Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter Január 2014
Spider-Man hrdinové a zločinci - kolekcia
Spider-Man hrdinové a zločinci - kolekcia

Nová kolekcia prináša v každom čísle komiksy, hádanky a zaujímavé hry. Čaká na vás 24 stranový časopis, plný akcie, báječných výtvarných úloh, rébusov, bláznivých kúskov a prezradí vám všetko, čo potrebujete vedieť o svete Spider-mana. Navyše každé číslo obsahuje balíček ôsmich kariet vrátane špeciálnej a žiarivej karty. Rozpútajte bitku Spider-manových priateľov s ich diabolskými nepriateľmi. Vďaka číslam, hodnotám symbolov, bodovaniu kariet a informáciám o postavách si môžete so svojimi kamarátmi zahrať úžasne zábavné hry. Karty sú rozdelené do piatich úrovní a nazbierať ich môžete neuveriteľných 265. Číslo 1 obsahuje dva balíčky kariet, s číslom dve obdrží každý čitateľ zadarmo plechovku na karty. Pre predplatiteľov sú pripravené pekné bonusy. Rozsah kolekcie bude 60 čísiel.

Spider-Man hrdinové a zločinci - kolekcia
Pre našich najmenších

  Barbie - Zábava s Barbie Monster High: Veľká kniha zábavy Ľadové kráľovstvo Prasátko Peppa - Knížka na rok 2014 Lietadlá: Hraj sa s nami
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Atlas Měsíce

Autor: Antonín Rükl
Vydáva: Aventinum

K životnému jubileu popredného astronóma Ing. Antonína Rükla vychádza česky, anglicky, nemecky a maďarsky jeho hlavná dielo, uznávané na celom svete. Unikátny atlas na 76 mapách detailne zobrazuje celú privrátenú stranu Mesiaca - spracovanú pre pozorovateľov z radov profesionálov, amatérov i laikov.
Obálka - Atlas Měsíce
Detaily titulu

Obálka - Velká kniha stylů portrétní fotografie

Velká kniha stylů portrétní fotografie

Autori: James Cheadle, Peter Travers
Vydáva: Zoner Press

Táto kniha bola napísaná práve preto, aby fotografom pomohla nájsť ten správny štýl portrétnej fotografie. Uvádza celkom 60 portrétov so všetkými potrebnými informáciami: od technických údajov s uvedením fotoaparátu, nastavenie expozície, použitého osvetlenia alebo pomôcok a rekvizít cez voľbu miesta až po spôsob komunikácie s modelom a voľbu štýlu portrétu.
 
Detaily titulu

Škoda 1000 MB / 1100 MB

Autor: Alois Pavlůsek
Vydáva: Computer Press

Publikácia popisuje vznik a históriu výroby prvého sériovo vyrábaného vozidla Škoda so samonosnou karosériou, zadným pohonom a motorom umiestneným vzadu. Kniha obsahuje tiež prototypy Škoda typ 976, 977 a 978, prehľad a fotografie všetkých modelov, popis vývojových zmien v rokoch 1964 - 1969 a znázorňuje zmeny dizajnu vozidiel Škoda 1000 MB / Škoda 1100 MB v celom období výroby.
Obálka - Škoda 1000 MB / 1100 MB
Detaily titulu

Obálka - Kompletní historie medicíny

Kompletní historie medicíny

Autor: Gill Davies
Vydáva: Computer Press

Kniha predkladá nekonečne zložitú skladačku histórie lekárstva zahŕňajúcu časovú postupnosť, biologickú evolúciu, smrteľné pandémie, spoločenské zmeny veľkého dosahu a tiež úlohy, ktoré zohrali pionieri lekárskej vedy, počnúc Hippokratom, cez Vesalia a Pasteura až po lekára a vedca dnešnej doby. Kniha naviac obsahuje detailné informácie o chorobách, diagnózach, liečbe a chirurgických technikách, a to od najstarších počiatkov až po ohromujúci pokrok súčasnej doby.
 
Detaily titulu

Šití tašek 2

Autor: Lisa Lamová
Vydáva: Zoner Press

V knihe nájde zrozumiteľné postupy s mnohými inštruktážnymi fotografiami, mnoho praktických rád a inšpiratívnych tipov. Všetko je krok za krokom pekne vysvetlené, osvojíte si teda nielen schopnosť ušitia danej tašky, ale aj mnoho krajčírskych postupov a techník, ktoré sa vám budú hodiť pre ďalšiu tvorbu.
Obálka - Šití tašek 2
Detaily titulu

Obálka - Průvodce péčí o psa

Průvodce péčí o psa

Autor: J. M. Evans, Kay White
Vydáva: Brázda

Prehľadná príručka renomovaných autorov ponúka celý rad dôležitých informácií, ktoré sa týkajú všetkých hľadísk chovu psa a starostlivosť o neho. Je určená pre všetkých, ktorí majú radi psov, skúsenými chovateľmi počnúc a majiteľmi nového šteňaťa končiac.
 
