Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter Marec 2014
Syry – kuchárka z edície Apetit

Syry – kuchárka z edície Apetit

Syrov sú na svete stovky druhov a receptov sa syry je ešte viac! Ďalší prírastok do úspešnej edície Apetit tak obsahuje 130 starostlivo vybraných a otestovaných receptov na najrôznejšie pokrmy obsahujúce väčšie či menšie množstvo rôznych druhov syra - od predjedál po dezert.

V knihe nájdete klasiku všetkých klasík - nakladaný hermelín, vyprážaný syr, omáčku 4 formaggi, ale aj bryndzové halušky či syrové suflé. Nechýbajú ani polievky, syrové nátierky či sendviče, ktoré zaženú malý hlad, chrumkavé šaláty, ktorým syry dodali nový rozmer, alebo svetovo preslávený cheesecake. Dozviete sa tiež, ako si vyrobiť domáci čerstvý syr, arabský syr Labna alebo ricottu, ako syry skladovať aj ako a s čím ich servírovať ...

Pre našich najmenších

  Violetta: Príbeh jedného úspechu Violetta: Kniha módy Super komiks č. 24 Littles Pet Shop: Veselý svet zvieratiek Vyfarbi si môj svet Monster High: Desivé aktivity a hororové kvízy
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Apetit speciál - Jak nakupovat a zpracovávat maso

Vydáva: BURDA Media 2000

Na 160 stránkach nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o nakupovaní a spracovaní mäsa . Kniha je rozdelená do štyroch kapitol - hovädzie mäso, bravčové mäso, teľacie a jahňacie mäso . V každej kapitole sa dozviete, prečo daný kus mäsa chcieť, ako a kde ho kúpiť, na čo si dať pri nákupe pozor, na čo sa daný kus hodí a pridáme aj podrobný návod, ako ho v kuchyni spracovať a upraviť.
Obálka - Apetit speciál - Jak nakupovat a zpracovávat maso
Detaily titulu

Obálka - Stalin

Stalin

Autor: Paul Johnson
Vydáva: Barrister & Principal

Stručný, ale vyčerpávajúci a predovšetkým čítavo podaný životopis Stalina adresovaný všetkým záujemcom o dejiny, ale najmä mladej generácii, ktorá pozná Hitlera a Mao Ce-tunga, ale o sovietskom Generalissimusovi toho veľa nevie. Približuje Stalinovo detstvo a mladosť, sleduje jeho rýchlu cestu do najvyšších poschodí komunistickej strany a podrobne rozoberá jeho posadnutosť mocou, za ktorú zaplatili milióny ľudí životom.
 
Detaily titulu

Pletení z pedigu

Autor: Josyane Gendre
Vydáva: Metafora

Na stránkach tejto knihy nájdete základné techniky pletenia, zoznámite sa s potrebnými postupmi a dostanete aj mnoho užitočných rád. Ľahko si tak osvojíte všetko, čo je na zvládnutie tohto tradičného remesla potrebné.
Obálka - Pletení z pedigu
Detaily titulu

Obálka - Antarktická míle

Antarktická míle

Autor: Lynne Coxová
Vydáva: Mladá Fronta

Antarktická míľa je životný príbeh ženy, ktorej snom bolo poddať sa elementárnej vášni a objaviť v mori zrkadlo duše. Fantastický popis života vo vode, stavov bolesti aj šťastia, ktoré človek dosiahne, keď prekoná sám seba. Spisovateľ Oliver Sacks tvrdí, že Lynne Coxová píše o mori a plávaní rovnako krásne ako Antoine Saint-Exupéry o lietaní.
 
