Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter Máj 2014
Mickeyho klubík

Mickeyho klubík

Obľúbené detské postavičky Mickey Mouse, káčer Donald, Goofy, Daisy a Minnie z populárneho seriálu Mickeyho klubík, sa teraz stretávajú v novej kolekcii knižiek a DVD z vydavateľstva DeAgostini. Mickeyho klubík prináša zábavné a poučné dobrodružstvá, pesničky a hry ktoré pomôžu vašim deťom začať sa učiť.

V knižke s myšiakom Mickeym a jeho kamarátmi sa Vaše dieťa naučí každý deň niečo nové. Pri čítaní zábavných príbehov sa vďaka otázkam, komentárom a poznámkam myšiaka Mickeyho bude rozvíjať zvedavosť, sústredenie a predstavivosť Vášho dieťaťa. Kolekcia obsahuje deväť tém a rozmanité spôsoby učenia sa: tvary, farby, protiklady, zmysly, písmená, čísla, zvieratá, ročné obdobia a ďalšie zaujímavé témy.

Ku každej knižke bude priložené DVD s dvoma dielmi seriálu Mickeyho klubík v českom a anglickom jazyku. Jednotlivé diely seriálu obsahujú pesničky, hádanky, dobrodružstvá, skvelé prekvapenia a kúzelné kúsky myšiaka Mickeyho. Kolekcia bude obsahovať 45 čísiel.

SLOVAK FOOD FESTIVAL 22. - 25. máj 2014
Pre našich najmenších

  Legends of Chima - Bojující kmeny Poklad v tropickom pralese Poklad na tajomnom ostrove Psíček Bobi Sofia Prvá - Kniha s puzzle
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Minecraft - Stavitelská příručka

Autor: Stephen O´Brien
Vydáva: Computer Press

Rady a typy od samotných tvorcov hry a uznávaných expertov! Minecraft je sandboxová hra pozostávajúca z budovania a rúcania kociek, bez akýchkoľvek pravidiel, kde si môžete postaviť doslova čokoľvek, čo si dokážete predstaviť. V základnej príručke nájdete všetky informácie, ktoré budete potrebovať k prežitiu vašich prvých dní. Je v nej plno tipov od samotného autora Notcha a hlavného vývojára Jeba, ale tiež je tu veľa rád od známych expertov na Minecraft, ako je Paul Soares ml. alebo CaptainSparklez, slávny Minecraft YouTuber a autor videa "Minecraft Style". S pomocou tejto príručky budete čoskoro na dobrej ceste stať sa expertmi aj vy sami!
Obálka - Minecraft - Stavitelská příručka
Detaily titulu

Obálka - Minecraft - Bojová příručka

Minecraft - Bojová příručka

Vydáva: Egmont ČR

Oficiálna bojová príručka Minecraftu vás naučí všetko, čo potrebujete poznať, aby ste sa dokázali ubrániť nepriateľským monštrám a hráčom. Naučte sa stavať pevnosti, vyrábať obrnené vozidlá či zbrane, nastražiť pasce alebo porážať nepriateľov v boji jeden na jedného. Prebojujte sa von z Netheru či Endu.
 
Detaily titulu

Abeceda hubára

Autor: Vincent Kabát, Anton Janitor
Vydáva: Vydavateľstvo Príroda, s.r.o.

Kniha obsahuje sto, podľa názoru autorov, najchutnejších druhov. Považovali však za potrebné upozorniť, na ktoré nebezpečné druhy si treba dať pozor a desať z nich je vyobrazených v zadnej časti knihy. Pri pozornom preštudovaní tejto knihy by ste sa mali vyhnúť sklamaniu a nezdarom v určovaní nájdených húb. Skôr, než sa vyberiete do lesa, dôkladne si ju prezrite, nájdete v nej potrebné informácie na úspešný zber húb. Hlavným poslaním tejto publikácie je poskytnúť záujemcom o hubárčenie základné rady, ako a kde huby zbierať, správne ich určovať a zužitkovať.
Obálka - Abeceda hubára
Detaily titulu

Obálka - Skvelá gazdinka

Skvelá gazdinka

Autor: Anthea Turnerová
Vydáva: Vydavateľstvo Príroda, s.r.o.

Kniha poskytuje cenné rady a tipy, ako sa v domácnosti zbaviť neporiadku a udržiavať ju v čistote. Odhaľuje tajomstvá, ako napríklad usporiadať doma večierok na úrovni, alebo vás naučí, čo urobiť, aby váš domov pôsobil čo najpriateľskejšie a najprívetivejšie. A to všetko pri minimálnych nákladoch! Či ste žena v domácnosti, profesionálka alebo študentka a chystáte sa založiť si prvú domácnosť, táto kniha vám bude oddanou pomocníčkou a sprievodkyňou.
 
