Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter Jún 2014
Nový časopis Barbie
Pre našich najmenších

  Na vlásku / Alica v krajine zázrakov Hľadá sa Nemo / Dumbo Lady a Tramp / Peter Pan Snehulienka a sedem trpaslíkov/Ariel malá morská víla Lietadlá 2 - Dusty zasahuje
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Řecká odysea aneb Slavné báje a recepty

Vydáva: BURDA Media 2000

Po kuchárskych knihách venovaných talianskej, francúzskej a ázijskej kuchyni je tu ďalší prírastok do edície Apetit na cestách – kuchárska kniha plná tých najlepších gréckych špecialít. Kniha je rozdelená do šiestich kapitol - nájdete v nich všetko od receptov na obľúbené mezze, cez jedlá so zeleninou alebo pokrmy z jedného hrnca, mäsité pokrmy a plody mora až po božské dezerty.
Obálka - Řecká odysea aneb Slavné báje a recepty
Detaily titulu

Obálka - Jan Masaryk - Úvahy o jeho smrti

Jan Masaryk - Úvahy o jeho smrti

Autor: Lubomír Boháč
Vydáva: XYZ

Jeho smrť je dodnes záhadou. Existujú celkom tri teórie: podľa jednej išlo o vraždu, podľa druhej o samovraždu a podľa tretej verzie sa Masaryk pokúšal po rímse utiecť zo svojho bytu. Po roku 1990 sa k tragickému koncu Jana Masaryka vrátil Úrad dokumentácie a vyšetrovania zločinov komunizmu - ÚDV, ktorý dostal rad podnetov od občanov aj inštitúcií a znova preveril všetky možnosti spojené s úmrtím Jana Masaryka. Teraz predkladá odborníkom aj verejnosti najobsiahlejší zborník príspevkov siedmich autorov.
 
Detaily titulu

Červenec 1914

Autor: Sean McMeekin
Vydáva: Computer Press

Autor nám vo svojej knihe Červenec 1914 dokazuje, že prvej svetovej vojne bolo možné zabrániť, keby tu neexistovala nepočetná skupina štátnikov, ktorí sa v priebehu mesiaca nasledujúceho po Ferdinandovej smrti rozhodli, že tento útok využijú ako rozbušku pre rozpútanie dlho očakávanej konfrontácie európskych mocností. Zoznamuje nás s pozoruhodnými novými prameňmi z rôznych európskych archívov a dokazuje, ako jediný mesiac dokázal zmeniť podobu dvadsiateho storočia.
Obálka - Červenec 1914
Detaily titulu

Obálka - Vzpomínáte? Tak takoví jsme byli: 70. léta

Vzpomínáte? Tak takoví jsme byli: 70. léta

Autor: Jiří Houser, Jitka Škápíková
Vydáva: XYZ

Prvý zväzok rozsiahlej kroniky, mapujúci československé dejiny 20. storočia na základe dobovej tlače a fotografií. Čo sa dialo v Československu v sedemdesiatych rokoch? Aký bol život socialistickej spoločnosti. Prvá, tvrdá etapa normalizácie, ktorá zmrazila spoločenské a politické dianie v Československu takmer na dvadsať rokov. Chronologický prehľad udalostí, dobové novinové články a fotografie doplnené súčasnými komentármi.
 
Detaily titulu

Horské rostliny

Vydáva: Svojtka

V tomto sprievodcovi nájdete výber najdôležitejších európskych horských rastlín, ktoré môžete vidieť pri vašom putovaní po horách a ktoré možno budete chcieť identifikovať. Názorné farebné fotografie a prehľadné informatívne texty vám umožnia zorientovať sa v jedinečnom svete horských rastlín. Praktický vreckový formát a pevná obálka priamo nabádajú k tomu, aby ste si knihu brali so sebou na horské túry. Naučte sa určovať horské rastliny! Šup so sprievodcom do vrecka a hor sa do hôr!
Obálka - Horské rostliny
Detaily titulu

Obálka - Záhada jménem Kolumbus

Záhada jménem Kolumbus

Autor: J.J. Duffack
Vydáva: Naše Vojsko

Autor sa nedal zviesť tradičnou historiografiou a bez toho, aby vytváral o Kolumbovi nový mýtus sa odvážne pustil do hľadania pravdy o tomto záhadnom mužovi, ktorý mal leví podiel na ukončení stredoveku. Autor sa snažil nájsť predovšetkým nepríliš známu tvár tohto veľkého muža.
 