Detaily titulu

Sedm divů světa – Ztraceni v Babylonu

Autor: Peter Lerangis
Vydáva: Egmont ČR

Ešte nedávno bol Jack McKinley obyčajný trinásťročný chlapec. Netušil, že trpí vzácnou genetickou poruchou. Vďaka nej má úžasné nadprirodzené schopnosti, s ktorými si ale jeho telo nedokáže poradiť. Jackovou jedinou nádejou je nájsť sedem stratených schránok ukrytých v siedmich divoch starovekého sveta poslednými vládcami Atlantídy...
Obálka - Sedm divů světa – Ztraceni v Babylonu
Detaily titulu

Obálka - Století četnické kriminalistiky

Století četnické kriminalistiky

Autor: Michal Dlouhý
Vydáva: Svět křídel

Vedecké bádanie autora je venované organizácii žandárstva na českom území a ním vykonávanej pátracie službe. Okrem toho je Michal Dlouhý autorom trinástich pôvodných kníh z oblasti literatúry faktu, ktoré náučno-populárnou formou popisujú pôsobenie žandárstva na českom území a kriminálne prípady riešené žandármi. Publikácia obsahuje reálie, skutočné kriminálne prípady a rad obrazových príloh.
 
Detaily titulu

Můj život se slony

Autor: Lawrence Anthony, Spence Graham
Vydáva: Nakladatelství Dona

Strhujúci príbeh o stáde "nevyspytateľných" afrických slonov, ktorým Lawrence Anthony, autor tejto fascinujúcej publikácie, zachránil život. Prijal ich do svojej rezervácie a snažil sa im načúvať. Čoskoro tak pochopil, že slony sú veľmi inteligentné zvieratá, schopné porozumenia a emócií. Skutočný príbeh plný dobrodružstva, napätia a dojemných okamihov ukazuje, že autor svoj život neriskoval zbytočne a dokázal nájsť cestu, ako svojim sloním zverencom porozumieť.
Obálka - Můj život se slony
Detaily titulu

Obálka - Marnotratná královna

Marnotratná královna

Autor: Jean Plaidy
Vydáva: Baronet

Vo veku pätnástich rokov je Mária Antoinetta, krásna a očarujúca nevesta impotentného dauphina, vrhnutá do versailleských intríg. Ľahkomyseľne a bezstarostne opovrhuje prísnou a vyčerpávajúcou etiketou veľkolepého dvora a odhaľuje skutočnú povahu nenávisti ... i lásky.
 
Detaily titulu

Z babiččina receptáře

Autor: Alena Doležalová, Vladimír Doležal
Vydáva: Nakladatelství Dona

Výpravná kuchárska kniha s veľkým množstvom fotografií prináša pestrú paletu receptov na výborné jedlá a múčniky, návody na zaváranie, nápady na využitie byliniek, ovocia a zeleniny ako domácich liečebných prostriedkov a ďalšie časom a skúsenosťami preverené liečebné prostriedky.
Obálka - Z babiččina receptáře
Detaily titulu

Obálka - Život ve středověku

Život ve středověku

Autor: Vlastimil Vondruška
Vydáva: Moba

Stručná populárna encyklopédia, ktorá vysvetľuje základné pojmy politického, spoločenského, ekonomického, kultúrneho i rodinného života v českých krajinách v období raného a vrcholného feudalizmu. Autor v nej zhromaždil výsledky svojho dlhoročného štúdia, ktoré stručnou a zrozumiteľnou formou ponúka čitateľom.
 
Detaily titulu

KOLÁČE - Apetit miniedice (paperback)

Vydáva: BURDA Media 2000

Prvá z radu kuchárskych kníh z Edice Apetit vám ponúkne sto preverených receptov na skvelé koláče. S našou kuchárkou si budete pečenie užívať!
Obálka - KOLÁČE - Apetit miniedice (paperback)
Detaily titulu

Obálka - POLÉVKY - Apetit miniedice (paperback)

POLÉVKY - Apetit miniedice (paperback)

Vydáva: BURDA Media 2000

Druhá z radu kuchárskych kníh z Edice Apetit vám ponúkne 168 strán preverených receptov. Prvá kuchárska kniha, kde si svoju polievku vyberie naozaj každý - obsahuje všetko od najobyčajnejších receptov na zemiakovú polievku až po vybrané delikatesy z jedálnych lístkov luxusných reštaurácií.
 
