Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter Júl 2014
EGMONT ČR:  Minecraft - kompletní série příruček

EGMONT ČR: Minecraft - kompletní série příruček

Dobrá správa pre fanúšikov Minecraftu. Je tu súborné vydanie štyroch príručiek pre všetkých hráčov Minecraftu. Sada obsahuje Základnú príručku, Príručku redstone, Staviteľskú príručku a Bojovú príručku.

Minecraft je celosvetovo mimoriadne úspešná sandboxová hra pozostávajúca z budovania a rúcania kociek, bez akýchkoľvek pravidiel, kde si môžete postaviť doslova všetko, čo si dokážete predstaviť. Hráč začína v prvej dimenzii, takzvanom Svete, kde sa objaví v jednom z niekoľkých prostredí (Biom): v bažinách, na horách, v tajge, v púšti, v lesoch, na trávnatých pláňach, v džungli, v polárnych krajoch, v oceánoch a dokonca sa môže objaviť aj vo veľmi vzácnom hubovom Biome... ale to už asi poznáte a ak nie tak to rýchlo zistíte a príručky vám pomôžu nielen prežiť, ale aj víťaziť.

Pre našich najmenších

  Cililing a pirátska víla - Vílie dobrodružstvá! Letadla 2 - Hasiči a záchranáři - obrazový průvodce Babičkine rozprávky nad zlato Dobrodružstvá rušňa Tomáša 3 LEGO Friends: Andrein sen
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Světová válka

Autor: Václav Dobrý
Vydáva: Slovan

Výpravná kniha približuje unikátnou formou prostredníctvom dobových pohľadníc obrovský vojnový konflikt, prebiehajúci od roku 1914 do roku 1918. Kniha Svetová vojna zobrazuje 1040 veľmi cenných historických pohľadníc a svojím rozsahom nemá u nás a ani v Európe obdobu. Milovníkov histórie poteší aj rad dôležitých faktov a nových nečakaných súvislostí.
Obálka - Světová válka
Detaily titulu

Obálka - Nevítaní vetřelci

Nevítaní vetřelci

Autor: Wolfgang Nentwig
Vydáva: Academia

Kniha prináša príbehy o živote, ekológii a kontrole vybraných inváznych rastlín, bezstavovcov a stavovcov, a to v 24 samostatných profiloch pre každý jeden invázny druh. Kapitoly sú bohato doplnené fotografiami, ktoré dokresľujú invadované stanovište a charakteristické rozlišovacie znaky.
 
Detaily titulu

Tvoříme ve vintage stylu

Autor: Sylva Šporková
Vydáva: Grada Publishing

Vintage štýl - či už ide o bytové doplnky, nábytok, dekorácie, módu alebo šperky - sa v poslednej dobe dostáva do módy. Vznikajú aj špecializované obchody zameriavajúce sa na predaj výrobkov v tomto štýle. Pretože však tieto veci nebývajú práve najlacnejšie, má veľa ľudí snahu vyrobiť si ich vlastnoručne - ak tomu im má pomôcť práve táto kniha.
Obálka - Tvoříme ve vintage stylu
Detaily titulu

Obálka - Povídky malostranské

Povídky malostranské

Autor: Jan Neruda
Vydáva: Omega Publishing Group, s.r.o.

Povídky malostranské čitateľovi približujú osobitý svet Malej Strany devätnásteho storočia, plný tragických, ale aj romantických či komických osudov obyvateľov tejto štvrti. Zbierka ukazuje s neobvyklým odstupom a iróniou mikrosvet pod Hradom, zároveň zachováva reálny obraz pražských človiečikov a ich prostredie. Týmto dielom sa Jan Neruda nezmazateľne zapísal medzi najlepších prozaikov celej českej literárnej histórie.
 
Detaily titulu

BBQ Kuchařka

Vydáva: MLD Publishing s.r.o.

Táto kuchárka je základným sprievodcom ku grilovaniu so zaručene fungujúcimi recepty, celou radou najrôznejších BBQ techník, tipov a nápadov, ktoré sa hodia každému, od grilovacích začiatočníkov až po tvrdé jadro nadšencov.Obálka - BBQ Kuchařka
Detaily titulu

Obálka - Dekameron

Dekameron

Autor: Giovanni Boccaccio
Vydáva: Omega Publishing Group, s.r.o.

Desať mladých Florenťanov, tri dámy a sedem pánov, sa rozhodlo pred morovou ranou utiecť z mesta a schovať sa na menšom vidieckom sídle. Večery si krátili rozprávaním humorných, poučných, ale i erotických príbehov. Jedno z najslávnejších diel talianskej renesancie bolo inšpirované skutočnou morovou epidémiou, ktorá vtedy Florenciu postihla. Do dnešných dní je výborným zdrojom informácií o vtedajšom živote v Taliansku, o radostiach a strastiach renesančného človeka a samozrejme aj o láske, ktorá môže mať mnoho nečakaných podôb.
 
