k vám budú prihovárať z rozprávkového CD a potom sa môžete zahrať s Mackom Pusíkom... To všetko za nezmenenú cenu.

V Mackovi Pusíkovi si od marca do júla tiež predstavíme cvičebnú zostavu, ktorú pripravilo občianske združenie Za zdravší život v rámci projektu Zdravý chrbátik. Každý mesiac si priblížime jeden cvik a uverejníme jeden zlosovateľný kupón. Ak kupón vložíte do obálky a zašlete na adresu Magnet Press Slovakia, zaradíme vás do žrebovania. Každý mesiac vyžrebujeme piatich výhercov nového inštruktážneho filmu na DVD – Cvičebná zostava pre deti, štyroch výhercov maľovanky s rozprávkovým CD a jedného výhercu polročného predplatného časopisu Macko Pusík.

Pre našich najmenších

  Littlest Pet Shop - Veľká módna prehliadka My Little Pony - Nečakaný večierok Barbie a Poníková akademie - zábavný sešit Medvídek Pú - Když jsme byli velmi mladí Medvídek Pú - Teď je nám šest
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Jeruzalém

Autor: Simon Sebag Montefiore
Vydáva: Beta-Dobrovský

Jeruzalem je považovaný za jedno z najdôležitejších miest v celých dejinách ľudstva. V priebehu troch tisícročí bol niekoľkokrát zničený a vždy znovu postavený, platil za cennú trofej dobyvačných vojen, mnohokrát určoval smer vývoja spoločnosti a dnes opäť hrá zásadnú úlohu v takzvanom strete civilizácií. Je hlavným mestom dvoch národov a svätyňou troch náboženstiev. Od kráľa Dávida po premiéra Benjamina Netanjahua, od zrodenia judaizmu, kresťanstva a islamu po izraelsko-palestínsky konflikt, múry Jeruzalema rozprávajú históriu viery, krvavých bojov, fanatizmu, ale aj spolužitia a tolerancie.
Obálka - Jeruzalém
Detaily titulu

Obálka - Dějiny křížových výprav

Dějiny křížových výprav

Autor: Hans Eberhard Mayer
Vydáva: Argo

Dejiny krížových výprav z pera nemeckého historika H.E. Mayera predstavujú dnes už klasickú prácu venovanú politickým, hospodárskym a kultúrnym dejinám stredovekých kruciát. Mayer v nej detailne sleduje zrodenie myšlienky krížových výprav, pýta sa po náboženských a sociálnych príčinách jej presadenia, rovnako ako po dopadoch, ktoré krížové výpravy zanechali jednak na stredovekom Západe, tak v novo dobytom svete. Hlavný dôraz pritom kladie na prvé dve krížové výpravy, ktoré ďalšiemu vývoju udali základný tón.
 
Detaily titulu

Formule 1: Úplná historie

Autor: Tim Hill
Vydáva: Naše Vojsko

Kniha, v ktorej nájdete množstvo fotografií, zachytáva históriu majstrovstiev sveta pilotov od roku 1950 až do dnešných dní. Je to príbeh o súperení, o stretoch, závisti a intrigách, šľachetnosti a kamarátstve - príbeh celej škály emócií na najatraktívnejšej športovej scéne.
Obálka - Formule 1: Úplná historie
Detaily titulu

Obálka - Kniha osvědčených bylinkových receptů

Kniha osvědčených bylinkových receptů

Autor: Siegrid Hirsch
Vydáva: Nakladatelství Dona

Autorka publikácie je uznávanou rakúskou odborníčkou vo svete využití liečivých bylín. Jej kniha bylinkových receptov prináša koncentrovanú silu bylín vo viac než 350 autentických receptoch a tipoch z ľudového liečiteľstva, od tinktúry cez bylinkový ocot, bylinkový olej, marmelády, sirupy a šťavy až po masti. Recepty sú doplnené farebnými fotografiami.
 
Detaily titulu

Obrazová příručka rybáře

Autor: Joe Cermele
Vydáva: Svojtka

Techniky, rady a taktiky lovu rýb pre všetky typy vôd popísané v tejto knižke - od potôčikov i veľkých tokov, tôní i veľkých jazier - vám zaistí zaručený úspech. Čaká ich tu na vás 317 a iste vám pomôžu úspešne loviť z brehu i z lode.
Obálka - Obrazová příručka rybáře
Detaily titulu

Obálka - Fotografie v praxi - Krajina

Fotografie v praxi - Krajina

Autor: Michael Freeman
Vydáva: Zoner Press

Táto kniha poskytuje záujemcom o fotografovanie krajiny základné informácie jednak z pohľadu fotografického vybavenia a vlastnej fotografickej techniky, tak i z hľadiska kompozície i výtvarnej stránky výslednej fotografie. V prakticky zameraných lekciách postupne prejdete témy: ako vnímať krajinu a nachádzať jej základné a významné prvky a ako ich využívať pre zaujímavé kompozície.
 