Detaily titulu

Čtyřicet pravidel lásky

Autor: Elif Shafak
Vydáva: Egmont ČR

Ella Rubinsteinová má manžela, tri dospievajúce deti a prijemný domov, skrátka všetko, čo by z nej malo robiť sebavedomú a spokojnú ženu. Napriek tomu však Ella cíti vo svojom živote prázdno - prázdno, ktoré bolo kedysi vyplnené láskou. A tak keď Ella číta rukopis o básnikovi Rúmím z trinásteho storočia a Šamsovi z Tabrizu a jeho štyridsiatich pravidlách života a lásky, rozhodne sa zmeniť od základov svoj život a vydá sa na cestu za tajomným autorom a jeho dielom.
Obálka - Čtyřicet pravidel lásky
Detaily titulu

Obálka - Severoitalská jezera - průvodce

Severoitalská jezera - průvodce


Vydáva: Svojtka

S týmto sprievodcom z preslávenej edície Lonely Planet sa dostanete priamo k srdcu krajiny! Úžasné zážitky, inšpiratívne fotografie, informácie o aktivitách, najzaujímavejšie miesta, užitočné tipy na cestu a najlepšie navrhovanej trasy vám dávajú možnosť zostaviť si cestu podľa vlastných predstáv. Autori pre vás odhaľujú skryté miesta, čím vám pomáhajú zažiť niečo jedinečné a neopakovateľné.
 
Detaily titulu

Zdraví z boží lékárny

Autor: Maria Treben
Vydáva: Nakladatelství Dona

Štvrté vydanie veľmi úspešnej publikácie, v ktorej autorka príťažlivou formou opisuje skúsenosti s liečivými účinkami bežných bylín a zoznamuje s konkrétnymi výsledkami ich použitia.
Obálka - Zdraví z boží lékárny
Detaily titulu

Obálka - Nejlepší ovocná, zeleninová a bylinková smoothies

Nejlepší ovocná, zeleninová a bylinková smoothies

Autor: Siegrid Hirsch
Vydáva: Nakladatelství Dona

Táto kniha bude veľkou inšpiráciou predovšetkým pre tých, ktorí chcú každý deň urobiť niečo pre svoje zdravie. Obsahuje mnoho receptov na smoothies aj rady k príprave týchto mixovaných nápojov z ovocia, zeleniny, listových šalátov a divo rastúcich byliniek.
 
Detaily titulu
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Burda speciál 05/2014 - Kreativní pletení
Nový časopis Burda speciál 05/2014 - Kreativní pletení pre všetky fanúšičky ručného pletenia a háčkovania! Celkom 44 originálnych noviniek!
Objednať Viac
Obálka - Svět velké i malé železnice S3
Špeciál S3/2014 Špeciálne vydanie časopisu Svět velké a malé železnice sa venuje histórii výhrevne a lokomotívneho depa v Žatci.
Objednať Viac
Obálka - Maxim speciál - Masooo!
Maxim speciál - Masooo! - kde a ako kúpiť dobré mäso a ako ho spracovať. Najpálivejšie, najčudnejšie, ale aj najluxusnejšie a najoriginálnejšie jedlá. 40 stranový Burger Špeciál - mletie mäsa, pečenie žemle, recepty na dipy, burgerové experimenty, recepty z najlepších českých „burgární“.
Objednať Viac
Obálka - Elle decoration 2014
Elle decoration 2014 - dávka dizajnu na jar a leto 2014 je tu. Okrem iného prináša rozhovor s Janom Plecháčom a Henry Wielgusom, dozviete sa niečo o českej remeselnej výrobe, spoznáte značku TON a navštívite domovy šéfredaktorov svetových edícií Elle decoration...
Objednať Viac
Obálka - Modelář extra č.21
V novom čísle Modelář extra č.21 nájdete informácie o tanku T-62, spoznáte kamufláže a označovanie československých Su-22, dozviete sa niečo o stavebnom postupe diorámy vraku VW Beetle, o Ukrajinskom vojenskom letectve, českých Spitfiroch nad Normandiou a mnoho iného.
Objednať Viac
Obálka - Marianne na cestách - speciál jaro/léto 2014
Marianne pripravila ďalší špeciál Marianne na cestách - speciál jaro/léto 2014, tentoraz zameraný na cestovanie nazvaný Marianne Na cestách s podtitulom "Poznajte svet i samu seba!".
Objednať Viac
Obálka - Score + DVD
Najdlhšie pravidelne vydávaný mesačník o počítačových hrách v ČR Score + DVD, prináša pravidelne novinky zo sveta počítačových hier, recenzie vychádzajúcich titulov, herné návody, hardwarovú rubriku a DVD prílohu, s plnými hrami, výberom demoverzií, najužitočnejších programov, ovládačov a herných aktualizácií.
Predplatiť Viac
Obálka - Pro football
Pro football - najlepšie ligové súťaže sveta (anglická, talianska, španielska, nemecká a francúzska), české a slovenské futbalové dianí, európske pohárové súťaže, profily najlepších futbalistov a tímov, špičkové fotografie, jedinečné štatistiky.
Predplatiť Viac
Obálka - Svět myslivosti
Mesačník pre poľovníkov a priateľov prírody Svět myslivosti, pravidelne obsahuje odborné články z oblasti lovu, kynológie, loveckej výbavy, reportáže, rozhovory, aktuality, informácie o pripravovaných odborných akciách a výstavách. Čitateľ tu nájde i lovecké poviedky a poľovnícku latinu.
Predplatiť Viac


Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Obrněná technika 13 Na křídlech světové války Horší než doba války... Na křídlech Španělské republiky 1936-1939 Muži z Ringway 1
 
  Zánik Bismarcku Vymaňování USA z vietnamské války Tak nám zabili Ferdinanda Druhá světová válka Pershing
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.