Detaily titulu

Grace - Kněžna monacká

Autor: Jeffrey Robinson
Vydáva: Metafora

Dôverný a pravdivý príbeh najokúzľujúcejšieho páru modernej histórie. Táto kniha vznikla - ako jej autor podotýka - s plnou a bezpríkladnou spoluprácou so štyrmi ľuďmi, ktorí kňažnú Grace milovali najviac: s kniežaťom Rainierom a ich deťmi Albertom, Caroline a Stéphanie. Ľudia po celom svete hltali priamo rozprávkový príbeh rozprávkového páru a novinári sa predbiehali, kto prinesie senzačnejšie odhalenie.
Obálka - Grace - Kněžna monacká
Detaily titulu

Obálka - Náboženské dějiny starověkého Izraele

Náboženské dějiny starověkého Izraele

Autor: Angelika Berlejung
Vydáva: Vyšehrad

Kniha predstavuje vynikajúci úvod do dejín náboženstiev v oblasti, kde vznikla hebrejská Biblia, v kresťanskom kontexte označovaná ako Starý zákon. Skladá sa z dvoch hlavných častí: prvá sa zameriava na prehľad prameňov a základnej metodológie disciplín, ktoré sa zaoberajú štúdiom dejín starovekého Izraela a jeho posvätných kníh, druhá sa venuje histórii a najmä dejinám náboženstva na území starovekého Izraela.
 
Detaily titulu

Babičkine polievky, prívarky, omáčky

Autor: Renato Magát
Vydáva: Vydavateľstvo Príroda, s.r.o.

V tejto knihe nájdete polievky jednoduché, každodenné, ale aj náročnejšie. Mäsové, zeleninové, rybacie, strukovinové, hubové... Vývary, husté, krémové... Jednoducho, každému podľa jeho chuti. Naučíte sa aj, ako si pripraviť poctivé domáce rezance, fliačky, halušky či knedličky. Od polievok nie je ďaleko k omáčkam či prívarkom, takže aj milovníci týchto jedál si určite vyberú z množstva receptov.
Obálka - Babičkine polievky, prívarky, omáčky
Detaily titulu

Obálka - Se Sněhurkou kolem světa, 1.díl

Se Sněhurkou kolem světa, 1.díl

Autor: Miroslav Račan
Vydáva: IFP Publishing

Veľmi zaujímavý cestopis z plavieb na plachetnici. Miroslav Račan si svoju Snowwhite (Snehulienku) sám postavil na kúpenom trupe, celú ju sám vybavil a zariadil a potom sa vydal na plavbu okolo Európy. Po Labe do Kanálu a ďalej na sever do Dánska, Nórska, Shetlandy, Škótska, Írska, Anglicka, cez Biskaj do Španielska a Portugalska, Gibraltárom do Stredozemného mora postupne až na východ a ďalej do Čierneho mora a Ruska. Svoje poznatky a postrehy nazhromaždil v tejto knihe.
 
Detaily titulu

Povídání o srnčí zvěři

Autor: Josef Drmota
Vydáva: Grada Publishing

Josef Drmota, vedúci pôvodného autorského kolektívu, sa tentoraz pokúša predstaviť výrazne odľahčenou formou srnčiu zver ako spoločníka človeka v ekosystémoch súčasnej kultúrnej krajiny. Jednotlivé kapitoly venované biológii, etológii, početným stavom, poľovníckemu chovu, lovu i ekonomickému významu srnčej zveri doplnil radom poznatkov, skúseností a zážitkov z vlastnej praxe.
Obálka - Povídání o srnčí zvěři
Detaily titulu

Obálka - Všechno o technikách kresby

Všechno o technikách kresby

Vydáva: Svojtka

Táto príručka je určená všetkým, ktorí sa zaujímajú o výtvarné umenie a ktorí si chcú rozšíriť vedomosti o práci s rôznymi materiálmi a so širokým spektrom kresliacich médií. Informuje o ich vlastnostiach a o tom, ako ich najlepšie využiť na dosiahnutie žiaduceho efektu. Zrozumiteľné inštrukcie sú doplnené praktickými cvičeniami a ukážkami rôznych druhov stôp či ťahov, ktoré konkrétne médiá vytvárajú, a demonštruje aj efektívne spôsoby, ako s nimi v kresbe nakladať.
 
Detaily titulu

Mnichov krize appeasementu 1938

Autor: David Faber
Vydáva: Bourdon

Kniha významného britského historika je jedným z ojedinelých diel, ktoré popisujú túto kľúčovú udalosť československých a európskych dejín z pohľadu Veľkej Británie. Odráža doznievajúce traumy prvej svetovej vojny a obavy z nového konfliktu, ktorému mala zabrániť dohoda, spojovaná neskôr sa zradou a opustením spojencov. Pohnútky aktérov a okolnosti boli samozrejme oveľa zložitejšie, ale pre tuzemského čitateľa poskytuje britský pohľad na toto obdobie novú možnosť vnímania širších súvislostí.
Obálka - Mnichov krize appeasementu 1938
Detaily titulu