Detaily titulu

Italské sýry

Autor: Federico Coria, Claudia Moriondo, Eli Mornadi
Vydáva: Pragma

Talianske syry sú jednou z vecí, ktoré preslávili Taliansko. Ich tajomstvo odhalíte na stránkach tejto knihy, ktorá odkrýva ich výrobu, históriu i sto najdôležitejších a najslávnejších syrov. Naučí vás vhodné kombinácie s vínami aj s inými potravinami a ukáže vám, ako usporiadať hostinu so syrom a vínom v hlavnej úlohe. Zistíte, ktoré syrové pokrmy sú typické pre rôzne regióny, a nakoniec sa naučíte zapojiť syr do tradičných i neobvyklých receptov.
Obálka - Italské sýry
Detaily titulu

Obálka - Technologie fyzické ochrany civilního letiště

Technologie fyzické ochrany civilního letiště

Autor: Radomír Ščrurek, Daniel Maršálek
Vydáva: Akademické nakladatelství Cerm

Monografia sa zaoberá problematikou bezpečnostných hrozieb v oblasti civilnej leteckej dopravy, identifikáciou rizík a ich následnou minimalizáciou pomocou bezpečnostných postupov a technológií fyzickej ochrany na civilnom medzinárodnom letisku, aktuálnych k polovici roka 2013. Monografia je v jednotlivých segmentoch výstupom práce autorov na niekoľkých projektoch výskumu bezpečnosti v rokoch 2008 - 2013, vyhlásených najmä Ministerstvom vnútra ČR, na ktorých sa autori podieľali a doplnili ich ďalej potom o ďalšie poznatky v odbore.
 
Detaily titulu

To nejlepší z Pošli recept!

Vydáva: Burda Praha

Knižná zbierka 53 vynikajúcich receptov a lahôdok z kuchyne čitateľov najpredávanejšieho časopisu o jedle.

Obálka - To nejlepší z Pošli recept!
Detaily titulu

Obálka - Československé a české hydroplány

Československé a české hydroplány

Autor: Marcel Kareš, Ing. Pavel Kučera, Ing. Pavel Marjánek a Šime Oštrić
Vydáva: Kareš Publications

Kniha popisuje históriu československých a následne českých plavákových lietadiel, lietajúcich člnov a vírnikov vybavených plavákmi. Zaznamenané sú aj zahraničné stroje všetkých týchto kategórií, vrátane vrtuľníkov s plavákmi, používané alebo vyrobené na našom území. Zabudnuté nezostali ani československé a české vodné lietadlá používané v zahraničí a tiež návštevy zahraničných vodných lietadiel na území Československa a neskôr Českej republiky.
 
Detaily titulu
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Xantypa speciál - První světová válka
Špeciál Xantypa speciál - První světová válka obsahuje články popredných českých historikov, historikov umenia a literárnych historikov (Jiří Rak, Jan Galandauer, Josef Tomeš, Radko Pytlík, Eva Uchalová, Martin Kovář, Eduard Stehlík, Jiří Rajlich ad.), v ktorých opisujú dianie na frontoch prvej svetovej vojny i život v zázemí.
Objednať Viac
Obálka - Chip + DVD
Chip je najčítanejší a dlhodobo najpredávanejší český počítačový mesačník. Pravidelne na 147 stranách prináša aktuálne informácie zo sveta počítačov a digitálnej techniky - testy hardvéru, softvéru, reportáže z technologických výstav a praktické rady a tipy, ako riešiť rôzne problémy súvisiace s využívaním modernej techniky.
Predplatiť Viac
Obálka - Spider-Man hrdinové a zločinci č.19
Spider-man hrdinové a zločinci prináša dva balíčky hracích kariet a časopis plný akcie, báječných výtvarných úloh, rébusov, bláznivých kúskov a prezradí vám všetko, čo potrebujete vedieť o svete Spider-mana. Rozpútajte bitku Spider-manových priateľov s ich diabolskými nepriateľmi.
Objednať Viac
Obálka - Aerohobby č.04/2014
Časopis Aerohobby sa súhrnne zaoberá tematikou športového lietania a voľnočasovými aktivitami spojenými alebo inšpirovanými lietaním. Prináša informácie nielen o lietadlách, pilotoch či letiskách, ale taktiež seriály a praktické rady z oblasti meteorológie, leteckej medicíny a právnych aspektov lietania.
Predplatiť Viac
Obálka - Zahrádkář
Zahrádkář - časopis o kvetoch a okrasných drevinách, zelenine a ovocí, chorobách rastlín, rady a námety. Jeho súčasťou je stála príloha Zahrádkářka, píšuca na témy Floristika, Bylinky pro děti a maminky, Zdraví ze zahrádky, Pojďte vařit s námi, Pro šikovné ruce.
Predplatiť Viac
Obálka - Novinky MPM č.77
Časopis Novinky MPM je modelársky dvojmesačník zameraný na plastikových modelárov. Prináša aktuálne informácie z domácich i zahraničných veľtrhov, výstav a súťaží. Predstavuje prácu domácich a zahraničných modelárov, ponúka články typu ako na to a sleduje najnovšie trendy súčasného plastikového modelárstva.
Objednať Viac
Obálka - Tisíckrát jiná Barbie č.05
V piatom samostatne predajnom čísle s kolekcie Tisíckrát jiná Barbie nájdete kostým speváčky pre svoju obľubenú bábiku Barbie.
Objednať Viac
Obálka - Svět velké i malé železnice č.50
Svět velké a malé železnice číslo 50 sa okrem iného venuje parným motorovým vozňom Komarek číslo 1 a 2, kondenzačným lokomotívam radu 52 nielen v Čechách a čiernemu máju 1911...
Predplatiť Viac
Obálka - Betynka
Mesačník Betynka poradí podrobne a rozsiahle o všetkom, čo nastávajúci rodičia, rovnako ako rodičia malých detí i školákov, chcú vedieť, čo ich zaujíma. 124 strán informácií, zaujímavostí a rád o zdraví, výchove, učení, psychológii a všetkom, čo sa detí a života rodiny týka.
Predplatiť Viac


Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Nacistická okultní válka První světová válka 1914-1918/Der Erste Weltkrieg Vítězové nad Kartágem Katastrofa 1914 Czechoslovak tanks 1930 – 1945, photo album, part 2
 
  Republic P-47D Thunderbolt Tanková válka v Africe Messerschmitt Me 262 A Schwalbe Henschel Hs-123 Češi, české země a Velká válka 1914-1918
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.