Ak máte záujem o zasielanie pravidelného newslettera so zaujímavými novinkami a akciami,
zaregistrujte sa na stránkach nášho internetového kníhkupectva www.press.sk.
MAGNET PRESS SLOVAKIA - Knihy, Časopisy, Predplatné - Newsletter November 2014
Sovětští generálové v zajetí 1941 – 1945

Sovětští generálové v zajetí 1941 – 1945

Spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA pripravila pre milovníkov vojensko-historickej literatúry publikáciu, ktorá sa zaoberá doposiaľ málo známou problematikou z II. svetovej vojny – sovietskymi generálmi v zajatí. V publikácii nájdete historické portréty náhodne vybraných 20 vyšších veliteľov z viac ako 100 generálov, brigádnych veliteľov či komisárov Červenej armády, ktorí sa ocitli v nemeckom zajatí počas 2. svetovej vojny.

Zoznámite sa s príbehmi podporenými štúdiom archívnych dokumentov a existujúcej literatúry, s protokolmi z výsluchov sovietskych generálov za prvé dni a mesiace v zajatí. Publikácia je doplnená u nás málo známymi fotografiami, fotokópiami archívnych sovietskych i nemeckých dokumentov, hlásení, menných zoznamov, kariet vojnových zajatcov či táborových preukazov zajatých sovietskych generálov atď.

Pre našich najmenších

  Princezna – Knižka na celý rok Sofia Prvá – Knižka na celý rok Tomáš a jeho kamaráti – Knižka na celý rok Víly – Knižka na celý rok Rozprávky na dobrú noc 4
 
Vybrali sme pre Vás tieto nové tituly

Dejiny Uhorska

Autor: Peter Kónya a kol.
Vydáva: Citadella

Takmer jedno tisícročie sa územie dnešného Slovenska a jeho obyvateľstva nachádzalo vo zväzku Uhorského kráľovstva, kde napokon vznikol aj samotný slovenský národ, jeho ľudová slovesnosť, hovorový i spisovný jazyk a národná kultúra. Uhorské dejiny sú teda jednoducho súčasťou slovenských dejín, nehľadiac na to, či sa predmetné udalosti odohrávali v Košiciach, Pešti alebo Koložvári.
Obálka - Dejiny Uhorska
Detaily titulu

Obálka - Lodě na dně oceánů

Lodě na dně oceánů

Autor: Ondřej Fér
Vydáva: Albatros media a.s.

Ľudia sa od nepamäti púšťajú do súboja s morom. Podľa poisťovne Lloyd‘s sa ročne potápa priemerne 271 lodí, za dve tisícročia moreplavby stratilo ľudstvo celkom milión civilných plavidiel. Lode klesajú ku dnu bez ohľadu na technický pokrok a zdokonalovanie konštrukčných prvkov, navigácie i systémov zvyšujúcich bezpečnosť plavby. Aké sú príčiny skazy lodí a ktoré najväčšie námorné katastrofy ľudstvo prežilo? To všetko nájdete v tejto pútavo napísanej knihe.
 
Detaily titulu

Sváteční menu – kuchařka z edice Apetit

Vydáva: Burda Praha

V štyroch tematicky rozdelených kapitolách nájdete 103 receptov na dokonale vyladené menu o niekoľkých chodoch a pre každú príležitosť - klasiku na nedelu, na Veľkú noc, vianočné sviatky, svatbu, Nový rok i menu, ktoré zvládnete uvarit na chalupe, či poriadnu hostinu pod šírym nebom. Recepty si tu vyberú všetci - začiatočníci i pokročilí, milovníci českej i svetovej kuchyne a aj vegetariáni.
Obálka - Sváteční menu – kuchařka z edice Apetit
Detaily titulu

Obálka - Usáma

Usáma

Autor: Chris Ryan
Vydáva: Naše vojsko

Niekto chce, aby Joe Mansfield zomrel. Podielal sa na akcii v Pakistane, pri ktorej sa to stalo. Videl jednotku SEAL, ako vyráža do akcie; videl jej vojakov, ako odnášajú bin Ládinovo mŕtve telo. Joe sa dozvedá o rozsiahlom teroristickom útoku, ku ktorému má dôjsť po oboch stranách Atlantiku. Pokiaľ chce prežiť, musí zistiť, čo sa skutečne stalo v tú noc, kedy Američania vtrhli do bin Ládinovho úkrytu v Pakistane. A nakoniec, navzdory všetkému, odhalí zlovestnú pravdu…
 
Detaily titulu

Srnčí zvěř II. – abnormální srnčí parůžky a příčiny jejich vzniku

Autor: Pavel Scherer
Vydáva: Myslivost

Výpravná publikácia je pokračovaním úspešnej publikácie „Srnčí zvěř I. – odhad věku a zásady průběrného odstřelu“ a je cielene zameraná do stále aktuálnej a často vyhľadávanej oblasti poľovníckej praxe, do oblasti abnormálnych srnčích parôžkov a príčin ich vzniku.
Obálka - Srnčí zvěř II. – abnormální srnčí parůžky a příčiny jejich vzniku
Detaily titulu

Obálka - Spoločenské psy- teriéry a chrty

Spoločenské psy- teriéry a chrty

Autor: Ján Zajac
Vydáva: Epos

Bohato ilustrovaná publikácia obsahuje informácie o vývoji plemien spoločenských psov, teriérov a chrtov uznávaných Medzinárodnou kynologickou federáciou - FCI.
 