Detaily titulu

Lovci ztraceného vědění

Autor: Erich von Däniken
Vydáva: Dialog

Erich von Däniken predstavuje v tejto knihe spolu s ďalšími význačnými vedcami a výskumníkmi najnovšie informácie z histórie Egypta, Južnej Ameriky a Ázie. Čitateľ sa s nimi vydá v stopách takzvané zakázanej archeológie, odkrývajúci záhady mystických miest, magických kultov a tajomných vedomostí vyvolených národov.
Obálka - Lovci ztraceného vědění
Detaily titulu

Obálka - Náboženství v ruské kultuře

Náboženství v ruské kultuře

Autor: Hanuš Nykl
Vydáva: Pavel Mervart

Predkladaná publikácia hovorí o fenoméne pravoslávie a jeho hlavných kategóriách (čas, bohoslužba, ikony, obrady), zoznamuje s uzavretým svetom starovercov a podáva celistvý prehľad o hlavných náboženstvách dnešného Ruska.
 
Detaily titulu

Kompletní škola kreslení

Autor: Barrington Barber
Vydáva: Svojtka

Zámerom tejto knihy je zoznámiť čitateľov s celou problematikou kreslenia. Približuje základy kreslenia a potom, keď už čitateľ získa sebadôveru, zoznamuje sa i s náročnejšími oblasťami kresby. V publikácii sa postupuje metódou výučby krok za krokom, kapitoly o perspektíve a anatómii sú zaradené tak, aby boli pre študentov čo najviac prínosné. Nepodceňujte užitočnosť zaradených praktických cvičení, ktoré sú kľúčom k preniknutiu do tohto bohatého umeleckého oboru. Prajeme vám veľa šťastia vo vlastnej tvorbu a istú ruku.
Obálka - Kompletní škola kreslení
Detaily titulu

Obálka - Minidortíky

Minidortíky

Vydáva: Svojtka

Publikácia Minidortíky je príručka z radu kuchárskych kníh, po ktorých radi siahnete počas prípravy rodinných osláv, výročí a ďalších slávnostných príležitostí. V tejto knižke nájdete viac než 100 receptov, ktoré ponúkajú obmenu tradičného pečenia.
 
Detaily titulu
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Pro football
Najlepšie ligové súťaže sveta (anglická, talianska, španielska, nemecká a francúzska), české a slovenské futbalové dianí, európske pohárové súťaže, profily najlepších futbalistov a tímov, špičkové fotografie, jedinečné štatistiky - to je Pro football.
Predplatiť Viac
Obálka - Auta
Časopis Auta zavedie čitateľov do rozprávkového sveta, ktorý dobre poznajú z úspešného animovaného filmu spoločnosti Pixar. Každý mesiac sa môžu stretávať s Bleskom McQueenom, Sally, Burákom, Doktorom a ďalšími obyvateľmi Kardanovej Lehoty. Do 31.3. 40% zľava na ročné predplatné.
Predplatiť Viac
Obálka - Lokomotiva Tomáš
Lokomotíva Tomáš je obľúbeným hrdinom radu knižných publikácií i televízneho seriálu. Malí i väčší čitatelia sa prostredníctvom kúzelného sveta v láčikov zoznamujú zo svetom okolo nás - formou zábavných úloh a hier si deti precvičia myslenie a postreh úmerne ich veku. V každom čísle nájdu čitatelia darček. Do 31.3. 40% zľava na ročné predplatné.
Predplatiť Viac
Obálka - Super komiks č.23
Komiks plný zábavy, vtipov a dobrodružstiev. Nechajte sa baviť kúzelným svetom Walta Disneyho a jeho slávnych postavičiek. So svojimi príbehmi na Vás čakajú káčer Donald, strýko Držgroš, myšiak Mickey a mnohí ďalší.
Objednať Viac
Obálka - Hobby Historie
Ako je z podtitulu "Osobnosti, letectví a vojenská technika 20.století" zrejmé, časopis Hobby Historie sa venuje hlbším pohľadom na jednotlivé druhy vojenskej techniky a jej nasadenie a tiež približuje osudy zaujímavých osobností. Od tohto roku rozšírený obsah na 84 strán, vydané budú 4 čísla.
Predplatiť Viac
Obálka - Modelář
Časopis Modelář sa venuje stavbe plastových a odlievaných modelov. V obsahu opäť nájdete tak klasické recenzie sprevádzané fotografiami postavených modelov, ako aj "stavacie" články približujúce slovom i obrazom krok za krokom cestu od výliskov k hotovému modelu.
Predplatiť Viac
Obálka - Burda plus fashion - móda pro plnoštíhlé
Móda pre plnoštíhle ženy, v ktorom nájdete strihy, vzory, rady a zaujímavé nápady.
Objednať Viac
Obálka - Svět holubů
Časopis Svět holubů prináša informácie o významných našich i zahraničných výstavách, návštevy holubníkov našich popredných aj zahraničných chovateľov, podrobné zhodnotenie špeciálok, veterinárne informácie, informácie o krmivách, recepty na kuchynskú úpravu holúbkov aj skúsenosti popredných chovateľov.
Predplatiť Viac


Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Fronta v Dolomitech 1915-1917 French Wings 3: Breguet 27, Potez 39, Mureaux 115/117 Hungarian Fighter Colours Vol. 2, 1930-1945 Tajemství třetí říše Služebníci zla
 
  Bratrstvo neohrožených - Velitel Vládcové nebes M939 Truck Family in detail Slovensko v roku 1942 Hitler před branami
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.