Časopisy z našej ponuky
Obálka - The Weathering Magazine - Led a Sníh
Elektronické vydanie modelárskeho špeciálu The Weathering magazine (TWM) zameraný tentoraz na tvorbu snehu, ľadu a zimných kamufláží. Prvýkrát sa medzi autormi objaví Alex Clark – veličina v kategórii bojovej techniky v mierke 1:72.
Objednať Viac
Obálka - The Weathering Magazine - Džungle a Vietnam
Začiatkom júla tohto roka vyjde v češtine v poradí štvrtý diel modelárskeho špeciálu The Weathering magazine (TWM) zameraný tentoraz na tvorbu džungle, hustých tropických porastov a vojnu vo Vietname (vrátane lietadiel). Publikácia a sa nedostane do bežného predaja v stánkoch, takže objednávajte!
Objednať Viac
Obálka - Svět ženy
Mesačník Svět ženy nielen pre ženy, ale i pre ich partnerov a rodinu. Snaží sa poradiť s problémami, o ktorých čitateľky do redakcie píšu, pomôcť v nezvyčajných či medzných životných situáciách. Svět ženy radí i v otázkach právnych, finančných, sexuálnych, citových či vzťahových, prináša nové tipy, nápady a rady kulinárske, kozmetické, zdravotné, módne i výchovné.
Predplatiť Viac
Obálka - Katka - Nejlepší recepty
Moderný mesačník Katka - Nejlepší recepty pre ženy, ktoré chcú variť, jesť a vôbec žiť zdravo a hlavne s gustom. Neboja sa nových nápadov, rady experimentujú, zaujímajú ich novinky zo sveta gurmetov a rady sa inšpirujú kulinárskymi tipmi zo zahraničia. Zároveň chcú do tajov dobrej kuchyne zapojiť i svoje deti, ktorým predávajú i skúsenosti našich babičiek.
Predplatiť Viac
Obálka - Novinky MPM č.76
Modelársky dvojmesačník Novinky MPM zameraný na plastikových modelárov. Prináša aktuálne informácie z domácich i zahraničných veľtrhov, výstav a súťaží. Predstavuje prácu domácich a zahraničných modelárov, ponúka články typu ako na to; a sleduje najnovšie trendy súčasného plastikového modelárstva.
Objednať Viac
Obálka - Apetit speciál - Světové dezerty
Nový Apetit špeciál prináša 113 sladkých nápadov, z ktorých sa vám zatočí hlava. Vezmeme vás do francúzskej cukrárne na rafinované výtvory cukrárskych majstrov: makrónky, nadýchané suflé, čokoládový fondant s horúcim srdcom alebo exkluzívny crème brûlée. Alebo sa s nami radšej vydáte na výlet do Talianska? Mascarpone, smotana, káva, ricotta, limoncello - z tých sa vyrábajú tie najlahodnejšie dolci, talianskej dezerty.
Objednať Viac
Obálka - Knihovnička Meduňky - Návraty k sobě
Ďalší diel z edície Knihovnička Meduňky s názvom Návraty k sobě prináša pohľad na neľahký, a napriek tomu zázračný údel ženského bytia. Cesta ženy je archetypálny púťou za objavením všetkých aspektov ženskej bytosti. Až ich pochopením, prijatím a uceleným môže žena získať plnohodnotný pocit z vlastného bytia.
Objednať Viac
Obálka - Rozmarýna
V mesačníku pre tvorivých ľudí, Rozmarýna, nájdete: tipy pre dom, chalupu aj záhradu; rady, ako sa starať o svoje zdravie; recepty pre každodenné i sviatočné varenie; návody na výrobu darčekov a dekorácií; nápady, ako si spríjemniť život.
Predplatiť Viac
Obálka - Burda plus fashion - Móda pro plnoštíhlé - jaro/léto 2014 - E067
Časopis Burda plus fashion - Móda pro plnoštíhlé vás inšpiruje ako správne zvoliť Business look a aj v parnom lete vyzerať ako zo škatuľky: puzdrové šaty, úzka sukňa, ľahký blejzer a nohavice s mini vzorom. Čo si zbaliť do prázdninového kufra: vzdušné modely, exoticky ladené dezény, príjemné materiály. Ako zvýrazniť svoju ženskosť: sexy zvodné krivky v šifónovej halenke, úzkej sukni i v čiernej krajke...
Predplatiť Viac
Obálka - Apetit speciál č.19
Devätnásty zborník receptov Apetit speciál prináša päť časopisov v jednom - nájdete v ňom celé vydania od júna 2013 až do novembra 2013. Nájdete v ňom recepty na: originálne dezerty z jahôd, domáce croissanty, paradajkové sugo, hubový koláč, dezerty babieho leta, martinskú hus, jablkovú koláč, steak z diviny ma mnoho ďalších skvelých receptov.
Predplatiť Viac


Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Než přijde smrt... Mikoyan Gurevich MiG-15 Douglas F3D Skyknight Exodus - Osud vyhnanců 11 důvodů proč Hitler nevyhrál válku
 
  Z historie strašických kasáren Děvky války Cesta za křídly Špinavá válka I. Operace Redwing
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.