Detaily titulu

Oskar Schindler- Legenda a fakta

Autor: Jitka Gruntová
Vydáva: Naše vojsko

Autorka sa snaží o objektívny pohľad na muža,ktorý sa preslávil ako záchránca židov počas 2.svetovej vojny. Predkladá množstvo dokumentárneho materiálu,z ktorého si čitateľ môže vytvoriť lepšiu predstavu o pravdepodobnom niekoľkonásobnom špiónovi, ktorý používal židov ako lacnú pracovnú silu. S blížiacim sa koncom vojny však počítal i s budúcnosťou a jeho výber zachránených sa zameral na vplyvné a bohaté osoby.
Obálka - Oskar Schindler- Legenda a fakta
Detaily titulu

Obálka - Horoskopy 2015

Horoskopy 2015

Autor: Zana
Vydáva: Ringier Axel Springer Slovakia, a. s.

V knihe horoskopov na rok 2015 od numerologičky a veštkyne Zany nájdete zaujímavé a vtipné charakteristiky jednotlivých znamení, ale aj predpoveď toho, čo Vás v najbližšom roku čaká. Na čo sa môžete tešiť, čomu, ale aj komu sa máte vyhnúť, ktorú oblasť života by ste mali rozvíjať. Kniha je navyše rozšírená o podrobný horoskop zdravia pre každé znamenie.
 
Detaily titulu

Stolový letecký kalendár 2015

Vydáva: Aeromedia a.s.

Kalendár s česko-slovensko-anglickým textom a prehľadným týždenným radením obsahuje pôvodné fotografie leteckej techniky. V kalendári sú okrem iného vyznačené dátumy vydávania jednotlivých časopisov vydavateľstva Aeromedia, a. s..
Obálka - Stolový letecký kalendár 2015
Detaily titulu

Obálka - Nástenný letecký kalendár 2015

Nástenný letecký kalendár 2015

Vydáva: MAGNET PRESS,SLOVAKIA s.r.o.

Mesačný nástenný kalendár s leteckou tematikou a fotografiami lietadiel na rok 2015
 
Detaily titulu
Časopisy z našej ponuky
Obálka - Apetit
Apetit je časopis napísaný s naozajstnou chuťou a určený novej generácii žien a mužov, pre ktorých je varenie viac záľubou a společenskou zábavou než nutnosťou, akou bolo pre ich matky. Teraz so 45 % zľavou na ročné predplatné!
Predplatiť Viac
Obálka - ELLE
Časopis Elle netreba dlho predstavovať. Vychádza v šesťdesiatich krajinách sveta a je najpredávanejším luxusným módnym časopisom vo svete i u nás. Teraz so 40 % zľavou na ročné predplatné + digitálne predplatné zdarma!
Predplatiť Viac
Obálka - Maxim
Najlepšia zábava pre muža od stvorenia ženy. Najrýchlejšie autá, najkrajšie dievčatá, drsné videá a osobitý humor. Teraz so 45 % zľavou na ročné predplatné časopisu Maxim + digitálne predplatné zdarma!
Predplatiť Viac
Obálka - Marianne
Slogan časopisu Marianne "Život začíná ve třiceti" je jednoznačný. Marianne je čítanie pre dospelé ženy, ktoré vedia, čo chcú. Teraz so 40 % zľavou na ročné predplatné + digitálne predplatné zdarma!
Predplatiť Viac
Obálka - Marianne bydlení
Marianne Bydlení je jediný časopis o bývaní na českom trhu, ktorý sa v rámci projektu Proměny zaoberá skutočnými realizáciami interiérov svojich čitateľov. Teraz so 45 % zľavou na ročné predplatné!
Predplatiť Viac
Obálka - Marianne Venkov & Styl
Marianne Venkov a styl je jediný časopis na českom trhu, ktorý sa venuje najkrásnejším stránkám českého vidieka naozaj vo veľkom štýle. Teraz so 40 % zľavou na ročné predplatné!
Predplatiť Viac
Obálka - Marie Claire
Luxusný módny časopis Marie Claire, vydávaný v spolupráci s francúzskym vydaním časopisu obsahuje všetko, čo ženy zaujímá - módu, kozmetiku a vzťahy. Teraz so 45 % zľavou na ročné predplatné + digitálne predplatné zdarma!
Predplatiť Viac
Obálka - CHIP
Chip je najčítanejší a dlhodobo najpredávanejší český počítačový mesačník. Pravidelne na 147 stranách prináša aktuálne informácie zo sveta počítačov a digitálnej techniky – testy hardwaru, softwaru, reportáže z technologických výstav a praktické rady a tipy, ako riešiť rôzne problémy súvisiace s využívaním modernej techniky.
Predplatiť Viac

Apartmány Razula

Viac informácií nájdete na:
www.press.sk

Pre priaznivcov vojenskej histórie a techniky

  Českoslovenští legionáři za první světové války Tanky Ruské strategické letectvo v letech 1992-2010 Bitva o Rýn 1944, Arnhem a Ardeny- tažení v Evropě Ave Caesar II, Na vrcholu moci (61–44 př. n. l.)
 
  Diverzanti a agenti v akci MiG-19 v Československém vojenském letectvu AERO 2 - Avia S/CS-92 Zvláštní jednotky celého světa Vojsko a vojenské objekty – Zmizelá Praha
 
Získajte zľavy 10 % a ušetrite!
Kontakt:
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
Tel: +421 2 67 20 19 31 – 33, 48
Fax: +421 2 67 20 19 50
E-mail: obchod@press.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi 7.00 - 18.00
So 8.00 - 12.00

FB MAGNET PRESS, SLOVAKIA
na Facebooku
Foto predajňa Šustekova
Tento newsletter zasiela spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. svojim zákazníkom.
Ak nemáte záujem, môžete svoju adresu odhlásiť.

Pokiaľ chcete, aby sa Vám emaily z MAGNET PRESSu doručili a neboli považované za spam,
pridajte si adresu newsletter@magnetpress.sk do Vášho adresára.