Detaily titulu

Pielstici / Pielsticks

Autor: Jaromír Bittner, Pavel Bittner
Vydáva: Gradis

Štvrtá z edičnej rady reprezentatívnych fotografických kníh od viac než dvoch desiatok popredných fotografov dokumentujúcich prevádzku hnacích vozidiel na koľajniciach Českej aj Slovenskej republiky. Publikácia je vo svojom obsahu výberom toho najlepšieho z minulosti, súčasnosti, ale aj pohľadom do budúcnosti prevádzky dnes už legendárnych motorových lokomotív.
Obálka - Pielstici / Pielsticks
Detaily titulu

Obálka - Co ještě nevíte o životě našich předků

Co ještě nevíte o životě našich předků

Autor: Stanislava Jerolímková
Vydáva: Motto

Druhý diel knihy „Čo možno neviete o živote našich predkov“ a voľné pokračovanie kníh „Čo v učebniciach nebýva“, ktoré prinášali zaujímavosti o českých panovníkoch, približuje život obyčajných ľudí po nástupe Habsburgovcov na český trón. Ako bývali? Čo jedli? Ako sa obliekali? Ako sa liečili? Ako sa bavili?
 
Detaily titulu

Lovy za soumraku

Autor: Dušan Pořízka
Vydáva: Myslivost

Autor pri svojich cestách spoznal lovy nielen v našej krajine, ale aj na Slovensku, v Poľsku, Švédsku, Bielorusku, Rusku, Rumunsku a Juhoafrickej republike. Kniha Lovy za súmraku sumarizuje jeho zážitky najmä v poľovnom revíre Libavá, v oblastiach Vítkovska a Beskýd.
Obálka - Lovy za soumraku
Detaily titulu

Obálka - Bible Microsoft Office 2013 a 365

Bible Microsoft Office 2013 a 365

Autor: Stanislav Janů a kol.
Vydáva: Zoner Press

Kniha vás naučí všetko potrebné pre prácu s najnovším a dlho očakávaným kancelárskym balíkom, ktorý sa po prvýkrát z veľkej časti presúva na internet. Vďaka tejto knihe sa naučíte využívať jednotlivé programy tohto balíka pre osobnú potrebu, školu, kanceláriu aj vedenie vlastnej firmy. Knihu využije úplný začiatočník i užívateľ, ktorý prechádza zo staršej verzie Microsoft Office.
 
Detaily titulu
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Maľovanky z rozprávky do rozprávky č.01
Kúzelné Maľovanky z rozprávky do rozprávky č.01 pre deti s rozprávkovým CD "Pán Boh daj šťastia, lavička" zo zbierok Pavla Dobšinského.
Objednať Viac
Obálka - Violetta
Nový časopis Violetta prinesie veľa doplňujúcich informácií k rovnomennému argentínskemu seriálu, fotografie, plagáty, súťaže i rôzne testy. Čitatelia sa okrem iného budú môcť zapojiť do súťaže o lístky na Violettin koncert v Ríme.
Predplatiť Viac
Obálka - Pevnost
Teraz máte možnosť objednať si ročné predplatné casopisu Pevnost s výnimočne hodnotným bonusom zadarmo - so stolovou hrou Goblini s.r.o.
Predplatiť Viac
Obálka - Aerohobby
Dvojmesačník Aerohobby prináša informácie nielen o lietadlách, pilotoch či letiskách, ale taktiež seriály a praktické rady z oblasti meteorológie, leteckej medicíny a právnych aspektov lietania.
Predplatiť Viac
Obálka - Burda speciál 01/2014 - Škola šití
Burda špeciál - Škola šitia prináša celkom 15 strihov, 26 trendy outfitov, všetky postupy formou obrazových kurzov pre začiatočníkov: Ako sa správne zmerať, prácu so strihom, polohový plán, štartovací model, základnú garderóbu a kombinácie čo s čím nosiť...
Objednať Viac
Obálka - Pečené dobroty č. 24
Sladké i slané, tradičné i moderné recepty doplnené úžasnými fotografiami plus veľa tipov na lepšie pečenie – to sú Pečené dobroty , časopis, ktorý vám každých 14 dní prináša 24 strán kulinárskej inšpirácie!
Objednať Viac
Obálka - Zahrádkář
Časopis Zahrádkář o kvetoch a okrasných drevinách, zelenine a ovocí, chorobách rastlín, rady a námety. Jeho súčasťou je stála príloha Zahrádkářka, píšuca na témy Floristika, Bylinky pro děti a maminky, Zdraví ze zahrádky, Pojďte vařit s námi, Pro šikovné ruce.
Predplatiť Viac
Obálka - Computerworld
Computerworld je jediným odborným dvojtýždenníkom na českom a slovenskom trhu zameraným na profesionálov v oblasti informačných a komunikačných technológií. Vďaka silnému zázemiu medzinárodného vydavateľstva prináša aktuálne spravodajstvo, analýzy, komentáre a prehľady najnovších technológií.
Objednať Viac

Dajte predplatnému nový rozmer! Epredplatne.sk

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Poľovníctvo a oddych 2014
Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Mussolini Krycí jméno Caesar Legie, můj život Vzpoura v Treblince Pannwitzova zpráva o atentátu na Heydricha
 
  Schirmerovi zabijáci Slavné bitvy admirála Tegetthoffa Letecké vzpomínky Ve službách státu Czechoslovak tanks 1930-1945, photo album, part 1
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.