Detaily titulu
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Pro Hockey
Pro Hockey je česká mutácia najväčšieho európskeho časopisu o NHL. Na našom trhu je zároveň jediným, ktorý sa tejto súťaži výhradne venuje. Obsahuje informácie o jednotlivých tímoch a ich hráčoch, plagáty hokejových hviezd, fotografie zo zápasov, súťaže pre čitateľov. Všetkým predplatiteľom, ktorí si predĺžia predplatné o 1 rok zašleme zadarmo knihu Hviezdy NHL 2014.
Predplatiť Viac
Obálka - Pro football
Najlepšie ligové súťaže sveta (anglická, talianska, španielska, nemecká a francúzska), české a slovenské futbalové dianie, európske pohárové súťaže, profily najlepších futbalistov a tímov, špičkové fotografie, jedinečné štatistiky. Všetkým predplatiteľom, ktorí si predĺžia predplatné Pro football o 1 rok zašleme zadarmo futbalovú knihu. Na výber máte z troch kníh.
Predplatiť Viac
Obálka - Pečené dobroty - Jarní speciál
Sladké i slané, tradičné i moderné recepty doplnené úžasnými fotografiami plus veľa tipov na lepšie pečenie – to sú Pečené dobroty, jarný špeciál je zameraný na veľkonočné dobroty. A do vašej zbierky potrieb na pečenie pribudnú silikónové formy v tvare veľkonočných motívov.
Objednať Viac
Obálka - Střelecká revue – speciál 2014
Střelecká revue – speciál 2014: Najlepšie zbrane Českej zbrojovky Uherský Brod. Svoje si tu nájdu záujemcovia o pištole, guľovnice pre lov i šport, lovecké zbrane s lôžkovým záverom, malokalibrovky či samonabíjacie varianty služobných modelov.
Objednať Viac
Obálka - Chip Speciál - Tablet pro děti
Publikácia je zameraná na využitie tabletu v rodinách s deťmi. Okrem praktických rád o fungovaní tabletov a obchodov s aplikáciami tu nájdete informácie o zabezpečení detí na internete a odporúčaný výber aplikácií, rozdelený do troch skupín podľa veku detí.
Objednať Viac
Obálka - Auto7
Dvojtýždenník Auto7 je vysoko kompetentný, spotrebiteľsky orientovaný automobilový časopis, ktorý svojou vysokou informačnou hodnotou pomáha čitateľom v orientácii na trhu automobilov, príslušenstva a ostatných produktov či služieb. Časopis svojou koncepciou a cenovou dostupnosťou vyhovuje motorizmu chtivej omladine aj vyspelým motoristom.
Predplatiť Viac
Obálka - Score
Najdlhšie pravidelne vydávaný mesačník o počítačových hrách v ČR Score, prináša pravidelne novinky zo sveta počítačových hier, recenzie vychádzajúcich titulov, herné návody, hardwarovú rubriku a 2 DVD prílohy, so 4 plnými hrami, výberom demoverzií, najužitočnejších programov, ovládačov a herných aktualizácií.
Predplatiť Viac
Obálka - Chip
Chip prináša každý mesiac aktuálne informácie zo sveta počítačov a digitálnej techniky, reportáže, praktické rady a tipy. Každé vydanie obsahuje rad testov a recenzií hardwarových a softwarových produktov
Predplatiť Viac
Obálka - Spider-Man
Obľúbená novodobá postava Spider-man vykreslená v nádhernom komikse. V každom čísle sa tento neohrozený hrdina vrhá do nových napínavých dobrodružstiev.
Predplatiť Viac
Obálka - A Radio Praktická elektronika
Časopis A Radio Praktická elektronika o praktickej elektronike, rádioamatérstve a počítačoch.
Predplatiť Viac


Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  M38A1 in detail Buffalo MPVC in detail Poslední parašutista Humber F.W.D. 4x4 Hanns a Rudolf
 
  Divizní odznaky německé armády 1939-1945 Československo nad propastí Volací znak Salakuška Po stopách nacistických pokladů Čtyři kapitáni
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.